نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 133

موضوع: دیدگاه اساتید آمریکا نسبت به دو دانشگاه تهران و شریف چقدر متفاوته؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : دیدگاه اساتید آمریکا نسبت به دو دانشگاه تهران و شریف چقدر متفاوته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    واقعا نظرتون اینه؟چند تا از استادای منم همینو بهم گفتن.من خودم با یه استاد تو رازی مکاتبه می کردم می گفت این جا امکانات آزمایشگاهیش ضعیفه واسه مقاله دادن.100 % این مشکل تو شریف و تهران وجود نداره...
    من خودم تهران خوندم البته برق. يه چيزيو فراموش نكن: صداي طبل از دور خوش است. (البته شايد در يك فيلد خاص امكانات ازمايشگاهي خوبي دشاته باشند مثلا دانشكده برق دانشكده تهران براي لايه نازك و انتن آزمايشگاه هاي خيلي خوبي داره. اما براي رشته شما و تاثيرش در فعاليت شما نظر خاصي ندارم. من جاي شما بودم اصلا 1 سال عمرمو تلف نمي كردم.
    باز هم هرطور صلاح مي دوني عمل كن. اگر 2 سال وقت بزاري واسه GRE(اگر مي خواهي بري امريكا) نتيجه اي كه مي گيري به مراتب بيشتر از درس خودن در تهران يا شريفه.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیدگاه اساتید آمریکا نسبت به دو دانشگاه تهران و شریف چقدر متفاوته؟

سلام خدمت همه دوستان
    يه سوال دارم
    من امسال كنكور ارشد شركت كردم ولي از بد شانسي رتبه ام زياد جالب نبود
    با اين رتبه ميتونم مجازي دانشگاه تهران قبول شم. از دوستان ميخوام نظرشون رو اعلام كنند. ميخوام بدونم شانسم در مقايسه با دوره هاي روزانه دانشگاه تهران براي ادامه تحصيل در دوره دكترا چقدره؟ آيا مدركم ارزش داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elyassi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    يه سوال دارم
    من امسال كنكور ارشد شركت كردم ولي از بد شانسي رتبه ام زياد جالب نبود
    با اين رتبه ميتونم مجازي دانشگاه تهران قبول شم. از دوستان ميخوام نظرشون رو اعلام كنند. ميخوام بدونم شانسم در مقايسه با دوره هاي روزانه دانشگاه تهران براي ادامه تحصيل در دوره دكترا چقدره؟ آيا مدركم ارزش داره؟
    ممنون
    خیلی وقت پیش می گفتن با شرکت در دوره مجازی برای ادامه تحصیل دکتری دچار مشکل میشین.الان رو نمی دونم-اما خوب به هر حال تفاوت قابل ملاحظه بینشون هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)