صفحه 168 از 177 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    خب یکی از دوستان مثل این که درخواست دیفر داده بودن و بلافاصله آپلود کردند. و پنج روز بعد ویزاشون اومد. پس اگر ما آپلود کنیم، تاثیری در به تاخیر انداختن روند بررسی نداره ظاهرا.
    شما اگه الان تو چک هستید پرونده تون داره استرالیا بررسی میشه نه سفارت. اتچ سی ا ای هم هیچ تاثیری نمیذاره رو روند بررسی اصلا. شما کارتون تموم شده و فقط گیر سکوریتی چک هستید. کرکتر که برداشته بشه بلافاصله گرنت میشه.

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    بعضیا میگن اگه هر تغییری در سایت ایجاد کنیم باعث میشه 11 روزی پروسه مون عقب بیفته. درسته آیا؟
    و اینکه یکی از دوستان من زمانی که پروسه ویزا پستی بود، خود سفارت وقتی ویزاش آماده شده بود ازش خواست. حالا تکلیف ما چیه که آنلاینیم؟!
    نه فکر نمی کنم که بخواد تأخیر ایجاد شه، خب هر وقت از چک در بیاد اونام ویزا رو میدن. در مورد COE هم فکر میکنم نهایتاً تا دو هفته از تاریخی که روش هست اعتبار داره. آموزش هیچ وقت تاریخ Expiry شو نمیگه ولی از سوال هایی که می پرسیدم متوجه شدم باید همین حدودا باشه اعتبارش. هر تغییری هم که مثل آپلود COE جدید، میدین توی immiAccount یه قسمت داره به نام Notification of Changes اونجا بنویسین. مثلاً من نوشتم که دو تا فایل جدید آپلود کردم با این تاریخ های جدید به دلیل این که دانشگاه دوباره برام صادر کرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس - هوش مصنوعی - علم و صنعت

سلام دوستان
    یه سوال دارم درباره ی آپلود کردن CoE جدید.

از طرف دانشگاه بورس شدم، و OSHC رو هم دانشگاه تقبل کرده. حین بارگذاری مدارک برای اولین بار هم CoE هم OSHC رو در سایت ویزا قرار دادم.
    الان چند ماه از تاریخ لاج ویزا گذشته و همچنان منتظر صدور ویزا هستم و متاسفانه چون تاریخ اعتبار CoE قبلی من گذشته بود، من CoE جدید رو در سایت درخواست ویزا قرار دادم(درون CoE جدید نوشته شده که تاریخ OSHC از کی تا کی محسوب میشه).
    سوال من این هست:
    آیا باید OSHC رو هم مجددا بارگذاری کنم یا احتیاجی به این کار نیست و صرفا گذاشتن CoE که درباره OSHC توضیحات رو نوشته کافی هست؟

ممنون که وقت می ذارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan111 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم درباره ی آپلود کردن CoE جدید.

از طرف دانشگاه بورس شدم، و OSHC رو هم دانشگاه تقبل کرده. حین بارگذاری مدارک برای اولین بار هم CoE هم OSHC رو در سایت ویزا قرار دادم.
    الان چند ماه از تاریخ لاج ویزا گذشته و همچنان منتظر صدور ویزا هستم و متاسفانه چون تاریخ اعتبار CoE قبلی من گذشته بود، من CoE جدید رو در سایت درخواست ویزا قرار دادم(درون CoE جدید نوشته شده که تاریخ OSHC از کی تا کی محسوب میشه).
    سوال من این هست:
    آیا باید OSHC رو هم مجددا بارگذاری کنم یا احتیاجی به این کار نیست و صرفا گذاشتن CoE که درباره OSHC توضیحات رو نوشته کافی هست؟

ممنون که وقت می ذارین.
    همون coe کافیه

سلام دوستان
    من برای مستر معماری از دانشگاه Adelaide برای ترم جولای2019 پذیرش گرفتم که دیفر کردم برای ترم فبریه 2020 و به عنوان ساپورتر هم میخوام پدرمو معرفی کنم.گپ 3 سه ساله دارم که تو این مدت برای ایلتس خوندم و یکسری دوره های معماری رفتم که مدرکشون را دارم -در ضمن داییم بیریزبین زندگی میکند
    می خواستم بدونم که چقدر امکان ویزا گرفتنم وجود داره و چقدر پول باید تو حساب پدرم وجود دشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من حدود 1 ماه هست که لاج کردم پرونده ویزای دانشجویی رو، و 28 اپریل اخرین اپدیتم هستش که قاعدتا تاریخ کرکتر اسسمنت شدنم هم هست.
    خواستم بدونم این مرحله به چه معنی هست و اینکه چقدر معمولا طول میکشه؟
    شنیدم که این مرحله هم که رد بشه دیگه گرنت میشه ویزا، درسته ایا این موضوع؟
    خیلی ممنون از همه

