صفحه 110 از 177 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط pump35524 نمایش پست ها
    سلام
    من یک gte با نزدیک 1100 کلمه اماده کرده بودم تو صفحه مخصوص genuine temporary entrant فقط می شه در 2000 حرف نوشت بنابراین من فقط بخشهایی از اصل gte خودم را انجا قرار دادم ولی وقتی می خوام برم صفحه بعد با این مشکل روبرو میشم
    Give details to support the applicant's ability to meet the criteria and ensure supporting documents are attached can only contain standard English alphabetic characters including numeric, whitespace and punctuation characters.
    برای اپلود کردن فایل اصلی هم هیچ گزینه ای نیست اگه راهنمایی کنید چی کار باید بکنم ممنون می شم
    سلام
    توی متنتون کاراکترهایی هست که سیستم بهتون اجازه نمیده از اونها استفاده کنید. اونها رو از متن حذف کنید درست میشه. متن رو ساده بنویسید و به جز حرف و عدد فقط نقطه و کاما باشه. احتمالا توی متن شما " ویا 's استفاده کردید که مشکل از اونجاهاست.

Junior Member

سلام
    بعد از اینکه کل مراحل انلاین صدور ویزای دانشجویی را رفتم و فرم را ثبت کردم با این پیام روبه رو شدم که احتیاج به پرداختی نیست و فرم شما با موفقیت ثبت شده من شنیده بودم که باید ۵۵۰ دلار پول بدم این عادی من باید چی کار کنم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام
    بعد از اینکه کل مراحل انلاین صدور ویزای دانشجویی را رفتم و فرم را ثبت کردم با این پیام روبه رو شدم که احتیاج به پرداختی نیست و فرم شما با موفقیت ثبت شده من شنیده بودم که باید ۵۵۰ دلار پول بدم این عادی من باید چی کار کنم
    شما اگر بورس commonwealth گرفتید و اعلام کردید بورس شما دولتی هست نیاز به پرداخت هزینه 560 دلاری ویزا نیست. اگر بورس شما دولتی نیست شما در دو مرحله گزینه های اشتباه زدید و وارد صفحه پرداخت نشدید و باید با سفارت تماس بگیرید که ویزای شما رو finalized کنن و دوباره اپلای کنید. یکی در مرحله ای که کد Coe رو وارد میکنید در همون صفحه اخرین سوال پرسیده ایا شما بورس دولتی گرفتید که خیلی ها فکر میکنن منظور این هست که ایا پذیرش دولتی گرفتید که این رو اگر yes بزنید وارد صفحه پرداخت نمیشه و در مرحله funding for stay اگر گزینه اول رو زده باشید باز هم وارد صفحه پرداخت نمیشه.

Junior Member

بورس من universiyu international postgraduate هست من در همون قسمت commonwealth گزینه yes را زدم که اشتباه بو ده الان باید چی کار کنم زنگ بزنم به سفارت یا ایمیل بدم

رشته و دانشگاه

بورس من universiyu international postgraduate هست من در همون قسمت commonwealth گزینه yes را زدم که اشتباه بو ده الان باید چی کار کنم زنگ بزنم به سفارت یا ایمیل بدم
    بله فردا تماس بگیرید سفارت بگید اشتباه کردید که درستش کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

سلام دوستان. میخواستم بپرسم که آیا سفارت مدارک ارسالی به دانشگاه رو هم بررسی میکنه یعنی دقیقا چک میکنه محتوای مدارک ارسالی رو. من میخوام قسمت هایی از پروپوزالی که به دانشگاه دادم رو حذف کنم واسه سفارت.
    همچنین من قبلا یه سری سوال دانشگاه ازم پرسیده بود در رابطه با اینکه میخوای بمونی اینجا و کلا برنامه ات بعد درس چیه. میخوام بدونم سفارت اینا رو از دانشگاه میگیره.
    همچنین قبلا یه سری مدارک ارائه کرده بودم واسه ریجکت ویزای امریکا. ضمنا من یه جا به دانشگاه گفتم بیمار هستم ولی الان نمیخوام به سفارت بگم.
    این رو چطور؟
    کلا آیا مدارک رو دانشگاه میده به سفارت یا نه!
    ممنون

