نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نقد کردن مانی اردر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

پیش فرض نقد کردن مانی اردر

میشه مانی اردری رو که برای اداره مهاجرت از یه صرافی گرفتیم رو خودمون ببریم رویال بانک حضوری نقد کنیم؟
    صرافی میگه چون از حساب اونا خریداری شده خودشون میتونن نقد کنن نه کس دیگه ای. آیا این ادعاشون درسته؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید من برا 2015 اقدام کرده بودم و متاسفانه الان بیش از یکساله که مانی اردرم رو نقد نکردن و میگن جز ما هم کسی نمیتونه اونو نقد کنه. اگه امکانش باشه میخوام بدم دوستم تو کانادا نقدش کنه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : نقد کردن مانی اردر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_jahani نمایش پست ها
    میشه مانی اردری رو که برای اداره مهاجرت از یه صرافی گرفتیم رو خودمون ببریم رویال بانک حضوری نقد کنیم؟
    صرافی میگه چون از حساب اونا خریداری شده خودشون میتونن نقد کنن نه کس دیگه ای. آیا این ادعاشون درسته؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید من برا 2015 اقدام کرده بودم و متاسفانه الان بیش از یکساله که مانی اردرم رو نقد نکردن و میگن جز ما هم کسی نمیتونه اونو نقد کنه. اگه امکانش باشه میخوام بدم دوستم تو کانادا نقدش کنه
    من نمی دونم شما از کجا مانی اردر رو گرفتید. تو کانادا مانی اردر رو یا فقط کسی که به حسابش نوشته شده می تونه نقدش کنه... یا کسی که اول گرفتتش می تونه بره همون جایی که ازش مانی اردر رو گرفته و کنسلش کنه. کسی به جز اون نمی تونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : نقد کردن مانی اردر

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    من نمی دونم شما از کجا مانی اردر رو گرفتید. تو کانادا مانی اردر رو یا فقط کسی که به حسابش نوشته شده می تونه نقدش کنه... یا کسی که اول گرفتتش می تونه بره همون جایی که ازش مانی اردر رو گرفته و کنسلش کنه. کسی به جز اون نمی تونه.
    سلام
    ممنون از توجهتون. مانی اردر من از رویال بانکه. پس خودم یا کس دیگه ای نمیتونه ببره نقد کنه. فقط صرافی که ازش خریدم میتونه اونو نقد کنه. درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)