صفحه 174 از 177 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام

کسی اطلاع داره برای رشته‌های مهندسی کامپیوتر چقدر ویزا طول می‌کشه تا بیاد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zladiator نمایش پست ها
    سلام

کسی اطلاع داره برای رشته‌های مهندسی کامپیوتر چقدر ویزا طول می‌کشه تا بیاد؟

ممنون
    سلام دوست عزیز. الان رو 5 تا 6 ماع باید مد نظر بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان
    آیا کارت پایان خدمت هم جز مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی سفارت استرالیا هست و داشتن کسری خدمت میتونه مشکل ساز بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کارت پایان خدمت هم جز مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی سفارت استرالیا هست و داشتن کسری خدمت میتونه مشکل ساز بشه؟
    سلام

بله کارت پایان خدمت هم باید ارائه بشه.
    نه کسری خدمت مشکلی ایجاد نمیکنه

Junior Member

سلام لطف میکنید از شرایط دانشگاه تاسمتنی و شهری که توش هستین یکم اطلاعات بدین؟ مثلا امکاناتش- شلوغیش و اینکه ایا اسکولارشی\تون هزینه بیمه دانشجویی رو ساپورت کرد یا نه؟ ممنون

سلام دوستان

من از دانشگاه JCU برای دکترا پذیرش و فاند گرفتم در رشته مهندسی مواد. کارهای ویزا رو دادم به یکی از این موسسات که قبلا برای یکی از دوستام کاراش رو انجام داده بود. ویزام چند روز دیگه lodge میشه. خیلی هم لفتش دادن متاسفانه. وکیل گرفتهبودم مثلا که کارهام زودتر هندل شه...تاریخ شروع ریسرچ من 7 July سال 2020 خورده تو نامم. اون موسسه بهم گفته چون تاریخ شروع ریسرچت بالای 4 ماه هستش خیلی فرقی نمیکنه ویزات رو دو هفته زودتر یا دیرتر lodge کنی چون تو اولویت قرار نمیگیره ولی در عین حال ممکنه تا 12 ماه طول بکشه ویزات بیاد . می خواستم بدونم با توجه به اینکه موضوع پروژه من اصلا حساس نیست (تولید انرژِی از waste) و فوقم رو هم خارج از کشور بودم ممکنه ویزای من سر وقت بیاد؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان و با تشکر از اطلاعات مفید و ارزشمندی که ارائه می کنید.
    در مورد نحوه پاسخ مناسب به پرسش زیر در صفحه 21 اپلیکشن برای ویزا، ابهام دارم:
    ? Has the applicant, or any person included in this application, held or currently hold a visa to Australia or any other country

YesNo

مساله به این صورت هست که سیزده سال پیش (ژانویه 2007) ویزای تحصیلی برای دوره ارشد در رشته خودم در مالزی داشتم و بعد از گذراندن یک ترم به دلیل عدم رضایت از کیفیت آموزشی به ایران برگشتم: در واقع، بعد از پایان ترم اول، ترم دوم رو دیفر کردم و به ایران برگشتم تا از نزدیک در مورد ادامه دادن یا ندادن تحصیل در مالزی مشورت کنم و در نهایت تصمیم به ادامه ندادن گرفتم و به مالزی برنگشتم. در زمان خروج، ویزای من هنوز اعتبار داشت. پس از تصمیم برای انصراف، ارتباط یا مکاتبه ای با دانشگاه مورد نظر نداشتم.
    - آیا این سفر و ویزای مربوط به آن باید در پاسخ به پرسش بالا ذکر بشه؟
    و در صورت مثبت بودن پاسخ این سوال :
    - آیا باید دلیل رفتن به مالزی (ادامه تحصیل) و دلیل برگشتن (عدم رضایت) رو هم عنوان کنم یا فقط نام کشور و تاریخ ویزا کافی هست؟ - آیا باید در GTE هم ذکر بشه و توضیح داده بشه؟
    - با توجه به اینکه گذرنامم دوبار عوض شده، آیا بابد گذرنامه مربوط به ویزای مالزی هم آپلود بشه؟
    در مورد سوال اول نظرهای متناقضی شنیدم و واقعا نمی دونم کدوم درسته (حتی یک Agent به من گفت که "پاسخ منفی هست و ویزای مربوط به بیش از ده سال قبل مهم نیست". ولی در این سوال اشاره به محدوده زمانی خاصی نشده).
    خیلی ممنون و سپاسگزار

Junior Member

سلام دوستان؛ امیدوارم کسی بتونه به من راهنمایی کنه. خواهر من 42 سال سن داره و مستر مدیریت سال 95 گرفته. الان میخواد از اول شروع کنه و با هزینه خودش لیسانس پرستاری بخونه. به غیر از پول تحصیلش یه خونه هم به نام داره. فکر میکنید در صورت پذیرش دانشگاه شانس ویزا داره؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ritta نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ امیدوارم کسی بتونه به من راهنمایی کنه. خواهر من 42 سال سن داره و مستر مدیریت سال 95 گرفته. الان میخواد از اول شروع کنه و با هزینه خودش لیسانس پرستاری بخونه. به غیر از پول تحصیلش یه خونه هم به نام داره. فکر میکنید در صورت پذیرش دانشگاه شانس ویزا داره؟ ممنونم
    سلام، عزیزم شانس پذیرش و ویزا هردوش خیلی کمه.باید بتونن افیسر رو قانع بکنن که چرا میخوان پرستاری بخونن.دانشگاه ها بیشتر سختگیری میکنن تا اداره مهاجرت.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ritta نمایش پست ها
    پذیرش برای پرستاری به نسبت راحته اگه آیلتس 7 داشته باشند مخصوصا اینکه هزینه شخصی هست که برای دانشجوی اینترنشنال مبلغ زیادی هست.
    ویزا سخت هست با توجه به سن و تحصیلات قبلی و اینکه چطور میخواهند ثابت کنند که برمیگردند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)