صفحه 169 از 177 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

Koorosh9091
    Smm1990
    miladg
    ممنون از عزیزانی که جواب سوال من رو دادن. امیدوارم موفق باشن. من اولویت اصلیم دانشگاه مک کواری هست بنا به دلیل حوزه ای که میخوام کار کنم. آیا کسی اطلاع داره که بورس دولتی RTP برای دوره دکتری در این دانشگاه وجود داره؟ هزینه بیمه رو مشکل دارم. پیشنهادتون برای کدوم دانشگاه های دیگه هست.؟

ممنون از همه عزیزان که اینجا اطلاعات خوب خودشون رو به اشتراک قرار میدن.
    امیدوار هستم که سوالم رو در تاپیک مناسبی بپرسم.
    برای درخواست ویزای تحصیلی در دوره دکتری اگر دانشگاه پذیرش بده و بورسیه هم تامین بشه و شما رزومه مناسب هم داشته باشید اما سن شما 33 سال باشه و در این 4 پنج سال گپ تحصیلی، شما دقیقا در حوزه رشته خودتون کار و شغل آکادمیک کرده باشید آیا ویزای شما صادر میشه؟
    مقاله دارید
    زرومه خوب آکادمیک دارید.
    سابقه کار مرتبط دارید.
    نمره و معدل بالای 18 هم در ارشد دارید.
    اما الان 32 الی 33 سال سن دارید. ..... ممنون شما هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط shaammahtaab نمایش پست ها
    ممنون از همه عزیزان که اینجا اطلاعات خوب خودشون رو به اشتراک قرار میدن.
    امیدوار هستم که سوالم رو در تاپیک مناسبی بپرسم.
    برای درخواست ویزای تحصیلی در دوره دکتری اگر دانشگاه پذیرش بده و بورسیه هم تامین بشه و شما رزومه مناسب هم داشته باشید اما سن شما 33 سال باشه و در این 4 پنج سال گپ تحصیلی، شما دقیقا در حوزه رشته خودتون کار و شغل آکادمیک کرده باشید آیا ویزای شما صادر میشه؟
    مقاله دارید
    زرومه خوب آکادمیک دارید.
    سابقه کار مرتبط دارید.
    نمره و معدل بالای 18 هم در ارشد دارید.
    اما الان 32 الی 33 سال سن دارید. ..... ممنون شما هستم
    سن اصلا ملاک نیست. مهمم نیست

با تشکر از Microoooo
    من نگران موضوع دیگری هم هستم من حدود دو سال در دانشگاه مالک اشتر به عنوان همکار تحقیقاتی کار کردم. اصلا اونجا استخدام نبودم. بیمه هم برای من رد نمیشد. اما قرارداد همکار تحقیقاتی دارم. صرفا برای من تجربه بود. الان به نظرتون این مطلب عنوان بشه، مشکلی هست؟ چطوری در رزومه بیارم و کمترین ریسک ریجکتی رو داشته باشم. چون حذف اون دوره از رزومه باعث میشه رزومه من یک گپ دو ساله پیدا کنه.

دوستان اگر کمک کنن در این مورد و مساله سن ممنون میشم. باز هم از همه عزیزانی که سوالات من رو بی پاسخ نگذاشتن نهایت تشکر رو دارم

من نگران موضوع دیگری هم هستم من حدود دو سال در دانشگاه مالک اشتر به عنوان همکار تحقیقاتی کار کردم. اصلا اونجا استخدام نبودم. بیمه هم برای من رد نمیشد. اما قرارداد همکار تحقیقاتی دارم. صرفا برای من تجربه بود. الان به نظرتون این مطلب عنوان بشه، مشکلی هست؟ چطوری در رزومه بیارم و کمترین ریسک ریجکتی رو داشته باشم. چون حذف اون دوره از رزومه باعث میشه رزومه من یک گپ دو ساله پیدا کنه.

دوستان اگر کمک کنن در این مورد و مساله سن ممنون میشم. باز هم از همه عزیزانی که سوالات من رو بی پاسخ نگذاشتن نهایت تشکر رو دارم

Junior Member

سلام
    دوستان داستانه این estimated process time چی هست ؟؟؟ هرماه برای من بیشتر میشه!!
    یه خییر پیدا شه جواب این سواله منو بده ه ه لطفا....

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azalia68 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان داستانه این estimated process time چی هست ؟؟؟ هرماه برای من بیشتر میشه!!
    یه خییر پیدا شه جواب این سواله منو بده ه ه لطفا....
    سلام، اون مدت زمان تقریبی هست
    معمولاً چند وقت یک بار تغییر می کنه
    برای من مدت زیادی تا 80 روز بود
    بعد اون که مدت زیادی هم از 80 روز گذشته بود، تا 4 ماه تغییر کرد
    در کل، این زمان کاملاً تقریبی هست
    تغییرات مهم در تاریخ آخرین آپدیت رخ میده

Junior Member

ممنون برای پاسخ
    تاریخ ااخرین اپدیت برای من 7 مارچ هست و هر ماه تاریخ تقریبی تغییر میکنه و بیشتر میشه الان شده " تا 5 ماه" !!!
    دوستان براساس تجربه فکر میکنید کی بیاد ویزای من ؟؟؟ من باید برم سرکار و خیلی پیچیده شده این مساله !

نقل قول نوشته اصلی توسط shaammahtaab نمایش پست ها

اسم نیارید اگر میخواید پروسه ویزاتون طولانی نشه. گپ رو از استادتون نامه بگیرید که تدریس کردید یا ریسرج اسیستنت بودید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوستان عزیز

دو هفته پیش نامه پذیرش دوره دکترای من به همراه اسکالرشیپ UQ Research Training Scholarship اومد و منتظر دریافت COE هستم. الان که وارد سامانه اپلای آنلاین دانشگاه (Online Application) شدم دیدم که یه چنین پیامی برام نمایش داده میشه:

Thank you for your interest in applying to The University of Queensland. Please note that you will need to apply through a UQ approved agent. This is so that some additional checks, which are required by the Department of Home Affairs for the student visa assessment process, can be undertaken. For information on our agents, please go to:https://future-students.uq.edu.au/fi...t-your-countryIf there is not an agent in your home country, you may apply via an agent in another country. We look forward to receiving your application.

آیا دیگر دوستانی که از این دانشگاه یا دانشگاه های استرالیا پذیرش گرفتن هم براشون اومده؟ ممنون میشم که دوستان راهنمایی کنند.

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)