صفحه 176 از 177 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط ashky نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه پروپوزال که به دانشگاه دادیم با کمی تغییرات( موضوع و جزییات) به سفارت ارسال کنیم؟ چون اون پروپوزال داده شده به دانشگاه کلی تر نوشته شده بود.
    سلام
    میتونید تغییرات جزئی رو با اطلاع استادتون اعمال کنید. در نظر داشته باشید که کلا پروپوزالی که به سفارت میدید هر چقدر کلی تر باشه بهتر ولی خب تغییراتی که اعمال میکنید خیلی جزئی باید باشن.

Junior Member

سلام. من برادرم پذیرش دکترای از دانشگاه ANU استرالیا رو داره. موصوع پروپوزالش در مورد فیزیک پلاسما (دپارتمان ریاضی) را داره. امکان داره که توی پروسه ویزاش به مشکل بر بخوره؟ من از یکی دوستان شنیدم که میشه از استاد خواست که به سفارت ایمیل بزنه و استاد بگه که من دانشجو رو برای پروژم میخوام و ویزاشو بدین. آیا این امکان داره؟؟ این جور چیزی جواب میده؟

سلام من دقیقا مثل برادر شما روی همین موضوع و دانشگاه اپلای کردم یک سال و 3 ماه هنوز جواب ویزام نیمده! زیاد امیدوار نباشن. استاد طبق قانون جدید میتونه کمک کنه ولی به نظر میاد اثری نداره حداقل روی ما ایرانی ها. احتمالا استاد برادرتون هم بشناسم چون استاد من باید باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام. بنظرم اینکارو نکنید چون ریسکش بالاست. چه اصراریه به انجامش؟! تغییرش هیچ فایده ای نداره و اگه یوقت مغایرتی بین مدارک ارسالی با مدارکی که براحتی میتونن از دانشگاه بگیرن پیدا کنن اونوقت دردسر بزرگی میشه. فایده ای هم نداره.
    هروقت بسلامتی تشریف آوردید استرالیا پروپوزالو میتونید براحتی تغییر بدید.
    ممنون از پاسختون. اصرار به خاطر این هست که عنوانش خیلی کلی هستش و در ضمن فکر می کنم که شاید با جزیی کردن نوشتن بعضی جاهایش کمک کنه به ویرایش( چون که یکی از دوستان توی همینجا نوشته بودند که پروپوزال کلی نباشه ولی واضح باشه)‌‌‌‌. ممنون میشم باز راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط ashky : June 8th, 2020 در ساعت 11:38 PM

Junior Member

ممنون از پاسختون. اصرار به خاطر این هست که عنوانش خیلی کلی هستش و در ضمن فکر می کنم که شاید با جزیی کردن نوشتن بعضی جاهایش کمک کنه به ویرایش( چون که یکی از دوستان توی همینجا نوشته بودند که پروپوزال کلی نباشه ولی واضح باشه)‌‌‌‌. ممنون میشم باز راهنمایی کنید.
    من پیام خصوصی ایمیل ارسال کردم ولی نمیدونم ارسال شد یا نه متاسفانه این اپلای ابرود هم مشکلاتی داره و هر یه ساعت یه پیام میزاره ارسال کرد اخرشم متوجه نشدم ارسال شد براتون یا نه اگه نشد بگین دوباره فردا میفرسم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

دیگه کازیه که شده و الان نمشه تغییر داد. متوجه هم نمیشم که این تغییر رو برا تسریع در روند ویزا میخواید یا کاری دیگه ای؟!

آفیسر اونقد به موضوع شما احاطه نداره. برا ویزا آفیسر به موضوع و بطور دقیق تر کلمات کلیدی نگاه میکنه. مثلن اگه کامپوزیت باشه سریع حساس میشه حالا مهم نیست ماده کامپوزیتی برا هواپیمای جنگنده قراره به کار بیاد یا مرغداری. پس هرچی از این کلمات حساس و تحریمی کمتر باشه (و بقولی کلی تر نوشته شده باشه) بهتر.

سلام دوستان، من ویزای دانشجویی اپلای کردم، دوتا سوال داشتم:

1. با اینکه نوع اسکولارشیپم RTP نیست و تیک مربوط بخ Post graduact و No رو برای اسکولارشیپ دولتی زدم، از من هزینه ویزا نگرفت.

2. از من اطلاعات بیومتریک میخواد و vfs بسته اس به خاطر کرونا. به نظرتون باید چه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein137 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ویزای دانشجویی اپلای کردم، دوتا سوال داشتم:

1. با اینکه نوع اسکولارشیپم RTP نیست و تیک مربوط بخ Post graduact و No رو برای اسکولارشیپ دولتی زدم، از من هزینه ویزا نگرفت.

2. از من اطلاعات بیومتریک میخواد و vfs بسته اس به خاطر کرونا. به نظرتون باید چه کنم؟
    سلام

1. اگر اشتباهی رخ داده باشه احتمالا تا یکی دو روزه دیگه خودشون اپلیکیشن رو حذف میکنن و میگن دوباره فرم رو پر کنید، چون اگر rtp نباشه حتما پول میگیرن.

2. باید صبر کنید تا مرکز vfs باز بشه.

Junior Member

سلام. دقیقا برای منم همینطور شد و پول ازم نگرفت. اسکولارشیپ رو خودمون انتخاب میکردیم، زدم Education Provider و بجز این گزینه مرتبط دیگری نبود.
    حالا انشاله که با این دلار پول نگیرن هم بهتره.
    فقط مشکل من اینه که 11 اکتبر شروع درسم هست تو سیستم زده 4 تا 9 ماه زمان پراسسینگ ویزا
    به نظرتون میرسه به تاریخ شروع دوره ام؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amira632 نمایش پست ها
    سلام. دقیقا برای منم همینطور شد و پول ازم نگرفت. اسکولارشیپ رو خودمون انتخاب میکردیم، زدم Education Provider و بجز این گزینه مرتبط دیگری نبود.
    حالا انشاله که با این دلار پول نگیرن هم بهتره.
    فقط مشکل من اینه که 11 اکتبر شروع درسم هست تو سیستم زده 4 تا 9 ماه زمان پراسسینگ ویزا
    به نظرتون میرسه به تاریخ شروع دوره ام؟
    سلام
    برای رشته های علوم پایه، مهندسی و پزشکی در دوران قبل از کرونا حدود 7 ماه طول میکشید تا ویزا بیاد.

Junior Member

سلام دوستان رد شدن ویزای آمریکا میتونه تاثیر بذاره رو ویزای استرالیا؟
    با بند 501 که مربوط به نفت و انرژیه
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)