صفحه 100 از 177 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

شما تو صفحه اول یک سوال رو اشتباه زدید، سوالی هست مبنی بر اینکه بورس شما commonwealth هست یا نه. اگه اون رو بله بزنید پرداختی انجام نمیشه. اگه بورستون مربوط به دانشگاه هست و دولتی نیس باید نه میزدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadiust نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دکترا فاند کامل از مک کواری گرفتم و واسه ویزا اقدام کردم. با این که تمامی مراحل رو طبق راهنمایی دوستان پیش رفتم ولی آخر ازم پولی بابت پرداخت
    نخواست. میخاستم ببینم چون فاندم Educational Provider بود پولی نخواست یا ی جایی رو اشتباه رفتم.

خیلی ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    شما تو صفحه اول یک سوال رو اشتباه زدید، سوالی هست مبنی بر اینکه بورس شما commonwealth هست یا نه. اگه اون رو بله بزنید پرداختی انجام نمیشه. اگه بورستون مربوط به دانشگاه هست و دولتی نیس باید نه میزدید.
    آخه تو Coe که واسم فرستادن در بخش کامنت نوشته که Mr //////// is the recipient of an Australian Governments Research Training Program which covers tuition feesand a living allowance for 3 years ، این به معنی دولتی بودن فاند نیست؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

اگه دولتی هست نگران نباشید نیاز به پرداخت نیست. اگر در صورتی که اشتباه کرده باشید، از سفارت باهاتون تماس میگیرن و میگن که دوباره لاج کنید. جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadiust نمایش پست ها
    آخه تو Coe که واسم فرستادن در بخش کامنت نوشته که Mr //////// is the recipient of an Australian Governments Research Training Program which covers tuition feesand a living allowance for 3 years ، این به معنی دولتی بودن فاند نیست؟؟؟

Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

امروز ساعت 12:30 دقیقا با من از سفارت تماس گرفتن. جالب بود که به تلفن منزل زنگ زدن.
    سوالات این بود:
    1- چه رشته و چه دانشگاهی؟
    2- چرا نتونستید بورسیه بگیرید؟
    3- چرا استرالیا؟
    4- آینده شغلیتون رو بعد از تمام شدن درس چطور می بینید؟ در ایران چطور؟
    5- بعد از تمام شدن درس به ایران برمی گردید؟ چرا؟ ربطش با کار فعلیتون چیه؟ الآن دقیقا کجا کار می کنید؟
    (جالب بود که 3 بار ازم سوال پرسیدن که واقعا نمی خواهی بمونی؟)

من قبلا آمادگی سوالات رو داشتم با توجه به مسائلی که دوستان مطرح کرده بودن در فروم، اما واقعا غافلگیرانه بود.
    از طرف دیگه من انتظار مصاحبه به زبان انگلیسی داشتم که افسر پرونده به زبان فارسی البته با لهجه، سوالات رو پرسیدن.

در آخر هم به من گفتن که سعی می کنن هر چه سریعتر جواب من رو بدن و بعد من ازشون پرسیدم که با توجه به این که CoE من تاریخ 24 جولای هست، من آیا باید CoE جدید براشون بفرستم که گفتن: "اجازه بدید چک کنم. خیر نیازی نیست چون Expiration Date برای شما 24 سپتامبر هستش".

این رو اولین بار می شنیدم که CoE یک Expiration Date داره. البته شاید برای دکترا اینطور باشه. نمی دونم.

Junior Member

سلام
    فرم های 10 و 1221 رو خودمون باید پر کنیم و سابمیت کنیم یا اینکه باید صبر کنیم بهمون ایمیل بدن بعدش پر کنیم؟

ویزای دانشجویی، فاند دولتی commonwealth، یازده روز از تاریج لاج میگذره.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام
    بستگی به خودتون داره میتونید پر کنید و میتونید منتظر باشید چون جزو مدارک ضروری نیست. ولی بنظر میرسه سابمیتش خالی از لطف نباشه.
    فقط یه مسئله این فرم 10 رو میشه کسی اینجا آپلود کنه؟ همه فرم هارو پیدا کردم بجز 10
    نقل قول نوشته اصلی توسط honeyeh نمایش پست ها
    سلام
    فرم های 10 و 1221 رو خودمون باید پر کنیم و سابمیت کنیم یا اینکه باید صبر کنیم بهمون ایمیل بدن بعدش پر کنیم؟

ویزای دانشجویی، فاند دولتی commonwealth، یازده روز از تاریج لاج میگذره.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

رشته و دانشگاه

دوستانی که تجربه مصاحبه تلفنی رو داشتن، می تونن بگن حدودا چند وقت بعد از مصاحبه جواب نهایی رو گرفتن؟

این دوره انتظار ویزا واقعا خیلی طاقت فرساست.

با تشکر.

Junior Member

به من گفتن پروپوزال را ضمیمه کن..هنوز بعد سه هفته جواب ندادن. امیدوارم جواب شما زود بیاد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    به من گفتن پروپوزال را ضمیمه کن..هنوز بعد سه هفته جواب ندادن. امیدوارم جواب شما زود بیاد.
    از من مدرک اضافی نخواست البته من پروپوزال رو موقع lodge ویزا، براشون فرستاده بودم.
    امیدوارم جواب همگی زود بیاد چون این دوره انتظار واقعا سخته.

Junior Member

سلام دوستان. کسی می دونه می شه از مدرک گواهی موقت با ترجمه ناتی استفاده کرد. من هنوز مدرکم رو نگفتم و خیلی هم برای ویزا گرفتن عجله دارم.
    خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)