صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 86

موضوع: استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

پیش فرض پاسخ : استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

نقل قول نوشته اصلی توسط golbool_abi نمایش پست ها
    سلام
    کسی نمونه از بیزینس استارت آپ سراغ داره که چه نوع بیزینسی مد نظر هست؟
    هر نوع بیزینس کوچکی که طرح و برنامه برای رشد و گسترش داشته باشه استارتاپ هست.

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkh1991 نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی استارت اپ پذیرفته شده در کانادا داره
    من حاضر به سرمایه گذاری هستم
    استارت اپ نیاز به سرمایه گذاری ندارد.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

Post پاسخ : استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

1. [QUOTE=ahmadboy;2553573]

من خودم برای چندتایی اپلیکیشن فرستادم. برای طرحم هم قبولم کردن ولی متاسفانه باید شما در قالب شرکت(کمپانی) ثبت شده باشی(توی مبدا یعنی ایران) و اقدام کنی. وقتتون رو هدر ندید برای این سیستم. تازه موقعی که قبول میشی سروکله یک موسسه مهاجرتی پیداش میشه که هماهنگیا بین شما و organization رو انجام میده و همینجور واست صورتحساب میزنه و یچیزی حدود 7 هزار دلار کانادا باید فقط به اون موسسه بدید که non-refundable هم هست یعنی اگه قبول نکردنت در ادامه راه پولتو هاپولی میکنن. غیر از 12.400 که مهاجرت کانادا میخاد.
    [/QUOTEخسته نباشيد چطور طرحي بايد ارائه بشه ميشه راهنمايي بفرماييد

ميشه بفرماييد كه طرح بايد مثلا توليد چيزي در كانادا باشه ياشبيه اختراع هم نبود قبوله ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط avinaartina نمایش پست ها
    ميشه بفرماييد كه طرح بايد مثلا توليد چيزي در كانادا باشه ياشبيه اختراع هم نبود قبوله ؟؟
    ايده اي / يا محصولي يا سرويسي كه نواوري در آن وجود داشته باشه ، قابليت جهاني شدن و جذب مشتري سراسري داشته باشه و يكي از ٣ گروه سازمان هاي سرمايه گذاري مورد تاييد اداره مهاجرت حاضر بشه تعهد نامه صادر كنه كه اون استارتاپ رو حمايت ميكنه.

بعلاوه ،بيزنس بايد در كانادا بعنوان يك شركت ثبت شود.
    افرادي كه اقدام ميكنند حداقل ١٠ درصد سهام را داشته باشند
    هيج كس غير از متقاضيان ويزا و سازمان سرمايه گذاري نبايد بيش از ٥٠ درصد سهام را در اختيار داشته باشه
    حداقل نمره ٥ clb رو بايد همه متقاضيان داشته باشند.

Junior Member

سلام یک سوال ببخشید شما نام بیزنس رو هم انتخاب کردید تو فرم های سازمان ها و بعدش وقتی قبول کردن و گفتن باید یک سازمان مهاجرتی بیاد باید از اول تایید کنن یا دیگه نیاز نداره به این ها؟ دوستان هر کسی میدونه جواب بده میشه نام بیزنس رو خودمون انتخاب کنیم بعد از تایید ثبتش کنیم چون تو ایران نمنیشه یک نفره شرکت ثبت کردو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkh1991 نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی استارت اپ پذیرفته شده در کانادا داره
    من حاضر به سرمایه گذاری هستم
    ممکنه من بتونم کمکتون کنم. اطلاعاتتون رو برای من بفرستید. (رشته تحصیلی، نمره زبان، سابقه کار و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط matin111 نمایش پست ها
    سلام یک سوال ببخشید شما نام بیزنس رو هم انتخاب کردید تو فرم های سازمان ها و بعدش وقتی قبول کردن و گفتن باید یک سازمان مهاجرتی بیاد باید از اول تایید کنن یا دیگه نیاز نداره به این ها؟ دوستان هر کسی میدونه جواب بده میشه نام بیزنس رو خودمون انتخاب کنیم بعد از تایید ثبتش کنیم چون تو ایران نمنیشه یک نفره شرکت ثبت کردو.
    یکی از چالش ها یا باگ های این برنامه همین ثبت شرکت است . مشکلی از بابت یک نفره یا چند نفره بودن نیست اما قانون ثبت شرکت کانادا میگه حتما حداقل یک مقیم دايم یا شهروند کانادا باید عضو دایرکتور ها باشد . توجه کنید این دایرکتور بودن لزوما به معنی سهام داشتن از بیزنس نیست. دایرکتور میتواند هیچ سهامی هم نداشته باشد. در نتیجه به جای اینکه نگران یک نفر یا چند نفری بودن شرکت باشید در فکر این باشید که یک دوست یا فامیل حاضر بشه شما از نام ایشان استفاده کنی .

مورد بعدی اینکه در طی دوره پایلوت ۵ ساله که ۲۰۱۳ تا مارچ ۲۰۱۸ برقرار بود ، صرفا دستورالعمل اجرایی وزیر ملاک بود . در آن دستورالعمل شما اگر همان ابتدا هم شرکت را ثبت نمیکردی و موکول میکردی به پس از دریافت پی آر ، مشکل خاصی وجود نداشت به عبارتی به این علت شما رو نمیتونستند رفیوز کنند . از اپریل ۲۰۱۸ که این برنامه دایم شده، یه سری تغییرات بوجود آوردند. از جمله اختیار بیشتر به افیسر پرونده برای رد کردن پرونده اگر که قانع نشود شما بعد از دریافت اقامت دایم قصد تاسیس بیزنس دارید. در نتیجه اگر تا کنون پرونده خود را ارسال نکرده اید ، قانون جدید مشمول شماست و توصیه میشود راهی برای ثبت شرکت پیدا کنید . هم شانس رد شدن در مرحله بررسی کاهش پیدا میکنه و هم بصورت جنرال شانس دریافت نامه حمایت از سازمان های کانادایی بیشتر میشه.

موفق باشید.

سلام روزتان خوش
    در مورد ویزای استارتاپ کانادا
    شما از کدام شرکت تونستید موافقت بگیرید و برای چه عنوان طرحی
    آیا اطلاعی دارین که برای گرفتن موافقت سرمایه گذار برای کار ما که تو حوضه مخابرات و الکترونیک هست کدام شرکت مناسبتر است؟

اگر کمک کنید بسیار ممنون میشم

Junior Member

سلام به همگی
    من حدود 20 ساله که در ایران شرکت دارم. مدتیه که به هدف راه اندازی بیزنس جدید و خارج از ایران روی موضوعات استارت آپی کار میکنم و ایده های خوبی دارم و به زودی نمونه های اولیه رو آماده میکنم و احتمالا تعدادی رو هم در ایران بتونم بفروشم.
    حالا سوال اینه که شانس پذیرش از طرف سرمایه گذار های کانادایی به عنوان مرحله اول چقدره. دوستی می گفت ظرفیت های کانادا پر شده و دیگه شانسی برای پذیرش نیست و بهتر از کشور های دیگه (اروپایی ها) اقدام کنم. آیا این درسته؟
    روش کلی کار رو میدونم. زوایای پنهان کار و چالش ها رو می خوام بفهمم که وقتم در این مسیر تلف نشه.

خیلی ممنونم از راهنمایی ها تون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)