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

سلام.
    چند تا سوال داشتم.
    اگر ک یه پوزیشن دکتری ک سال اولش و سال سومش تو یه دانشگاه استرالیایی باشه، و سال دومش یه دانشگاه انگلیسی، ویزا چ جوری دمیدن؟؟ (سوالم یه ذره چرته ولی من این سیستم پذیرش دو دانشگاهی رو نمیفهمم چ جوری میشه ویزاش؟!) مثلا یه ساله میدن و ...؟
    بعد اینکه، من الان دکتری دارم میخونم و ناراضی بودم بخاظر مسائل مالی و ... بابت ویزا ک مشکلی پیش نمیاد؟ (دلایل قابل اتکا دارم!) بگن داری ول میکنی و ...
    (ویزامم از یک کشور درست حسابی اروپاییه! نمیدونم تاثیر داره نداره؟!)
    سوال اخرمم اینه ک، اگر موقعی ک میرم سفارت تافلم منقضی شده باشه، چ مشکلی پیش میاد؟ (موقع پذیرشمعتبر بود و اساتیدم مصاحبه کرد واکی بود، ولی نگرانم تا کارای سفارتو بکنم، لب به لب در بیاد و منقضی بشه تافلم!)
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

راستی، برای ویزا گرفتن میشه ک ازهمین اروپا اقدام کرد؟ مشکلی نیست ک سفارت داخل ایران نخاییم بریم!؟ (مثل سفارت امریکا ک فقط دوسته سفارت ایرانیا رو قبول میکنه!)
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    راستی، برای ویزا گرفتن میشه ک ازهمین اروپا اقدام کرد؟ مشکلی نیست ک سفارت داخل ایران نخاییم بریم!؟ (مثل سفارت امریکا ک فقط دوسته سفارت ایرانیا رو قبول میکنه!)
    اقدام برای ویزا بصورت انلاین هست وقتی اقدام کردید سفارت تهران رو حتما انتخاب کنید ولی ادرس و مشخصات خودتون در کشوری که هستید رو ذکر کنید

Junior Member

سلام بر همه دوستان عزیز

ابتدا از اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم. من کل فروم را خوندم و جواب خیلی از سوالاتمو پیدا کردم. من برای دوره دکترا پذیرش دارم و الان برای ویزا اقدام میکنم و فرم اپلیکیشن آنلاین را پر میکنم. چند تا سوال داشتم که در ادامه میپرسم. ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن.

سوالات اصلی:
    1- در خصوص Residential address in Australia و Contact telephone numbers in Australia، چه چیزایی باید وارد کرد؟ خب منکه قبل از رفتنم هنوز در خصوص محل سکونت و تلفن ایده ای ندارم!

2- منظور سوال Has the applicant completed, or is currently enrolled in any other studies or training outside Australia چی هست؟ باید بگم بله و به لیسانس و ارشدم اشاره کنم؟

3- در خصوص آپلود مدارک، چند بار دوستان دیگه هم سوال کرده بودن و پاسخ ها را خوندم. گفته بودن که در بخش Others مدارک اضافی رو آپلود کنیم. خب، الان مثلا من یه بخشی میبینم که نوشته مدرک مربوط به بیمه را وارد کن. اونجا، یه زیربخشی هست که میشه با عنوان Others مدارکی را آپلود کرد. کارت سربازی را (مثلا) با عنوان Others توی این بخش باید آپلود کنم؟ ممکنه این مورد را توضیح بدین؟

سوالهای جزیی:
    4- آیا لازمه که فرم آنلاین را با حروف CAPITAL پر کنم؟ فرم 1221 را چطور؟

5- زبان فارسی را کدوم انتخاب کنبم؟ Persian/Dari/Farsi یا Persian(excluding Dari)

6- فرمت شماره تلفن چطوریه؟ برای نوشتن شماره تلفتن خونه در تهران، بنویسم 009821XXXX یا 9821XXXX؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد و شایدم خیلی پیش پا افتاده. ممنون از وقتی که برای اسخ بسوالات میگذارید.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)