صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 86

موضوع: استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

پیش فرض پاسخ : استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadboy نمایش پست ها

من خودم برای چندتایی اپلیکیشن فرستادم. برای طرحم هم قبولم کردن ولی متاسفانه باید شما در قالب شرکت(کمپانی) ثبت شده باشی(توی مبدا یعنی ایران) و اقدام کنی. وقتتون رو هدر ندید برای این سیستم. تازه موقعی که قبول میشی سروکله یک موسسه مهاجرتی پیداش میشه که هماهنگیا بین شما و organization رو انجام میده و همینجور واست صورتحساب میزنه و یچیزی حدود 7 هزار دلار کانادا باید فقط به اون موسسه بدید که non-refundable هم هست یعنی اگه قبول نکردنت در ادامه راه پولتو هاپولی میکنن. غیر از 12.400 که مهاجرت کانادا میخاد.

چرا اطلاعات غلط میدید. کسی شما رو مجبور نمیکنه با موسسه مهاجرتی کار کنید .خودتون میتونید کار رو ادامه بدید بدون هزینه. واین اداره مهاجرت 12.400 نمیگیره این مبلغ رو باید نشون بدید برای هزینه یک سال زندگیتون تو کانادا .
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamz نمایش پست ها
    چرا اطلاعات غلط میدید. کسی شما رو مجبور نمیکنه با موسسه مهاجرتی کار کنید .خودتون میتونید کار رو ادامه بدید بدون هزینه. واین اداره مهاجرت 12.400 نمیگیره این مبلغ رو باید نشون بدید برای هزینه یک سال زندگیتون تو کانادا .
    خب اول اینکه اطلاعات غلط نمیدم آقای محترم من کاملا اطلاعاتم درسته چون اقدام کردم.
    ثانیا اتفاقا مجبور بودم با موسسه مهاجرتی کار کنم چون خودشون گفتن، توی شرایطشون بود
    ثالثا درسته که 12.400 دلار رو فقط باید نشون بدی که داری، ولی باید به محض ورود به فرودگاه کانادا، اون مقدار پول را باید نشونه افیسر بدی آقای عزیز.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

خب اول اینکه اطلاعات غلط نمیدم آقای محترم من کاملا اطلاعاتم درسته چون اقدام کردم.
    ثانیا اتفاقا مجبور بودم با موسسه مهاجرتی کار کنم چون خودشون گفتن، توی شرایطشون بود
    ثالثا درسته که 12.400 دلار رو فقط باید نشون بدی که داری، ولی باید به محض ورود به فرودگاه کانادا، اون مقدار پول را باید نشونه افیسر بدی آقای عزیز.

دوست عزیز اینطوری که شما می فرمایید نیست
    اول از همه مبلغ پروف ، فقط جهت تکمیل پروسه مهاجرت هست نه اینکه نقدی 12 هزار دلار کانادایی رو ببرید اونجا جلوی آفیسر بذارید
    در مورد موسسه مهاجرتی هم ، هرکسی به شما گفته آدرس اشتباه داده ، شما میتونید به صورت شخصی اقدام کنید. نیازی به وکیل و این چیزا ندارید . خاطرتون جمع.

Junior Member

Question پاسخ : استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

سلام شما استارتاپ اقدام کردی؟ من راهنمایی میخام . ممنون میشم کمک کنید. درضمن برای استارتاپ کانادا پرینت گردش مالی نیازه یا فقط ثابت کنی تو حسابت الان پوله کافیه ؟ با تشکر

بعضی از شتاب دهنده های مورد تایید دولت برای اینکه شما رو در برنامه های خودشون پذیرش کنند پولی تحت عنوان شهریه کلاس یا همچین چیزی شارز میکنند. البته این اصلا به این معنی نیست پول بدی پذیرفته بشی. شما باید ابتدا استارتاپ یا ایده بسیار قوی داشته باشید ، فاکتور های تایید رو بدست بیارید ، حال اگر شما را پذیرفتند در قالب یک قرارداد مواردی که با شما طی کرده اند را ذکر میکنند. معمولا اون قرارداد رو همراه با نامه تعهد و لتر اف ساپورت ارسال میکنند. اینهایی که پول برای دوره شارز میکنند معمولا یک برنامه ۳-۴ ماهه برای شما میذارند. اما هزینه های خورد و خوراک و محل اقامت با خودتوت است. .

بعضی از شتابدهنده ها ( خصوصی) از شما درصدی از سهام شرکت در شرف تاسیس کانادایی را هم طلب می کنند . برخی دیگر که عمدتا با بودجه عمومی مدیریت میشه از شما سهمی نمیگیرند.

در نهایت من نشنیدم به شما اجبار کنند با فلان شرکت یا سازمان مهاجرت کار کنید ، چون در این صورت خود این موضوع اجبار کاره خلاف و غیرقانونی ای است .میتونه برای اونها گرون تموم شه و چه بسا در پروسه peer-review بعنوان نکته منفی در گزارش ذکر بشود.

رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط laylaf نمایش پست ها
    سلام شما استارتاپ اقدام کردی؟ من راهنمایی میخام . ممنون میشم کمک کنید. درضمن برای استارتاپ کانادا پرینت گردش مالی نیازه یا فقط ثابت کنی تو حسابت الان پوله کافیه ؟ با تشکر
    سلام
    بله اما چون بیزنس یا همون کمپانی نداشتم ساسپندش کردم.

ببین برای هزینه ها غیر از 12.500 دلاری که باید نشون بدی که توی بانک داری باید بالای 5 هزارتا(بستگی به موسسه مهاجرتی داره) به موسسه مهاجرتی بدی.
    موسسه مهاجرتی هم باید باهاش همکاری کنی ولاغیر. این موسسه بین تو و اون سازمانی که باهات میخاد کار کنه قرار داد امضا میکنه و تمام کارها و مخلفات وغیره رو انجام میده...!

دنیا انقدر بما سخت مگیر

رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بعضی از شتاب دهنده های مورد تایید دولت برای اینکه شما رو در برنامه های خودشون پذیرش کنند پولی تحت عنوان شهریه کلاس یا همچین چیزی شارز میکنند. البته این اصلا به این معنی نیست پول بدی پذیرفته بشی. شما باید ابتدا استارتاپ یا ایده بسیار قوی داشته باشید ، فاکتور های تایید رو بدست بیارید ، حال اگر شما را پذیرفتند در قالب یک قرارداد مواردی که با شما طی کرده اند را ذکر میکنند. معمولا اون قرارداد رو همراه با نامه تعهد و لتر اف ساپورت ارسال میکنند. اینهایی که پول برای دوره شارز میکنند معمولا یک برنامه ۳-۴ ماهه برای شما میذارند. اما هزینه های خورد و خوراک و محل اقامت با خودتوت است. .

بعضی از شتابدهنده ها ( خصوصی) از شما درصدی از سهام شرکت در شرف تاسیس کانادایی را هم طلب می کنند . برخی دیگر که عمدتا با بودجه عمومی مدیریت میشه از شما سهمی نمیگیرند.

در نهایت من نشنیدم به شما اجبار کنند با فلان شرکت یا سازمان مهاجرت کار کنید ، چون در این صورت خود این موضوع اجبار کاره خلاف و غیرقانونی ای است .میتونه برای اونها گرون تموم شه و چه بسا در پروسه peer-review بعنوان نکته منفی در گزارش ذکر بشود.
    حالا من واقعا خبر از بقیه شتابدهنده ها ندارم ولی اونی که من اقدام کردم و قبول شدم که توی اونتاریو بود گفتن باید (Must) با موسسه کالور همکاری کنی. در حقیقت به نوعی هماهنگی بین شما و شتابدهنده رو به طور سریع و کامل انجام میده و تمام قراردادها زیرنظرشون انجام میشه. ولی خب پولیه!
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط hdn نمایش پست ها
    دوست عزیز اینطوری که شما می فرمایید نیست
    اول از همه مبلغ پروف ، فقط جهت تکمیل پروسه مهاجرت هست نه اینکه نقدی 12 هزار دلار کانادایی رو ببرید اونجا جلوی آفیسر بذارید
    در مورد موسسه مهاجرتی هم ، هرکسی به شما گفته آدرس اشتباه داده ، شما میتونید به صورت شخصی اقدام کنید. نیازی به وکیل و این چیزا ندارید . خاطرتون جمع.
    بهرحال باید داشته باشی که گواهی بانکی بگیرید برای ویزا...بعدشم شما مگه نمیخایید برید ویزا آفیس؟ مگه آخرش نمیخای بری کانادا؟ باید نشونشون بدید یا نه؟ آخرش چی؟ میخاید اقدام کنید و نرید؟ میخاید بدون مبلغ پروف اقدام کنی؟!

اول از همه تمامی مدارکتون رو کامل کنید بعد شروع کنید به اقدام که پروستون از دست نره گرچه 6 ماه وقت داره نامه letter of support

دوما/ کسی بهم نگفته آقای محترم. خودم اقدام کردم. شایدم اون سازمان(شتابدهنده) که من باش کار کردم اینجوری بود. در ضمن در سایت مهاجرت کانادا هم خوشون گفتن هر شتابدهنده ای پروسه و requirements های متفاوتی داره. اول کامل همه جا رو بخون. بهرحال بالای 10 هزارتا رو باید توی مرز کانادا اعلام کنید یا آفیسر طبق ویزاتون ازتون سوال میکنه و این حق رو داره که ببینه اگر مدارکتون کامل نیست حتی برتون گردونه.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

سلام
    اگه کسی استارت اپ پذیرفته شده در کانادا داره
    من حاضر به سرمایه گذاری هستم

سلام
    کسی نمونه از بیزینس استارت آپ سراغ داره که چه نوع بیزینسی مد نظر هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)