صفحه 109 از 177 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان
    من از دانشگاه مک کواری برای دوره دکترا پذیرش گرفتم و بورس دانشگاه رو نگرفتم ولی استادم خودش گرنت داشت و از گرنت خودش بورسم کرد. تقریبا هفت ماه هست که مدارکم رو برای ویزا لاج کردم و هنوز در مرحله سکیوریتی چک هست. از طرف دیگه استادی در دانشگاه QUT از رزومه من خوشش اومده و بورس دانشگاه QUT رو هم میتونم بگیرم. در واقع استاد باهام تماس گرفت و گفت تا دو هفته دیگه نامه رسمی بورس رو دریافت می کنی. من به هر دو پروژه علاقه مندم ولی پروژه QUT با کارهای تحقیقاتی که قبلا انجام دادم خیلی مرتبط هست. حالا سوالم از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند این هست که اگر بخوام برای QUT اقدام کنم، مراحل ویزا تو این مرحله چطوری میشه؟ و سوال مهمتر این که آیا مرحله سکیوریتی چک مجددا از اول انجام میشه؟ البته وقتی نامه رسمی رو از دانشگاه دریافت کنم، حتما با آفیسر پرونده در سفارت تماس می گیرم ولی چنانچه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند، ممنون میشم راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ویزام و چند روز پیش لاج کردم ،
    من در مجموع 12 ماه خدمت کردم و در واقع 9 ماه کسر خدمت گرقتم و دو نوع کسر خدمت داشتم
    در بنیاد نخبگان پروژه ی کسر خدمت انجام دادم و چون خدمت سربازی پدرم در دوره جنگ بوده برای اون هم کسری گرفتم
    دوستانی که تجربه تماس از سفارت رو داشتن
    به نظرتون بگم خدمت پدرم در دوره جنگ بود فقط؟؟ یا فقط بگم پروژه کسر خدمت؟؟
    سر این جیزها حساسیت دارن؟؟
    سلام
    سفارت فقط وضعیت خدمت شما واسش مهمه، شما کارت پایان خدمتت را واسشون میفرستی اینکه چجوری اینکارت را گرفتی که اهمیتی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepide110 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه مک کواری برای دوره دکترا پذیرش گرفتم و بورس دانشگاه رو نگرفتم ولی استادم خودش گرنت داشت و از گرنت خودش بورسم کرد. تقریبا هفت ماه هست که مدارکم رو برای ویزا لاج کردم و هنوز در مرحله سکیوریتی چک هست. از طرف دیگه استادی در دانشگاه QUT از رزومه من خوشش اومده و بورس دانشگاه QUT رو هم میتونم بگیرم. در واقع استاد باهام تماس گرفت و گفت تا دو هفته دیگه نامه رسمی بورس رو دریافت می کنی. من به هر دو پروژه علاقه مندم ولی پروژه QUT با کارهای تحقیقاتی که قبلا انجام دادم خیلی مرتبط هست. حالا سوالم از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند این هست که اگر بخوام برای QUT اقدام کنم، مراحل ویزا تو این مرحله چطوری میشه؟ و سوال مهمتر این که آیا مرحله سکیوریتی چک مجددا از اول انجام میشه؟ البته وقتی نامه رسمی رو از دانشگاه دریافت کنم، حتما با آفیسر پرونده در سفارت تماس می گیرم ولی چنانچه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند، ممنون میشم راهنمایی کنند.
    سلام
    تا اونجایی که من اطلاع دارم یه بخشی از چک امنیتی مربوط به موضوع تحقیق شما میشه حالا اگه قرار باشه این موضوع عوض بشه قطعا نیاز به بررسی مجدد هست ولی اینکه زمانش چقدر طول بکشه نمیدونم، یه بخشی هم مربوط به خود سفارت هست که پرونده شمارو بر اساس GTE که نوشتید و طبیعتا مختص دانشگاه مک کواری بوده بررسی کرده اگه قرار باشه دانشگاه عوض بشه اونا هم حتما باید یه بررسی مجدد بر اساس GTE جدیدی که مینویسید داشته باشن، خدا صبرتون بوده که 7 ماهه تحمل کردید من الان شده 19 روز تحملم دیگه تموم شده

دوستان بنظرتون سفارت قبل از اعلام نهایی نتیجه درخواست ویزا به خود شخص به دانشگاه نتیجه را اعلام میکنه ؟ چیز خاصی نیس البته و چیزی هم عوض نمیشه فقط واسم سوال شده دانشگاه زودتر از نتیجه درخواست ویزا با خبر میشه یا خود شخص

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون سفارت قبل از اعلام نهایی نتیجه درخواست ویزا به خود شخص به دانشگاه نتیجه را اعلام میکنه ؟ چیز خاصی نیس البته و چیزی هم عوض نمیشه فقط واسم سوال شده دانشگاه زودتر از نتیجه درخواست ویزا با خبر میشه یا خود شخص
    خیر اعلام نمیکنه

