نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66

موضوع: مسائل و مشکلات فارغ التحصیلان کشاورزی و راهکارهای مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اندوهستان و غمستان مهندسان کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط hsharare نمایش پست ها
    کشاورزی هم مثل رشته های دیگه مشکلات خودشو داره ولی این دلیل نمیشه که علاقه مندان به این رشته دست بکشن ..بلکه باید تلاش بیشتری برای بهتر شناساندن و قوی تر کردن این رشته انجام بدن
    بله درست می فرمایید
    ولی از چه راهی؟
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Petersool نمایش پست ها
    بله درست می فرمایید
    ولی از چه راهی؟
    میدونی چیه علت تموم این مشکلات از سوئ مدیریته توی تموم دنیا کشاورزی اگه اولین نهاد نباشه مطمئن باش که دومیش هست چون با زندگی و شکم مردم مرتبطه به قول یکی از دوستان همین اجلاس کپنهاگ رو که مدیدید متوجه شدید که یکی از دغدغه های اصلی کشورهای دنیا بحث محیط زیست و کشاورزی و ارتباط اون با گرم شدن زمینه در حالی که رئیس جمهوره ما میره اونجا و بواسه خودش یه مشت چرت و پرت میبافه اینم نشونه اینه که هیچکس حتی بالاترین مقام دولتی این مملکت هم ایده های در مورد موضوع محیط زیست و مسائل مرتبط با اون نداره پس متوجه باشی مشکلات کشاورزی از جانب من و شمای فارغ التحصیل و دانشجو قابل حل نیست این به سیاست های کلان دولت برمیگرده.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    میدونی چیه علت تموم این مشکلات از سوئ مدیریته توی تموم دنیا کشاورزی اگه اولین نهاد نباشه مطمئن باش که دومیش هست چون با زندگی و شکم مردم مرتبطه به قول یکی از دوستان همین اجلاس کپنهاگ رو که مدیدید متوجه شدید که یکی از دغدغه های اصلی کشورهای دنیا بحث محیط زیست و کشاورزی و ارتباط اون با گرم شدن زمینه در حالی که رئیس جمهوره ما میره اونجا و بواسه خودش یه مشت چرت و پرت میبافه اینم نشونه اینه که هیچکس حتی بالاترین مقام دولتی این مملکت هم ایده های در مورد موضوع محیط زیست و مسائل مرتبط با اون نداره پس متوجه باشی مشکلات کشاورزی از جانب من و شمای فارغ التحصیل و دانشجو قابل حل نیست این به سیاست های کلان دولت برمیگرده.
    آی گل گفتی....
    ولی خود فارغ ها هم باید کاری بکنن...نباید بشینیم بگیم اله...بله....
    ولی همانطورکه گفتی سیاست کلان تو بخش کشاورزی الان فقط تو واردات خلاصه شده و بازار میوه شب عید و ماه رمضون!این دو تا حل بشه دیگه چیزی نمیمونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام بر دلهاي غمباد گرفته دوستان
    اقا درس فايده نداره بچسبيد به كار.مي خواد چيزي بشيد از درس تو رشته كشاورزي نمي شيد از ما گفتن بود.براي دلتون بخونيد.كار دولتي رو هم بي خيال بشيد.يك كارگاه راه بندازيد يا علي.اوضاع كشور خيت بيد
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    سلام بر دلهاي غمباد گرفته دوستان
    اقا درس فايده نداره بچسبيد به كار.مي خواد چيزي بشيد از درس تو رشته كشاورزي نمي شيد از ما گفتن بود.براي دلتون بخونيد.كار دولتي رو هم بي خيال بشيد.يك كارگاه راه بندازيد يا علي.اوضاع كشور خيت بيد
    شلید یکی از دلایلی که به فکر ادامه تحصیل اونور هستم همین اوضاع خیته وگرنه که بیکار نیستم این همه پول خرج کنم که برم اونور ولی یه چیزی هست اونم اینه که تحصیلات یه سرمایه است اگر دیدگاهمون رو به رشته هامون عوض نکنیم باور کن که وضعیت این رشته توی این کشور به همین منوال میمونه پس بیاین دست به دست هم بدیم و خودمون یه فکری به حال اوضاع خودمون بکنیم

شلید یکی از دلایلی که به فکر ادامه تحصیل اونور هستم همین اوضاع خیته وگرنه که بیکار نیستم این همه پول خرج کنم که برم اونور ولی یه چیزی هست اونم اینه که تحصیلات یه سرمایه است اگر دیدگاهمون رو به رشته هامون عوض نکنیم باور کن که وضعیت این رشته توی این کشور به همین منوال میمونه پس بیاین دست به دست هم بدیم و خودمون یه فکری به حال اوضاع خودمون بکنیم
    حرفهای شما با ضدو نقیض هستند :
    .....پس بیاین دست به دست هم بدیم و خودمون یه فکری به حال اوضاع خودمون بکنیم .

مشکلات کشاورزی از جانب من و شمای فارغ التحصیل و دانشجو قابل حل نیست
    --

رشته و دانشگاه
    medicine

حرفهای شما با ضدو نقیض هستند :
    منظورم از جمله اول این بود که شرایط کلی و سیاستهای دولت توی این زمینه به دست من و شما قابل تغییر نیست و منظورم از جمله دوم اینه که بهتر یه کاری کنیم که شرایط به نفع خودمون تغییر کنه حالا هر کاری که میشه کرد ولی منظورم اصلاح زیر ساخت های این صنعت توی کشور نیست. شما هم انقدر مته به خشخاش نذار

سلام
    والله من نمیدونم شما با چه تفکر و اطلاعاتی در مورد کشورهای دیگه صحبت می کنید
    دوستان من در چندین کشور خارجی از کشاورزی شکوفا صحبت می کنند اونوقت
    من با کپنهاک و .. کاری ندارم...
    --

Junior Member

سلام
    والله من نمیدونم شما با چه تفکر و اطلاعاتی در مورد کشورهای دیگه صحبت می کنید
    دوستان من در چندین کشور خارجی از کشاورزی شکوفا صحبت می کنند اونوقت
    من با کپنهاک و .. کاری ندارم...
    نا امیدی ممنوع. فقط برنامه ریزی کنید و اقدام. مطمئن باشید موفق میشید. مشکل خیلی ها فقط نبود انگیزه و برنامه برای آینده است. به درک که وضع خرابه، اما میتونی درستش کنی. باور کنید اپلای برای کشاورزی خیلی کار سختی نیست. زمان رو از دست ندید. موج منفی به خودتون راه ندید، تا میتونید روی هدف تمرکز کنید و مشکلات رو از بیخ و بن وجودش رو انکار کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)