صفحه 177 از 177 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,767 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان خوبم،
    حتما در جریان هستین که ویزای استرالیا چقدر طول میکشه و بچه ها یکسال دو سال منتظر میمونن بخصوص در این شرایط کرونا از دست دادن آفرها استرس و فشار بیشتری رو بچه ها آورده.
    از اینرو یه حرکتی در توییتر انجام شده و مسئولان استرالیا منشن شدن ممنون میشن دوستان اگر ریتوییت کنین و شما هم از مشکلتون بگین حتی اگه تازه میخواین اقدام کنین این حرکت برا شما هم خوب خواهد بود:
    https://twitter.com/Sahar08302747 این آدرس توییتر هست ممنون از همراهیتون.

Junior Member

سلام و وقت به خیر

من پذیرش با اسکالرشیپ از استرالیا در مقطع پی اچ دی گرفتم. اسکالرشیپ 28 هزار و خورده ای.

برای اخذ ویزا دو تا سوال مهم دارم و نتونستم جوابشون رو در فروم پیدا کنم.

1- آیا مدارک لیسانس و ارشد حتما باید برای ارائه به سفارت آزاد شده باشند؟ من از دانشگاه با مدرک موقت ترجمه شده توسط ناتی پذیرش گرفتم. همون رو میتونم به همراه ریزنمرات غیرآفیشال تو سایت ویزا آپلود کنم؟ کسی بوده با مدرک موقت ویزا گرفته باشه؟

2- برای هزینه زندگی همسر که اسکالرشیپ شاملش نمیشه، باید تمکن مالی ارائه بدم؟ اگر بله آیا سند خانه کفایت میکنه؟ یا باید پول نقد در حساب داشته باشیم؟ اگر بله چند ماه؟و آیا باید گردش داشته باشد یا لازم نیست؟

خیلی خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD of Cyber Security - UNSW

سلام؛ پذیرش و اسکالرشیپتون مبارک باشه. از اونجایی که شما اسکالرشیپ دارید و همسرتون اجازه کار نامحدود نیازی به ارائه هیچ سند مالی نیست. فقط رزومه و نامه SoP همسرتون فراموش نشود.

Junior Member

سلام دوستان
    من تقریبا Jun اپلای کردم برای ویزا و فاندم از طرف دانشگاه هست. در زمان اپلای هم پولی نگرفت سیستم ازمون.
    الان ایمیل اومده برام که شما Commonwealth رو یا اشتباهی زدی یا مدارک براش فراهم کن که پول ویزا نمیدی و ...
    در حالی که یادمه من فاند رو زدم Education provider و اینجام چندتا دوستان دیگه هم ازشون پول نگرفت زمان اپلای
    الان جالبش اینه میگه تیک رو اشتباه زدی و پرداخت نکردی باید از اول سابمیت کنی
    سوالم این هست که یه ماه پیش هم ما انگشت نگاری رفتیم مجدد باید بریم؟
    و اینکه اینهمه منتظر موندیم بازم از اول شروع میشه؟
    ممنون میشم دوستان تجربه ای داشتن بگن، من به موسسه ندادم که خودم انجام بدم اونم اینطوری شد.
    یه تیک اشتباه بزنی اصلاح نداره و دوباره از اول.

Senior Member

دولت فدرال امروز اعلام کرد که هزینه ویزای دانشجویی و holiday worker (که شامل ایران نمیشه) رو ویو میکنه تا راه رو برای اومدن دانشجوهای خارجی به استرالیا باز کنه.

Junior Member

سلام و وقت دوستان بخیر.
    ببخشید کسی میدونه که آیا Melbourne Research Scholarship یک فاند دولتی هست یا نه؟ منظور اینکه در فرآیند ویزا باید Australian commonwealth government انتخاب بشه؟ تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

سلام دوستان، من برای ویزای دانشجویی ساب کلاس 500 کشور استرالیا اقدام کردم و متاسفانه تاریخ انقضای مدرک زبان تافل بنده دو ماه دیگه هست. اگر ویزای من در این بازه زمانی دو ماه گرنت نشه آیا باید دوباره امتحان زبان بدم با تاریخ انقضای معتبر برای آپلود کردن به سایت سفارت؟ دوستان لطف کنین اگر لینکی در مورد جواب سوال من در سایت سفارت استرالیا سراغ دارین بهم اطلاع بدین. دوستان ممنون میشم راهنمایی بکنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)