صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 86

موضوع: استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

پیش فرض پاسخ : استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

نقل قول نوشته اصلی توسط j_shirazi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من حدود 20 ساله که در ایران شرکت دارم. مدتیه که به هدف راه اندازی بیزنس جدید و خارج از ایران روی موضوعات استارت آپی کار میکنم و ایده های خوبی دارم و به زودی نمونه های اولیه رو آماده میکنم و احتمالا تعدادی رو هم در ایران بتونم بفروشم.
    حالا سوال اینه که شانس پذیرش از طرف سرمایه گذار های کانادایی به عنوان مرحله اول چقدره. دوستی می گفت ظرفیت های کانادا پر شده و دیگه شانسی برای پذیرش نیست و بهتر از کشور های دیگه (اروپایی ها) اقدام کنم. آیا این درسته؟
    روش کلی کار رو میدونم. زوایای پنهان کار و چالش ها رو می خوام بفهمم که وقتم در این مسیر تلف نشه.

خیلی ممنونم از راهنمایی ها تون
    سلام دوست عزیز، تا وقتی که برنامه استارتاپ ویزای کانادا فعال هست مطمین باشید که ظرفیت های کانادا پر نشده، برای پذیرش فقط داشتن ایده کافی نیست یعنی باید یک مدل کامل از بیزینس رو بتونید ارایه کنید که شانستون زیاد بشه، لینک زیر لیست موسساتی هست که از نظر دولت کانادا معتبر هستند، باید با این موسسات از طریق ایمیل تماس بگیرید و باهاشون گفتگو کنید ، زبان تون باید خیلی خوب باشه، ممکنه از شما بخوان که آنلاین در کنفرانس شرکت کنید و برای افراد مختلف در مورد طرحهاتون سخنرانی کنید،یعنی باید فروشنده بسیار خوبی باشید، تعداد این موسسات نسبتا زیاد هست و باید وب سایت هاشون رو مطالعه کنید و با روش کارشون آشنا بشید تا تصویر واقعی از روش کارشون پیدا کنید.

https://www.canada.ca/en/immigration...nizations.html

وقتتون هیچ وقت تلف نمیشه چون برای هر جای دنیا که بخواهید اقدام کنید تقریبا مشابه همین مسیر رو باید طی کنید و با اینکار تجربه بیشتری کسب میکنید.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، تا وقتی که برنامه استارتاپ ویزای کانادا فعال هست مطمین باشید که ظرفیت های کانادا پر نشده، برای پذیرش فقط داشتن ایده کافی نیست یعنی باید یک مدل کامل از بیزینس رو بتونید ارایه کنید که شانستون زیاد بشه، لینک زیر لیست موسساتی هست که از نظر دولت کانادا معتبر هستند، باید با این موسسات از طریق ایمیل تماس بگیرید و باهاشون گفتگو کنید ، زبان تون باید خیلی خوب باشه، ممکنه از شما بخوان که آنلاین در کنفرانس شرکت کنید و برای افراد مختلف در مورد طرحهاتون سخنرانی کنید،یعنی باید فروشنده بسیار خوبی باشید، تعداد این موسسات نسبتا زیاد هست و باید وب سایت هاشون رو مطالعه کنید و با روش کارشون آشنا بشید تا تصویر واقعی از روش کارشون پیدا کنید.

https://www.canada.ca/en/immigration...nizations.html

وقتتون هیچ وقت تلف نمیشه چون برای هر جای دنیا که بخواهید اقدام کنید تقریبا مشابه همین مسیر رو باید طی کنید و با اینکار تجربه بیشتری کسب میکنید.موفق باشید

سلام
    خیلی ممنونم از پاسخ مفیدتون. من یک توضیح بدم اونم اینکه منظورم از تلف شدن وقت بیشتر اشتباهات احتمالی خودم از بی خبری از مسایل پنهان بود، وگرنه منم با نظر شما موافقم هرگونه وقتی که من بزارم در راستای موفقت به هدر نمی ره.
    سوال جدید اینکه آیا جایی هست که success story های ای مسیر رو گذاشته باشه ؟ بیشتر می خوام با ایده های موفق آشنا بشم.

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط j_shirazi نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنونم از پاسخ مفیدتون. من یک توضیح بدم اونم اینکه منظورم از تلف شدن وقت بیشتر اشتباهات احتمالی خودم از بی خبری از مسایل پنهان بود، وگرنه منم با نظر شما موافقم هرگونه وقتی که من بزارم در راستای موفقت به هدر نمی ره.
    سوال جدید اینکه آیا جایی هست که success story های ای مسیر رو گذاشته باشه ؟ بیشتر می خوام با ایده های موفق آشنا بشم.

