نقل قول نوشته اصلی توسط j_shirazi نمایش پست ها
سلام به همگی
من حدود 20 ساله که در ایران شرکت دارم. مدتیه که به هدف راه اندازی بیزنس جدید و خارج از ایران روی موضوعات استارت آپی کار میکنم و ایده های خوبی دارم و به زودی نمونه های اولیه رو آماده میکنم و احتمالا تعدادی رو هم در ایران بتونم بفروشم.
حالا سوال اینه که شانس پذیرش از طرف سرمایه گذار های کانادایی به عنوان مرحله اول چقدره. دوستی می گفت ظرفیت های کانادا پر شده و دیگه شانسی برای پذیرش نیست و بهتر از کشور های دیگه (اروپایی ها) اقدام کنم. آیا این درسته؟
روش کلی کار رو میدونم. زوایای پنهان کار و چالش ها رو می خوام بفهمم که وقتم در این مسیر تلف نشه.

خیلی ممنونم از راهنمایی ها تون
سلام دوست عزیز، تا وقتی که برنامه استارتاپ ویزای کانادا فعال هست مطمین باشید که ظرفیت های کانادا پر نشده، برای پذیرش فقط داشتن ایده کافی نیست یعنی باید یک مدل کامل از بیزینس رو بتونید ارایه کنید که شانستون زیاد بشه، لینک زیر لیست موسساتی هست که از نظر دولت کانادا معتبر هستند، باید با این موسسات از طریق ایمیل تماس بگیرید و باهاشون گفتگو کنید ، زبان تون باید خیلی خوب باشه، ممکنه از شما بخوان که آنلاین در کنفرانس شرکت کنید و برای افراد مختلف در مورد طرحهاتون سخنرانی کنید،یعنی باید فروشنده بسیار خوبی باشید، تعداد این موسسات نسبتا زیاد هست و باید وب سایت هاشون رو مطالعه کنید و با روش کارشون آشنا بشید تا تصویر واقعی از روش کارشون پیدا کنید.

https://www.canada.ca/en/immigration...nizations.html

وقتتون هیچ وقت تلف نمیشه چون برای هر جای دنیا که بخواهید اقدام کنید تقریبا مشابه همین مسیر رو باید طی کنید و با اینکار تجربه بیشتری کسب میکنید.موفق باشید