صفحه 80 از 177 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

سلام دوستان،
    من ایمیل Grant Notification رو امروز دریافت کردم ولی هنوز خود ویزا رو دریافت نکردم. از دوستان کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه تا ایمیل خود ویزا رو هم بفرستن واسم و اینکه قبلش کار خاصی باید انجام بدم تا بفرستن یا نه؟

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hamhamjojo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ایمیل Grant Notification رو امروز دریافت کردم ولی هنوز خود ویزا رو دریافت نکردم. از دوستان کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه تا ایمیل خود ویزا رو هم بفرستن واسم و اینکه قبلش کار خاصی باید انجام بدم تا بفرستن یا نه؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم. تو همون ایمیل یک فایل pdf باید اتچ باشه همونه ویزا

Junior Member

دوستان من دو هفته پیش درخواست ویزا رو فرستادم. تا دیروز برام حالت received میزد. دیروز افیسر باهام تماس گرفته بود و متاسفانه من تلفن زو نتونستم جواب بدم. بعدش افیسر درخواستش رو برام ایمیل کرده بود. که خواسته بود پروپوزال رو ارسال کنم. بعد از ارسال پروپوزال وضعیت اپلیکشن من در حالت assessment in progress رفت. میخوام بدونم آیا زمانی که بررسی شروع میشه وضعیت به assessment in progress تغییر میکنه؟و تقریبا بعد از این مرحله چقدر بررسی ویزا و اعلام نتیجه طول میکشه؟
    ویرایش توسط apply2020 : March 30th, 2017 در ساعت 12:54 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط apply2020 نمایش پست ها
    دوستان من دو هفته پیش درخواست ویزا رو فرستادم. تا دیروز برام حالت received میزد. دیروز افیسر باهام تماس گرفته بود و متاسفانه من تلفن زو نتونستم جواب بدم. بعدش افیسر درخواستش رو برام ایمیل کرده بود. که خواسته بود پروپوزال رو ارسال کنم. بعد از ارسال پروپوزال وضعیت اپلیکشن من در حالت assessment in progress رفت. میخوام بدونم آیا زمانی که بررسی شروع میشه وضعیت به assessment in progress تغییر میکنه؟و تقریبا بعد از این مرحله چقدر بررسی ویزا و اعلام نتیجه طول میکشه؟
    از الان به بعد هیچ حساب و کتابی نداره که ویزا کی بیاد زمان معمول حدود 3 ماه هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samarii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه پی دی اف از طرف سفارت برای صدور ویزا من اومده که ی پی دی اف دو بخشی داره بخش اول عنوانش Notification of grant of a Student (Temporary) (class TU) Student (subclass 500) visa هست و بخش دوم VISA GRANT NOTICE

فایل دیگه ای هم برای ویزا باید بیاد با همینه ویزا؟
    سوال دیگه اینکه مدرک اصلی دیگه ای باید همراهمون باشه ب جز ویزا و پاسپورت یا خیر ؟

سلام دوست عزیز

تبریک میگم برای دریافت ویزا

شما خودتون شخصا برای ویزا اپلای کردین یا از اجنت کمک گرفتین؟

Junior Member

سلام دوستان

ویزای من صادر شد.

من 29 دسامبر لاج کرده بودم. 15 مارچ از سفارت تماس گرقتن و گفتن ویزات آماده برای صدوره. فقط گفتن اگه بخوای میتونی 6 ماه دیگه هم بیمه بخری تا به مدت ویزات اضافه بشه (من برای 50 ماه خریده بودم). من گفتم لازم ندارم، چون ویزا بعد از فارغ التحصیلی باطل میشه و بعیده تحصیل من بیش از 42 ماه طول بکشه. در نهایت 28 مارچ که CoE جدیدمو براشون فرستادم، ویزام صادر شد. تاریخ شروع ویزا همون تاریخ صدوره و تاریخ انقضاش همون تاریخ پایان بیمه ست.

اینم بگم شاید برای دوستان مفید باشه. من 4 سال از ارشدم گذشته و این گپ رو با گواهی اشتغال به کار پاره وقت از دو تا شرکت پر کردم. بدون ارائه بیمه و قرارداد. در GTE اول خلاصه ای از روند تحصیلی، پژوهشی و شغلیم آوردم. بعد دلایل تصمیم به تحصیل در خارج از ایران و دلایل انتخاب کشور و دانشگاه مقصد رو توضیح دادم و در ادامه برای سوشیال تای، به فرصتهای شغلی که در آینده در ایران و شهرم دارم، سند مالکیت دفتر کار متعلق به پدر، انگیزه های شخصی برای خدمت به کشورم و تک پسر بودن و لزوم مراقبت از والدین اشاره کردم.

امیدوارم همه دوستان موفق باشن. از راهنمایی های همه عزیزان سپاسگزارم.

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای من 18 دسامیر صادر شده بود. ولی من به خاطر مشکلی تا الان نرفتم. میخام اواسط می برم. با دانشگاه مکاتبه کردم اونا CoE جدید برام صادر کردند. خواستم ببینم من با همون ویزای قبلی و CoE جدید مشکلی برای ورود به استرالیا ندارم؟ لازم نیست دوباره برای ویزا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

من برای دانشکده شیمی پذیرش گرفتم و منتظر ویزا هستم. الان 81 روز از زمان لاج ویزا میگذره من هم از 31 مارچ برای حدود 3 ماه دیفر کردم. خیلی نگران هستم، چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد؟
    البته وکیلمون از سفارت بعد از یک ماه از تاریخ لاج پیگیری کرد، گفتن که رفته برای سکیوریتی چک.

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دانشکده شیمی پذیرش گرفتم و منتظر ویزا هستم. الان 81 روز از زمان لاج ویزا میگذره من هم از 31 مارچ برای حدود 3 ماه دیفر کردم. خیلی نگران هستم، چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد؟
    البته وکیلمون از سفارت بعد از یک ماه از تاریخ لاج پیگیری کرد، گفتن که رفته برای سکیوریتی چک.

ممنون
    زمان مشخصی نداره دوست عزیز. صبر کنید تا نتیجه ویزا مشخص بشه و اگر لازم شد باز هم دیفر کنید

سلام دوستان. من بخاطر ارشدم ویزای استرالیا دارم اما الان ایران هستم و برای دکترا تقاضای ویزا دادم و امروز یه سری مدارک ازم خواسته بودن که فرستادم و درخواست من رفت تو حالت under assessment. میخواستم بدونم کسی با شرایط من هست که ویزا داشته باشه و اقدام مجدد کرده باشه؟ چقدر طول میکشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)