صفحه 101 از 177 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

سلام

بله میشه . مشکلی نیست.

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام

من 4 آگوست درخواست ویزامو لاج کردم و استاتوسش از همون روز تا الان تغییر نکرده. امروز زنگ زدم سفارت و پرسیدم. خیلی محترمانه جواب دادن و گفتن که پروندم رفته برای چک امنیتی. و البته گفت برای تمام ایرانیها میره برای چک امنیتی. از دوستان کسی میدونه مدت این چک امنیتی چقدر میتونه طول بکشه؟ من رشته ی نجوم با اسکولارشیپ برای دکتری پذیرش دارم که بعید میدونم جزو رشته های حساس باشه. و البته متاهل هستم و میخوام با خانمم ویزا بگیرم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bazkia نمایش پست ها
    سلام

من 4 آگوست درخواست ویزامو لاج کردم و استاتوسش از همون روز تا الان تغییر نکرده. امروز زنگ زدم سفارت و پرسیدم. خیلی محترمانه جواب دادن و گفتن که پروندم رفته برای چک امنیتی. و البته گفت برای تمام ایرانیها میره برای چک امنیتی. از دوستان کسی میدونه مدت این چک امنیتی چقدر میتونه طول بکشه؟ من رشته ی نجوم با اسکولارشیپ برای دکتری پذیرش دارم که بعید میدونم جزو رشته های حساس باشه. و البته متاهل هستم و میخوام با خانمم ویزا بگیرم

سلام
    بین دو ماه تا یک سال

Junior Member

سلام
    دوستان میخواستم بدونم از سفارت موقعی که تماس میگیرن چه سوالاتی پرسیده میشه؟؟ من توی رزومم هم شماره خونه رو نوشتم و برای سابقه کار شماره محل کارم رو نوشتم ، ولی اکثرا با توجه به شرایط کاریمسر کارگاه ساختمانی هستم
    با این شرایط چه اتفاقی میوفته؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواستم بدونم از سفارت موقعی که تماس میگیرن چه سوالاتی پرسیده میشه؟؟ من توی رزومم هم شماره خونه رو نوشتم و برای سابقه کار شماره محل کارم رو نوشتم ، ولی اکثرا با توجه به شرایط کاریمسر کارگاه ساختمانی هستم
    همون سوالاتی که در Sop باید بهش اشاره میکردید که بارها قبلا توضیح داده شده است.... با موبایل تون تماس میگیرن

Junior Member

من وقتی 15 ساله بودم رفتم دبی و اونجا تحصیل کردم در مدرسه international و بعد هم رفتم مالزی و مدرک پیش دانشگاهیم صادره کانادا بود. بعدم به همراه خانواده رفتم لهستان و اونجا تحصیل کردم ولی تا به امروز هنوز کارته مهاجرت لهستان برایه من صادر نشده و تازه براه پدر و مادرم اومده و چون بالایه 21 سال هستم حالا درخواستهایه متفاوتی کردن
    میخوام بدونم اگر برایه استرالیا اقدام کنم (من یک افر 1 ساله graduate diploma از دانشگاه UWA گرفتم که pathway به 1 سال master هم داره) نیازی به کارت پایان خدمت و ایننها دارم ؟ چون این کارت و که نمیتونم بگیرم. فراری هم نبودم چون همه این سالها درس خوندم ! حالا قضیه چه جور میشه
    ایران هم خونه داریم و لهستانم خونه داریم.
    همچنین اینکه توانه مالیم هم حدودا 230 هزار دلار و گردش مالیه 500 هزار دلار هست
    IELTS هم نمره 8 دارم .
    REJECT میکنن به نظرتون ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون بابت پاسختون دوست عزیز
    ممنونتون میشم اگر جایی به این این موضوع که چه سوالاتی پرسیده میشه اشاره شده، بیزحمت لینکشو بگذارید

Junior Member

سلام دوستان
    موقعی که میخوایم برا ویزا اپلای کنیم غیر از ترجمه بایستی اصل مدارک هم ارسال بشه،درسته؟
    حالا مدارکی که فارسی هستن اسکن اصل رو بفرستیم یا اونایی که کپی گرفته شده و مهر ناتی خورده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقعی که میخوایم برا ویزا اپلای کنیم غیر از ترجمه بایستی اصل مدارک هم ارسال بشه،درسته؟
    حالا مدارکی که فارسی هستن اسکن اصل رو بفرستیم یا اونایی که کپی گرفته شده و مهر ناتی خورده؟
    سلام دوست عزيز. بله اصل مدارك هم بايد باشه و تا جايي كه ميدونم اونهايي كه مهر ناتي خورده رو بايد بزاريد.

Unhappy پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان، مرسی که انقدر خوب سوالات رو میپرسید و هر کسی میتونه میاد جواب میده.

من فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم (2 سال پیش فارغ التحصیل شدم) و از دانشگاه Central Queensland (cq برای مقطع ارشد در رشته Project Management پذیرش کامل برای دوره 2 ساله گرفتم، یه اسکولارشیپ 20 درصد تخفیف هم به خاطر معدل بالای 17 و مقاله هام داشتم (مقاله هام در زمینه Hub Location و Scheduling بوده البته) . نامه Job offer توی یه شرکتی که از زمان فارغ التحصیلیم تا همین الان مشغول هستم رو گرفتم که اگر برگردم بهم پست مدیریتی میدن (البته واقعا هم اینطوریه، اگه برگردم، کلی واسم نوشابه باز میکنن) ، مدارک مالی هم تقریبا به اندازه 1 سال زندگی و کل هزینه دانشگاه واس 2 سال رو نشون دادم. نامه تعهدنامه محضری پدرم که منو ساپورت مالی خواهد کرد، حساب کوتاه و بلند مدت، سند منزل و حتی فیش حقوقی بازنشستگی پدرم رو آماده کردیم.
    مدارک رو 5 روز پیش فرستادم، 30 اکتبر هم باید استرالیا باشم چون 6 نوامبر کلاسم شروع میشه،
    حالا سوالاتم ایناس
    1)به نظرتون ویزا تا اون موقع میاد؟
    2) الان سر سفارت شلوغه؟ ممکنه به خاطر شلوغی دیر جواب بدن؟
    3) برادر من 4 سال پیش با ویزای دانشجویی رفت و الان با 189 اقامتشو گرفته، من نمیخوام واقعا بمونم اونجا و میخوام برگردم، این پوینت منفی ممکنه محسوب بشه؟
    4) بعد این سکیورینتی چک واس همه رشته هاس؟ واس مهندسی صنایع هم محسوب میشه؟
    من خیلی نگرانم که نکنه به 6 نوامبر نرسم !!
    ویرایش توسط mohamadpakzad : September 18th, 2017 در ساعت 01:58 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)