صفحه 89 از 177 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsentaghavi1 نمایش پست ها
    سلام. امروز از دانشگاه آدلاید بدون بورس برای Master in Biotecnolgy (coursework) پذیرش conditional گرفتم. مثل شما ترم 24 جولای شروع میشه. دلیل هم اینه که باوجود اینکه نمره تافل 78 است اما نمره writing یک نمره کمتر شده و به جای 21 نمره 20 دارم. با توجه به کمی وقت میترسم هزینه ها را بپردازم ولی ویزا ندهند. در این مورد راهنمایی لازم دارم. ممنون
    اگر ویزا به موقع صادر نشد میتونید درخواست دیفر بدید... اگر هم ویزا ندهند میتونید درخواست برگشت پول ثبت نام رو بدید... البته به refund policy ذکر شده در نامه افر خودتون مراجعه کنید حتما.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiran2 نمایش پست ها
    سلام. من حدود سه هفته پیش برای ویزای دانشجویی اقدام کردم. امروز ایمیل اومده که باید فرم 80 را براشون بفرستم. الان من سوالم اینه که گفته "Complete the online Form 80 Personal Particulars for Character Assessment."
    منظورش از فرم آنلاین چیه؟ من فقط فرم 80 رو به صورت pdf تو سایتشون پیدا کردم. باید این pdf رو پرینت کنم و پرش کنم و دوباره اسکن کنم و بعد آپلود کنم تو سایت یا روش دیگه ای داره؟ میشه در این مورد راهنمایی کنین؟ ممنون.
    من تا حالا خودم فرم انلاین ندیدم فرم 80 رو پر کنید براشون اپلود کنید تو خود immi account محض احتیاط میتونید ایمیل هم کنید.

با سلام و احترام و تشکر از جواب شما
    لطفا برام بگید آیا برای سفارت لازمه مدرک اصلی ارشد باشه یا مدرک موقت هم قبول میکنن. آیا نیازی هست من مدرک ارشدمو بخرم؟
    مدرک موقت مهر ناتی میشه و حس میکنم بتونم با این پروسه ویزامو جلو ببرم

با سلام حدودا یک هفته است کل مدارکی که نیاز بود از طریق ایجنت به سفارت فرستادم ( رشته اموزش زبان از دانشگاه مناش ) سوالم اینه که ایا فقط برای رشته مدیریت ۲ هفته گرنت میاد یا منظورتون شامل حال رشته های انسانی مثل تدریس زبان هم میشه؟
    تشکر از سایت مفیدتون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    با سلام و احترام و تشکر از جواب شما
    لطفا برام بگید آیا برای سفارت لازمه مدرک اصلی ارشد باشه یا مدرک موقت هم قبول میکنن. آیا نیازی هست من مدرک ارشدمو بخرم؟
    مدرک موقت مهر ناتی میشه و حس میکنم بتونم با این پروسه ویزامو جلو ببرم
    بله با مدرک موقت قابل انجام هست... اگر صفحات اول رو جستجو کنید تمامی این موارد بارها ذکر شده است

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeghrahimi21 نمایش پست ها
    با سلام حدودا یک هفته است کل مدارکی که نیاز بود از طریق ایجنت به سفارت فرستادم ( رشته اموزش زبان از دانشگاه مناش ) سوالم اینه که ایا فقط برای رشته مدیریت ۲ هفته گرنت میاد یا منظورتون شامل حال رشته های انسانی مثل تدریس زبان هم میشه؟
    تشکر از سایت مفیدتون
    مدت زمان صدور ویزا به پارامترهای مختلفی بستگی داره و از دو هفته تا 4 ماه زمان استاندارد صدور ویزا هست... شاید برای رشته شما جز زمان های کمتر باشه صدور ویزا... صبور باشید تا جواب ویزا مشخص بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    مدت زمان صدور ویزا به پارامترهای مختلفی بستگی داره و از دو هفته تا 4 ماه زمان استاندارد صدور ویزا هست... شاید برای رشته شما جز زمان های کمتر باشه صدور ویزا... صبور باشید تا جواب ویزا مشخص بشه
    سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییهاتون. من الان حدود 4ماه و نیم از لاج ویزام گذشته و سفارت هم که زنگ زدم گفتن هنوز جواب سکیوریتی چک نیومده. حدود 1 ماه دیگه از وقتی که دانشگاه داده باقی مونده. سوالم اینه که برای بار دوم هم میتونم دیفر کنم؟ تا چه مدت میتونم دیفر کنم؟ استاد راهنمام گفت من حمایت میکنم ولی نمیدونم دانشگاه چقدر بهت وقت میده.
    اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییهاتون. من الان حدود 4ماه و نیم از لاج ویزام گذشته و سفارت هم که زنگ زدم گفتن هنوز جواب سکیوریتی چک نیومده. حدود 1 ماه دیگه از وقتی که دانشگاه داده باقی مونده. سوالم اینه که برای بار دوم هم میتونم دیفر کنم؟ تا چه مدت میتونم دیفر کنم؟ استاد راهنمام گفت من حمایت میکنم ولی نمیدونم دانشگاه چقدر بهت وقت میده.
    سلام
    تا زمانیکه استاد راهنما حمایت کنه معمولا دانشگاه مشکلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

با سلام و تشکر از شما دوستان
    ۱.لطفا میفرمایید که رشتتون چی بوده ؟
    ۲.ایا برای رشته های انسانی(اموزش زبان انگلیسی) نیز چک سکیوریتی اعمال میدهند ؟
    ۳.برای اطلاع یابی از مراحل ویزا در سایت immiaccount وارد شدم ولی چیزی از ارزیابی ویزا یا اینکه مشخص کنن پروسه ویزا تو چه مرحله ایه نگفته راهنمایی میفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeghrahimi21 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما دوستان
    ۱.لطفا میفرمایید که رشتتون چی بوده ؟
    ۲.ایا برای رشته های انسانی(اموزش زبان انگلیسی) نیز چک سکیوریتی اعمال میدهند ؟
    ۳.برای اطلاع یابی از مراحل ویزا در سایت immiaccount وارد شدم ولی چیزی از ارزیابی ویزا یا اینکه مشخص کنن پروسه ویزا تو چه مرحله ایه نگفته راهنمایی میفرمایید

با سلام

من رشته م اینجا اپتیک و لیزر بود و اونجا به خاطر فیلد کاریم تو دانشکده شیمی اپلای کردم. بعید میدونم رشته های انسانی برای سکیوریتی چک برن.
    تو اکانتتون هم فکر کنم معمولا چیزی نمینویسن که اطلاعاتش بیانگر چیز خاصی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)