صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86

موضوع: استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

پیش فرض پاسخ : استارت آپ ویزا (Start-up Visa)

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    بنظرتون این وب سایت میتونه برای ثبت کمکی بکنه یا باید از قبل ثبت داشته باشمش ؟!
    https://usa.visa.com/legal/intellect...ty-rights.html

این وب سایت شرکت ویزا هست که در امریکا مستقر هست ومهمترین کارش صدور کارت اعتباری برای بانک‌ها هست. ارتباطی به پروسه گرفتن ویزا نداره. شما فقط باید از طریق همون لینکی که فرستادم اطلاعات کسب کنی.

Junior Member

سلام دوستان، من یک استارت آپ توی ترکیه راه اندازی کردم و دارم لانچ میکنم. میخوام بیزنس پلانم رو برای کانادا ارسال کنم. میخوام بدونم اگر استارت آپ لانچ شده باشه قبول میکنن؟ یا اینکه حتما باید برم کانادا استارتشو بزنم؟
    چون کار ما آماده است و این نشون میده توانشو داشتیم که ساختیم.

Junior Member

سلام. اینکه شما قبلا استارت آپ را لانچ کردین یک نکته مثبت هست. در صورت موفقیت در کانادا کار را ادامه میدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    بنظرتون این وب سایت میتونه برای ثبت کمکی بکنه یا باید از قبل ثبت داشته باشمش ؟!
    https://usa.visa.com/legal/intellect...ty-rights.html
    این سایت اصلا ربطی به اینکار نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط j_shirazi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من حدود 20 ساله که در ایران شرکت دارم. مدتیه که به هدف راه اندازی بیزنس جدید و خارج از ایران روی موضوعات استارت آپی کار میکنم و ایده های خوبی دارم و به زودی نمونه های اولیه رو آماده میکنم و احتمالا تعدادی رو هم در ایران بتونم بفروشم.
    حالا سوال اینه که شانس پذیرش از طرف سرمایه گذار های کانادایی به عنوان مرحله اول چقدره. دوستی می گفت ظرفیت های کانادا پر شده و دیگه شانسی برای پذیرش نیست و بهتر از کشور های دیگه (اروپایی ها) اقدام کنم. آیا این درسته؟
    روش کلی کار رو میدونم. زوایای پنهان کار و چالش ها رو می خوام بفهمم که وقتم در این مسیر تلف نشه.

خیلی ممنونم از راهنمایی ها تون
    سلام. این طرح پر نشده و کلا ظرفیتی نیست. اگر یک نمونه اولیه از طرح و حتی مدرک فروش در ایران داشته باشین خیلی بهتر جواب مثبت میگیرین.

سلام به دوستان گرامی
    یک طرح استارتاپ داریم که حدود شیش ماهه که تو ایرن ران شده، با شرکت ثبت شده.
    چطور میشه با استارتاپ‌هایی که مورد پذیرش واقع شدن، ارتباط گرفت جهت راهنمایی. جایی هست برای ارزیابی استارتاپ‌ها؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام ، دوستان من برای استارت آپ اقدام کردم اینجا آیا کسی هست که اقدام کرده باشه البته من از طریق خرید یک ایده اقدام کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط monekise نمایش پست ها
    سلام ، دوستان من برای استارت آپ اقدام کردم اینجا آیا کسی هست که اقدام کرده باشه البته من از طریق خرید یک ایده اقدام کردم
    دوست عزیز میشه لطفا از نتیجه کار اطلاع بدین ..وکیل مهاجرتی ادعا دارد که ما 160 هزار دلار بدیم خودشوم همه ی کارها ازجمله خرید ایده و کلن همه ی مراحل راپیگیری می فرمایتند و ما حقالزحمه ایشان به اضافه 1000 دلار بابت ویزا به دوالت کانادا بدهیم به نظرتون ادعایشون درسته ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinlibarid نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطفا از نتیجه کار اطلاع بدین ..وکیل مهاجرتی ادعا دارد که ما 160 هزار دلار بدیم خودشوم همه ی کارها ازجمله خرید ایده و کلن همه ی مراحل راپیگیری می فرمایتند و ما حقالزحمه ایشان به اضافه 1000 دلار بابت ویزا به دوالت کانادا بدهیم به نظرتون ادعایشون درسته ؟؟؟
    سلام،بله ما کارو با یک وکیل شروع کردیم و تقریبا بابت ایده همین مبلغ البته 120 هزار دلار کانادا و بابت حق الزحمه هم 10000 دلار کانادا پرداخت کردیم و الان تقریبا داره کارها خداروشکر پیش میره

Junior Member

با عرض سلام
    من در مورد بیزینس پلن سوال داشتم اگر کسی میدونه ممنون میشم جوابم رو بدین
    آیا میشه از طریق شرکت ساختمانی اقدام کرد؟ در کل موضوع بیزینس پلن چجوری باید باشه
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)