صفحه 46 از 177 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

با سلام
    دوستانی که مقاله داشتند، آیا به جز اینکه ریفرنس آن را در cv خود ذکر کردند کار دیگری هم انجام دادند؟ مثلا صفحه اول مقالات را ضمیمه کنند یا چینین کارهایی؟
    ممنون میشم دوستاتی که تجربه دارند بنده رو راهنمایی کنند
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که مقاله داشتند، آیا به جز اینکه ریفرنس آن را در cv خود ذکر کردند کار دیگری هم انجام دادند؟ مثلا صفحه اول مقالات را ضمیمه کنند یا چینین کارهایی؟
    ممنون میشم دوستاتی که تجربه دارند بنده رو راهنمایی کنند
    با تشکر
    با سلام،
    فکر کنم اگر ژورنال و Doi مقالات را وارد کنید کافیه، چون با زدن Doi در اینترنت راحت می تونند مقاله ی شما را پیدا کنند و به صحت اطلاعات پی ببرند، بعید میدونم نیازی به ضمیمه کردن صفحه ی اول مقالات باشه، بنده که برای هیج کدوم از مراحل این کار رو نکردم و مشکلی هم پیش نیامد.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من همین 2 روز پیش پذیرش برای مقطع دکترا از دانشگاه سیدنی گرفتم و طبق نامه دانشگاه از شهریه معافم و هزینه زندگی رو بهم میدن... فقط مشکل اینه که ازم خواستن که حتما تا 25 فوریه اونجا باشم و با توجه به رشته من (من مکانیک بودم و الان دارم واسه PhD- Research در رشته عمران و ساختمان خورشیدی) میرم، به نظرتون این روند ویزا میتونه 2ماهه انجام بشه یا خیلی بیشتر طول میکشه؟
    و اینکه لازمه مقاله های سابمیت شده که هنوز چاپ نشده رو هم نام ببریم؟

با سلام
    دوستان عزیز یک سوال داشتم
    برای خرید بیمه، میری توی سایت به طور آنلاین می‌خری( اگر کارت داشته باشی)، بعد ایمیل confirmation اتوماتیک بیمه را برای دانشگاه میفرستی؟ یا باید صبر کنی شرکت بیمه بهت ایمیل بزنه؟
    حقیقتا میخوام بدون اگر کارت برای خرید آنلاین بین‌المللی داشته باشی، خرید بیمه چقدر طول می‌کشه؟
    ممنون از همه دوستان

Junior Member spaced1 آواتار ها

با سلام
    برای خرید بیمه، میری توی سایت به طور آنلاین می‌خری( اگر کارت داشته باشی)، بعد ایمیل confirmation اتوماتیک بیمه را برای دانشگاه میفرستی؟ یا باید صبر کنی شرکت بیمه بهت ایمیل بزنه؟
    حقیقتا میخوام بدون اگر کارت برای خرید آنلاین بین‌المللی داشته باشی، خرید بیمه چقدر طول می‌کشه؟
    ممنون از همه دوستان
    درود. من آنلاین بیمه گرفتم از آلیانز. یه ایمیل همون لحظه اومد که فایل پی دی اف رسید ضمیمه اش بود..
    اشاره کرده بود در متن ایمیل که میشه به عتوان گواهی خرید بیمه برای امور مربوط به ویزا استفاده کرد. من همونو برای دانشگاه فرستادم و سی او ای دریافت کردم وبعدشم که لاج ویزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط spaced1 نمایش پست ها
    درود. من آنلاین بیمه گرفتم از آلیانز. یه ایمیل همون لحظه اومد که فایل پی دی اف رسید ضمیمه اش بود..
    اشاره کرده بود در متن ایمیل که میشه به عتوان گواهی خرید بیمه برای امور مربوط به ویزا استفاده کرد. من همونو برای دانشگاه فرستادم و سی او ای دریافت کردم وبعدشم که لاج ویزا.
    با سلام
    بسیار ممنون از جوابتون.
    به نظر شما ممکنه بیمه با بیمه فرق کنه و بیمه‌های مختلف ممکنه روند متفاوتی داشته باشند؟ دوستان دیگر هم اگر تجربه بیمه های دیگر رو دارند، لطفا راهنمایی بفرمایید
    اگر فضولی نباشه، دلیل خاصی داشته که بیمه را از آلیانز گرفتید؟ چون گرونترین نوع بیمه ای هست که میشه گرفت.
    ممنون از شما
    شاد و برقرار باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من از nib خریدم و برام certificate توی یه ایمل مجزا اومد.

با سلام
    بسیار ممنون از جوابتون.
    به نظر شما ممکنه بیمه با بیمه فرق کنه و بیمه‌های مختلف ممکنه روند متفاوتی داشته باشند؟ دوستان دیگر هم اگر تجربه بیمه های دیگر رو دارند، لطفا راهنمایی بفرمایید
    اگر فضولی نباشه، دلیل خاصی داشته که بیمه را از آلیانز گرفتید؟ چون گرونترین نوع بیمه ای هست که میشه گرفت.
    ممنون از شما
    شاد و برقرار باشید

Junior Member spaced1 آواتار ها

با سلام
    بسیار ممنون از جوابتون.
    ممنون از شما
    شاد و برقرار باشید
    خواهش می کنم.
    دانشگاه خودش پیشنهاد کرده بود. میشد بیمه های دیگه هم گرفت ولی من همونیو که پیشنهاد کردن گرفتم.
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام
    ممنون از همه دوستان
    توصیه میکنم برای بیمه یه مکاتباتی با دانشگاهتون و یا شرکت های داخلی اعزام دانشجو داشته باشید شاید بتونید پکیج با تخفیف بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

با سلام
    من از مدیبانک آنلاین خریدم، چون طرق قرار داد دانشگاه بود و خود دانشگاه پیشنهاد داده بود و تخفیف داشت. خرید آنلاین که انجام شد یه تاییدیه خرید اومد.

فرداش یه فایل پی دی اف با مشخصات بیمه ای برام اومد که برای ویزا همونو ضمیمه کردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)