خیلی ممنون
    شاید داخل این فروم خارجی و درمیان مطالب کاربران بتونید اطلاعات مفیدی پیدا کنید

https://www.canadavisa.com/canada-im...immigration.7/

با سلام به دوستان
    من در ایران شرکت دارم و در شرکت طرحی داریم که در ایران چند ساله داره کار میکنه و مشتریان خودش رو داره، نسخه انگلیسی اون رو تکمیل کردیم و یکی از دوستانی که در کانادا دارم اونجا یک شرکت ثبت کرده و مقیم اونجا هست، آیا این طرح را توسط شرکت اون ارایه بدهم مفید هست یا نه به صورت کاملا جداگانه از طریق شرکت خودم در ایران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadzare نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من در ایران شرکت دارم و در شرکت طرحی داریم که در ایران چند ساله داره کار میکنه و مشتریان خودش رو داره، نسخه انگلیسی اون رو تکمیل کردیم و یکی از دوستانی که در کانادا دارم اونجا یک شرکت ثبت کرده و مقیم اونجا هست، آیا این طرح را توسط شرکت اون ارایه بدهم مفید هست یا نه به صورت کاملا جداگانه از طریق شرکت خودم در ایران؟
    سلام ، این مهم نیست چه فردی یا شرکتی ارایه می دهد. این مهم است که طرح ماهیتی رقابت پذیر در سطح جهانی داشته باشد و یک سازمان معتبر کانادایی اعلام حمایت و یا سرمایه گداری در آن طرح کند. توجه کنید که تنها ۱۰۰ نفر در طی ۴ سال توانسته اند ویزای استارتاپ رو کسب کنند.

Junior Member

سلام به همه
    بنده طرحی دارم که کاملا نوآورانه و جدید در سطح جهانی است که از لحاظ ماهیت کار کرد هیچ نمونه مشابهی نداشته و نداره
    در داخل هم تونستم این ادعا رو اثبات و به اسم خودم به ثبت برسونمش و اجراییش کنم اما متاسفانه تجاری سازی نشده

ولی با توجه به اطلاعات کمی که در رابطه با این موضوع دارم ، مایلم با کسی که در این زمینه قبلا فعالیت مثبتی داشته و بتونه اثبات کنه ، همکاری کنم تا بتونیم طرح رو به سازمان کانادایی ارائه بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    سلام به همه
    بنده طرحی دارم که کاملا نوآورانه و جدید در سطح جهانی است که از لحاظ ماهیت کار کرد هیچ نمونه مشابهی نداشته و نداره
    در داخل هم تونستم این ادعا رو اثبات و به اسم خودم به ثبت برسونمش و اجراییش کنم اما متاسفانه تجاری سازی نشده

ولی با توجه به اطلاعات کمی که در رابطه با این موضوع دارم ، مایلم با کسی که در این زمینه قبلا فعالیت مثبتی داشته و بتونه اثبات کنه ، همکاری کنم تا بتونیم طرح رو به سازمان کانادایی ارائه بدیم
    با سازمانهای مورد تأیید دولت کانادا که طرحها رو ارزیابی میکنند مکاتبه کنید، تخصص کارمندان این موسسات اینست که به شما کمک و راهنمایی ارایه کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    با سازمانهای مورد تأیید دولت کانادا که طرحها رو ارزیابی میکنند مکاتبه کنید، تخصص کارمندان این موسسات اینست که به شما کمک و راهنمایی ارایه کنند.
    ممنون از توجهتون دوست عزیز
    فقط چندتا سوال
    چطور میتونم سازمان مربوط به طرحم رو از لیست مشخص و ارسال کنم ؟
    و اینکه برای قسمت های Venture capital funds و Angel investor groups او مبالغ 75 هزار یا 200 هزار دلار سرمایه برای شروع لازمه ؟
    سوم اینکه تسلط 100% به زبان توی مراحل اولیه نیازه؟

با سلام
    جناب آقای کاربر Sohelihs
    در پست هایتان متوجه شدم که ظاهرا با ویزای استارت آپ کانادا اقدام کرده و نتیجه گرفته اید. با توجه به اینکه شرکت ما به شدت پیگیر استفاده از این ویزا است ، در صورتیکه امکان راهنمایی و مشاوره و استفاده از تجربیات شما در این مسیر وجود دارد اعلام بفرمایید تا ارتباطات لازم برقرار گردد.
    سپاسگذارم

ارتباط با ما:

info@ideatowealth.com

Junior Member

سلام
    در صورتیکه هنوز مایل باشید ما در حال انجام مراحل نهایی یک استارت آپ هستیم و دنبال سرمایه گذار هستیم لطفا تماس بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)