با سلام
    یک سوال دارم که خیلی خیلی ذهن من رو درگیر خودش کرده و ممنون میشم که به من پاسخ بدهید.
    من تصمیم گرفتم که برای ادامه تحصیل دکتری به همراه همسرم (فقط همراه من هستند) به استرالیا بریم. دلایل این امر هم زیاده. من تمام سرمایه زندگیم بعد از مدتی کار نهایتا الان به 100 میلیون میرسه. که فکر میکردم بابت بلیط رفت و آمد، هزینه آزادسازی مدارک و ترجه مدارک، گرفتن گذرنامه، هزینه ویزا برای سفارت و از این قبیل مسایل مصرف بشه. الان متوجه شدم که برای گرفتن ویزا باید بیمه تهیه کرد. برای خودم و همسرم. این بیمه گرفتن چقدر هزینه داره؟ اصلا میتونم امیدوار باشم که به هدفم برسم؟ من تنها درصورتی میتونم به استرالیا برم که از بورس تحصیلی استفاده کنم. آیا دراین صورت هم پول بیمه رو خودم باید بدم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط shaammahtaab نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال دارم که خیلی خیلی ذهن من رو درگیر خودش کرده و ممنون میشم که به من پاسخ بدهید.
    من تصمیم گرفتم که برای ادامه تحصیل دکتری به همراه همسرم (فقط همراه من هستند) به استرالیا بریم. دلایل این امر هم زیاده. من تمام سرمایه زندگیم بعد از مدتی کار نهایتا الان به 100 میلیون میرسه. که فکر میکردم بابت بلیط رفت و آمد، هزینه آزادسازی مدارک و ترجه مدارک، گرفتن گذرنامه، هزینه ویزا برای سفارت و از این قبیل مسایل مصرف بشه. الان متوجه شدم که برای گرفتن ویزا باید بیمه تهیه کرد. برای خودم و همسرم. این بیمه گرفتن چقدر هزینه داره؟ اصلا میتونم امیدوار باشم که به هدفم برسم؟ من تنها درصورتی میتونم به استرالیا برم که از بورس تحصیلی استفاده کنم. آیا دراین صورت هم پول بیمه رو خودم باید بدم؟

ممنونم
    سلام
    بسته به شرایط اسکالرشیپی که دانشگاه به شما میده ممکنه که هزینه بیمه رو هم دانشگاه بده یا اینکه به عهده خودتون گذاشته بشه. تو سایت دانشگاه ها میتونید شرایط اسکالرشیپ های مختلفی رو که برای دانشجوهای خارجی در نظر میگیرن مطالعه کنید.
    در مورد هزینه بیمه هم من اطلاع ندارم چقدر میشه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaammahtaab نمایش پست ها
    با سلام

ممنونم
    سلام
    اگه بتونین اسکالرشیپ دولتی (RTP) بگیرین، هزینه بیمه هم کاور میشه. اما اسکالرشیپ دانشگاه و یا TFS بیمه را کاور نمیکنه و باید خودتون تهیه کنین( دو تا اسکالرشیپ آخری هزینه سفارت و جابه جایی را هم پرداخت نمیکنه ولی اسکالرشیپ دولتی همه چیز پوشش میده). فکر میکنم هزینه بیمه سینگل حدودا ۳۰۰۰ دلار باشه(اطلاعاتم برای سال قبله) و بیمه کاپل گرونتره حدودا ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار( که صد البته به مدت زمان بیمه بستگی داره، من برای حدودا ۵۷ ماه عرض کردم). میزان امیدواری برای رسیدن به هدفتون بستگی به میزان بار علمی رزومتون، غنای پروپوزالتون، شهرت و قدرت استادتون در کمیته پذیرش و البته شانستون بستگی داره که با چه کسانی دارین رقابت میکنین برای گرفتن اسکالرشیپ. عموما بچه ها برای رفتن نیاز به اسکالرشیپ دارن، مخصوصا دوره دکتری.

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Smm1990 نمایش پست ها
    سلام
    اگه بتونین اسکالرشیپ دولتی (RTP) بگیرین، هزینه بیمه هم کاور میشه. اما اسکالرشیپ دانشگاه و یا TFS بیمه را کاور نمیکنه و باید خودتون تهیه کنین( دو تا اسکالرشیپ آخری هزینه سفارت و جابه جایی را هم پرداخت نمیکنه ولی اسکالرشیپ دولتی همه چیز پوشش میده). فکر میکنم هزینه بیمه سینگل حدودا ۳۰۰۰ دلار باشه(اطلاعاتم برای سال قبله) و بیمه کاپل گرونتره حدودا ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار( که صد البته به مدت زمان بیمه بستگی داره، من برای حدودا ۵۷ ماه عرض کردم). میزان امیدواری برای رسیدن به هدفتون بستگی به میزان بار علمی رزومتون، غنای پروپوزالتون، شهرت و قدرت استادتون در کمیته پذیرش و البته شانستون بستگی داره که با چه کسانی دارین رقابت میکنین برای گرفتن اسکالرشیپ. عموما بچه ها برای رفتن نیاز به اسکالرشیپ دارن، مخصوصا دوره دکتری.
    من اسکالرشیپ دانشگاهی دارم و بیمه و چیزهای دیگه رو هم پوشش میده. مهم ترین تفاوت ش با اسکالرشیپ دولتی همون هزینه ی ویزا هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)