Junior Member

سلام
    پاسپورت من حدودا 3 سال اعتبار داره ولی برای دکترا معمولا ویزای 4 ساله می دن می خواستم ببینم ایا باید پاسپورت عوض کنم اصلا می شه وقتی پاسپورت اعتبار داره عوضش کرد یا با همین پاسپورت می تونم برای ویزا اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pump35524 نمایش پست ها
    سلام
    پاسپورت من حدودا 3 سال اعتبار داره ولی برای دکترا معمولا ویزای 4 ساله می دن می خواستم ببینم ایا باید پاسپورت عوض کنم اصلا می شه وقتی پاسپورت اعتبار داره عوضش کرد یا با همین پاسپورت می تونم برای ویزا اقدام کنم؟
    نخیر نیازی نیس ، پاستون 6 ماه اعتبار داشته باشه کافیه، با همین اقدام کنید

ضمن عرض سلام خدمت دوستان
    بعد سه سال تلاش بلخره موفق شدم نامه پذیرش و فول اسکالرشیپ از دانشگاه نیوکاسل دریافت کنم. حالا که به اینجا رسیدم با خوندن مطالب مربوط به ویزا تازه فهمیدم غول اصلی مونده.
    من شرایطم رو عرض میکنم دوستان لطف کنن راهنماییم کنند که باید چه کاری انجام بدم.
    من 2012 فوق لیسانسم گرفتم. دوسال خدمت بودم و بعدش مشغول به کار شدم و الان هم مپنا کار میکنم. در نامه پذیرش نوشته شده باید 22 ژانویه اونجا باشم و ددلاین اسکالرشیپم 31 مارچه.
    رشته تحصیلی خودم مکانیک هستش و در مهندسی شیمی پذیرش گرفتم. موضوع تحقیقم کار بر روی فولاده.
    با توجه به شرایطی که دارم آیا من تا ژانویه ویزا میگیرم؟ اصلا آیا من ویزا میگیرم؟
    استاد من خیلی پیگیر کارهام بوده. و اصلا روم نمیشه که بهش واسه دیفر بگم. اما با توجه به تجربیات دوستان هم بعید میدونم به این ددلاین ها برسم

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان
    بعد سه سال تلاش بلخره موفق شدم نامه پذیرش و فول اسکالرشیپ از دانشگاه نیوکاسل دریافت کنم. حالا که به اینجا رسیدم با خوندن مطالب مربوط به ویزا تازه فهمیدم غول اصلی مونده.
    من شرایطم رو عرض میکنم دوستان لطف کنن راهنماییم کنند که باید چه کاری انجام بدم.
    من 2012 فوق لیسانسم گرفتم. دوسال خدمت بودم و بعدش مشغول به کار شدم و الان هم مپنا کار میکنم. در نامه پذیرش نوشته شده باید 22 ژانویه اونجا باشم و ددلاین اسکالرشیپم 31 مارچه.
    رشته تحصیلی خودم مکانیک هستش و در مهندسی شیمی پذیرش گرفتم. موضوع تحقیقم کار بر روی فولاده.
    با توجه به شرایطی که دارم آیا من تا ژانویه ویزا میگیرم؟ اصلا آیا من ویزا میگیرم؟
    استاد من خیلی پیگیر کارهام بوده. و اصلا روم نمیشه که بهش واسه دیفر بگم. اما با توجه به تجربیات دوستان هم بعید میدونم به این ددلاین ها برسم
    سلام دوست عزیز تبریک میگم
    یعنی الان اگه دوستان بگن شما به ددلاین ها نمیرسی واقعا درخواست نمیدی برای ویزا ؟؟ این چیزی نیس که کسی بتونه تعیین کنه، شما تنها کاری که میتونی بکنی اینه که هرچی زودتر مدارکتونو کامل آماده کنی و یه GTE خیلی خوب بنویسی و لاج کنی ویزاتونو ، ویزاها از 1 هفته تا 40 روز واسه خیلی ها اومده پس هنوز دیر نشده،
    موفق باشی

Junior Member

سلام
    من یک gte با نزدیک 1100 کلمه اماده کرده بودم تو صفحه مخصوص genuine temporary entrant فقط می شه در 2000 حرف نوشت بنابراین من فقط بخشهایی از اصل gte خودم را انجا قرار دادم ولی وقتی می خوام برم صفحه بعد با این مشکل روبرو میشم
    Give details to support the applicant's ability to meet the criteria and ensure supporting documents are attached can only contain standard English alphabetic characters including numeric, whitespace and punctuation characters.
    برای اپلود کردن فایل اصلی هم هیچ گزینه ای نیست اگه راهنمایی کنید چی کار باید بکنم ممنون می شم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)