صفحه 113 از 177 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان

من رشته ام در ارشد مهندسی هوافضا است و سابقه کارم در همین زمینه است. بنظرتون گواهی اشتغال به کارم رو به همراه اپلیکیشن بفرستم یا در رزومه ام سابقه کار جعلی بنویسم و بدون گواهی کار اپلیکیشن رو بفرستم.

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان؛

من اقدام کردم برای ویزای دانشجویی که خوشبختانه ویزام اومد. حالا یه سوال داشتم، من برای ورود به استرالیا فقط پرینت همون ویزام همرام باشه کافیه؟ نیاز نیس که پاسپورتم رو بفرستم سفارت که ویزا رو بزنن توی پاسچورتم؟

سپاس فراوان/

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ohossein نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان؛

من اقدام کردم برای ویزای دانشجویی که خوشبختانه ویزام اومد. حالا یه سوال داشتم، من برای ورود به استرالیا فقط پرینت همون ویزام همرام باشه کافیه؟ نیاز نیس که پاسپورتم رو بفرستم سفارت که ویزا رو بزنن توی پاسچورتم؟

سپاس فراوان/
    سلام
    نه. حتی نیازی به پرینت ایمیل سفارت هم نیست. همه چی سیستمی شده. همین که بگید ویزاتون دانشجویی هست خودشون توی سیستم چک میکنن. البته میتونید پاسپورتتون رو توسط سفارت برچسب هم بزنید که در اون صورت باید فکر میکنم حدود 300 دلاری هزینه بدید.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها یه سوال.!
    من موقع اپلای، تافلم دوماه انقضا داشتش، یعنی تاریخش مونده بود. برای بررسی اپلیکیشنم کمیته خیلی خیلی لفت داد، تافلم اخر دسامبر منقضی میشه یعنی دوسالش تموم میشه.
    موقع ویزا چیکار کنم؟ گفتن ک نباید بیشتر از دوسال ازش گذشته باشه
    من دوتا مقاله انگلیسی دارم، این تاثیر داره؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر

به نظرتون اگه در پروسه انتظار برای ویزا از دانشگاه دیگه پذیرش بگیریم و بخایم COE جدید صادر بشه و به سفارت اطلاع داده بشه که دانشگاه رو میخام تغییر بدم کار پر دردسری هست و ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ میدونم خب قطعن باید sop و ی سری جزییات تغییر کنه و براساس دانشگاه جدید نوشته بشه. آیا کسی تجربه مشابه داشته؟

مرسی

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MBG7 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

به نظرتون اگه در پروسه انتظار برای ویزا از دانشگاه دیگه پذیرش بگیریم و بخایم COE جدید صادر بشه و به سفارت اطلاع داده بشه که دانشگاه رو میخام تغییر بدم کار پر دردسری هست و ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ میدونم خب قطعن باید sop و ی سری جزییات تغییر کنه و براساس دانشگاه جدید نوشته بشه. آیا کسی تجربه مشابه داشته؟

مرسی

من این کار رو کردم و الان 4ماه هست که منتظرم ویزام بیاد، بعد از اینکار هم رفتم چک امنیتی، الان به کاری که کردم پشیمونم، البته یه جورایی مجبور بودم چون بورسمو نمیتونستم دیفر کنم مجبور شدم که تغییر دانشگاه بدم

سلام دوستان
    من 5 ماهی هست که منتظر ویزام و بورسیه دولتی (RTP) هم باطل شد ولی دانشگاه با دیفر موافقت کرد و قراره خودش بهم بورسیه بده، در اینصورت نیازه فرآیند ویزا رو از اول برم یا فقط نیاز به تغییرات داره؟ آخه بورسیه RTP هزینه ویزا رو متقبل میشه ولی این بورسیه فک نکنم شامل بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. --- Ferdowsi Uni. Mashhad (M.Sc.)

سلام دوستان
    من از دانشگاه کویینزلند پذیرش با فاند (UQ Research Training Scholarship) دارم واسه ترم ژانویه. متاسفانه CoE من دیر بدستم رسید و مهلت ثبت نام تا ۱۴ ژانویه س که بعیده بتونم تا اون موقع ویزا بگیرم. الان نمیدونم میشه آیا با همون CoE مدارکو واسه ویزا لاج کنم و درخواست ویزا بدمْ بعدش درخواست دیفر بدم به دانشگاه که وقتی ویزام اکی بشه (البته اگه بشه) اونموقع درخواست CoE جدید بدم به دانشگاه؟ یا اول باید دیفر کنم و درخواست CoE جدید بدم و با اون واسه ویزا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    درخواست ویزا بدید بعدا از سفارت تماس میگیرن تا CoE جدید براشون بفرستید. در کل بنظرم ویزاتون رو لاج کنید و با دانشگاه مکاتبه کنید. چون اینا یه برنامه دارن بنام late commencement حدودا یک ماه یا شاید بیشتر بهتون فرصت میدن تا ثبت نام کنید. اگر هم تا اون موقع ویزاتون نیومد میتونید دیفر کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط foadraji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه کویینزلند پذیرش با فاند (UQ Research Training Scholarship) دارم واسه ترم ژانویه. متاسفانه CoE من دیر بدستم رسید و مهلت ثبت نام تا ۱۴ ژانویه س که بعیده بتونم تا اون موقع ویزا بگیرم. الان نمیدونم میشه آیا با همون CoE مدارکو واسه ویزا لاج کنم و درخواست ویزا بدمْ بعدش درخواست دیفر بدم به دانشگاه که وقتی ویزام اکی بشه (البته اگه بشه) اونموقع درخواست CoE جدید بدم به دانشگاه؟ یا اول باید دیفر کنم و درخواست CoE جدید بدم و با اون واسه ویزا اقدام کنم؟

Junior Member

بر اساس اطلاعاتی که دارم بستگی به شروع ترمتونه. یعنی اگر فوریه ترمتون شروع میشه بایستی مدرک زبانتون تا اول ژانویه معتبر باشه. البته دانشگاهها متفاوتن. اطلاعات کامل رو میتونید از سایت دانشگاه دریافت کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال.!
    من موقع اپلای، تافلم دوماه انقضا داشتش، یعنی تاریخش مونده بود. برای بررسی اپلیکیشنم کمیته خیلی خیلی لفت داد، تافلم اخر دسامبر منقضی میشه یعنی دوسالش تموم میشه.
    موقع ویزا چیکار کنم؟ گفتن ک نباید بیشتر از دوسال ازش گذشته باشه
    من دوتا مقاله انگلیسی دارم، این تاثیر داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)