صفحه 116 از 177 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا پست قبلیم حذف شده
    به هرحال اینجاییم که مشکلات و سوالات رو به کمک دوستان با تجربه کمک کنیم. علت وسواسیت زیاد هم اینه که این دیگه داستان سفارته و یه اشتباه کوچک ممکنه کل زحمات چندین ساله رو زیر سوال ببره.
    پس ادمین محترم لطف منه یکمی بیشتر هوامون داشته باشه.

من سوالم راجع به جاب افر بود. اینکه اگه از شرکتی که قبلا اونجا کار کردم (و الان یه جا دیگه کار میکنم) میتونه کمکی کنه بهم یا نه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز شما بهتر هست قبل از ادامه فعایت حتما قوانین فروم رو مطالعه بفرمایید.
    گذاشتن یک پست در دو فروم مختلف بر خلاف قوانین هست. شما در فروم مشابه سوال خودتون رو پرسیدید و جواب داده شده. لطفا قبل از گذاشتن پست حتما سایر پست های خودتون رو هم چک بفرمایید.
    با تشکر

سلام دوستان
    من نزدیک به 6 ماهی هست منتظر ویزا هستم و دانشگاه با درخواست دیفرم موافقت کرد و یک COE جدید واسم فرستاده ولی تو قسمت ویزا جایی واسه آپلود کردنش و یا وارد کردن شمارش وجود نداره، به نظرتون این COE جدید رو چطور باید بفرستم؟ میشه ایمیل کنم واسه سفارت تا اونا خودشون تو پروندم قرار بدن؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadiust نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نزدیک به 6 ماهی هست منتظر ویزا هستم و دانشگاه با درخواست دیفرم موافقت کرد و یک COE جدید واسم فرستاده ولی تو قسمت ویزا جایی واسه آپلود کردنش و یا وارد کردن شمارش وجود نداره، به نظرتون این COE جدید رو چطور باید بفرستم؟ میشه ایمیل کنم واسه سفارت تا اونا خودشون تو پروندم قرار بدن؟؟؟
    سلام دوست عزیز شما میتونید ایمیل کنید و هم اینکه میتونید وارد immi account خودتون بشید و سپس وارد پرونده بشید در ستون سمت چپ قسمت attach documents وارد بشید و در قسمت gte این فایل رو اتچ کنید.

سلام
    پس از چند هفته سفارت به من ایمیل زد که این مدرک رو براشون بفرستم:
    Certified copy of all pages of your birth certificate
    Provide a certified copy of your full Farsi birth certificate.
    من بار اول فقط ترجمه رسمی صفحه اول شناسنامه م رو آپلود کرده بودم. الان منظورش از certified copy فقط کپی برابر اصل هست؟! ترجمه هم لازم داره؟! اگر ترجمه لازم هست ترجمه رسمی کافیه؟!
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp19 نمایش پست ها
    سلام
    پس از چند هفته سفارت به من ایمیل زد که این مدرک رو براشون بفرستم:
    Certified copy of all pages of your birth certificate
    Provide a certified copy of your full Farsi birth certificate.
    من بار اول فقط ترجمه رسمی صفحه اول شناسنامه م رو آپلود کرده بودم. الان منظورش از certified copy فقط کپی برابر اصل هست؟! ترجمه هم لازم داره؟! اگر ترجمه لازم هست ترجمه رسمی کافیه؟!
    ممنون
    شما کل شناسنامه رو بده ترجمه بعدش تمام صفحات اون ترجمه رو حتی اون صفحاتی که فارسی هست و پیوست ترجمه هست رو اسکن کن تو immi account که بالاتر توضیح دادم اپلود کن واسشون. همون ترجمه رسمی کافی هست ولی اگر مهر دادگستری رو بزنی خیلی بهتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    شما کل شناسنامه رو بده ترجمه بعدش تمام صفحات اون ترجمه رو حتی اون صفحاتی که فارسی هست و پیوست ترجمه هست رو اسکن کن تو immi account که بالاتر توضیح دادم اپلود کن واسشون. همون ترجمه رسمی کافی هست ولی اگر مهر دادگستری رو بزنی خیلی بهتر میشه
    ممنون از پاسختون. من ساکن ترکیه هستم. در کنسولگری ایران کپی برابر اصل کردم و بعدش دارالترجمه رسمی، به انگلیسی ترجمه کردم. فک میکنم کافی باشه. ضمن اینکه من الان دانشجو هستم و براشون توضیح دادم که وقتی ویزام بیاد انصراف میدم از اینجا و میرم سیدنی.
    سلامت باشید

سلام.
    من دوره Master of Philosophy رو در استرالیا دانشگاه سیدنی گذروندم ولی زودتر از دو سال درسم رو تموم کردم (سر یک سال تز رو سابمیت کردم و مدرکم یک سال و هفت ماه بعد از شروع تحصیلم صادر شد). حالا برای دوره دکتری پذیرش گرفتم. شروع دوره مستر من 1 مارچ 2016 بود. می‌خواستم ببینم این دو تا سوالی که در اپلیکیشن آنلاین هست یعنی چی و من جوابش رو چی باید بدم؟ Yes یا No?
    1. In the two years before applying for the student visa, has the applicant successfully completed the requirements for a Senior Secondary Certificate of Education conducted in English in Australia
    2. In the two years before applying for the student visa, has the applicant successfully completed a substantial component of a course leading to a qualification from the Australian Qualifications Framework at Certificate IV or higher as a holder of a student visaconducted in English in Australia
    ممنونم.

سلام. وقت بخیر.
    توی مرحله 18 قسمت مربوط به موقعیت شغلی اونجا که راجع به Position‌ سوال کرده منظور Position خود من هست یا Position‌کسی که به من کار پیشنهاد داده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر.
    توی مرحله 18 قسمت مربوط به موقعیت شغلی اونجا که راجع به Position‌ سوال کرده منظور Position خود من هست یا Position‌کسی که به من کار پیشنهاد داده؟
    سلام. منظور پوزیشنی که به شما پیشنهاد شده..

با سلام، خسته نباشید
    در فرآیند پرکردن فرم سفارت، در قسمتی که GTE رو میخواد، 2000 کاراکتر با space در نظر گرفته میشه یا یدون space ؟؟
    ممنون از شما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)