صفحه 115 از 177 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI1983 نمایش پست ها
    بر اساس اطلاعاتی که دارم بستگی به شروع ترمتونه. یعنی اگر فوریه ترمتون شروع میشه بایستی مدرک زبانتون تا اول ژانویه معتبر باشه. البته دانشگاهها متفاوتن. اطلاعات کامل رو میتونید از سایت دانشگاه دریافت کنید.
    دوست عزیز من در مورد سفارت پرسیدم نه دانشگاه. دانشگاه و استاد اکی هستش، موقع اپلای تافلم منقضی نشده بود و استاد مصاحبه کرده بود و همه چی اکیه.
    بحث سر سفارت هستش، من تافلم 31 دسامبر (چندروز پیش) منقضی شده. میخام ببینم گزینه هام چی هستش؟
    یه مورد دیگه، سفارت مدارک لیسانی و فوق ازمون میگیره؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوست عزیز من در مورد سفارت پرسیدم نه دانشگاه. دانشگاه و استاد اکی هستش، موقع اپلای تافلم منقضی نشده بود و استاد مصاحبه کرده بود و همه چی اکیه.
    بحث سر سفارت هستش، من تافلم 31 دسامبر (چندروز پیش) منقضی شده. میخام ببینم گزینه هام چی هستش؟
    یه مورد دیگه، سفارت مدارک لیسانی و فوق ازمون میگیره؟
    شما اگر مقطع پژوهش محور هستید با همین وضعیت برای ویزا اقدام کنید امیدبخدا نباید مشکلی باشه... مدارک تحصیلی هم اسکن باید کنید و در زمان اپلای ویزا اپلود بشه

سلام دوستان. من امروز eCoE رو از دانشگاه دریافت کردم. اسکالرشیپ من شهریه و هزینه زندگی رو پوشش میده ولی در توضیحات مربوط به اسکالرشیپ در eCoE اومده که "اسکالرشیپ شهریه رو پوشش میده" و هیچ اشاره‌ای به هزینه زندگی نشده. آیا این معمول هست که توی eCoE‌ اشاره‌ای به هزینه زندگی نشه؟ یا من باید از دانشگاه بخوام eCoE جدید بفرسته واسم که اونم توش قید بشه؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز eCoE رو از دانشگاه دریافت کردم. اسکالرشیپ من شهریه و هزینه زندگی رو پوشش میده ولی در توضیحات مربوط به اسکالرشیپ در eCoE اومده که "اسکالرشیپ شهریه رو پوشش میده" و هیچ اشاره‌ای به هزینه زندگی نشده. آیا این معمول هست که توی eCoE‌ اشاره‌ای به هزینه زندگی نشه؟ یا من باید از دانشگاه بخوام eCoE جدید بفرسته واسم که اونم توش قید بشه؟
    با تشکر
    سلام
    اگر فایل افر بورسیه رو دارید نه نیازی نیست تو مرحله اپلود مدارک فایل افر بورسیه رو هم کنار سایر مدارک اپلود کنید ولی اگر افر بورسیه رو ندارید از دانشگاه بخواهید که تو coe ذکر کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام
    اگر فایل افر بورسیه رو دارید نه نیازی نیست تو مرحله اپلود مدارک فایل افر بورسیه رو هم کنار سایر مدارک اپلود کنید ولی اگر افر بورسیه رو ندارید از دانشگاه بخواهید که تو coe ذکر کنه
    خیلی ممنونم از پاسختون. والا برای بورسیه فقط یه ایمیل زدن گفتن این بورسیه به شما تعلق گرفته و بعد از من خواستن فرم اکسپت بورسیه رو از سایت دانشگاه دانلود کنم، امضا کنم و براشون بفرستم. توی اون فرم ذکر شده بود که این اسکالرشیپ سالی 27000 دلار هم برای هزینه زندگی در نظر گرفته. ولی من فایل جدایی با عنوان آفر بورسیه ندارم.

ضمن عرض سلام خدمت دوستان
    من نامه coe رو دو روز پیش گرفتم و گفتن الا بلا 26 فبریه اینجا باش. من در حال پر کردن اپلیکیشن فرم ویزا هستم. یه راهنمایی فوری میخواستم.
    اولا واسه GTE فقط 2000 حرف خواسته در صورتی که GTE من 1700 کلمس!!!! اخه طی 2000 حرف ادم پی بگه که اینا قانع شن؟؟؟
    در قسمت EMPLOYMENT HISTORY DETAIL، گفته گپ تحصیلی رو با دیتیل توضیح بدین و باز فقط 200 حرف اجازه داده. هرکاری میکنم حرفهام خیلی بیشتر میشه.
    کسی میتونه راهنمایی کنه ایا فوت کوزه گری خاصی داره؟

دوستان گواهی سپرده مالی یا اشتغال به کار رو که انگلیسی صادر شده باید بازم مهر ناتی بخوره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان
    من نامه coe رو دو روز پیش گرفتم و گفتن الا بلا 26 فبریه اینجا باش. من در حال پر کردن اپلیکیشن فرم ویزا هستم. یه راهنمایی فوری میخواستم.
    اولا واسه GTE فقط 2000 حرف خواسته در صورتی که GTE من 1700 کلمس!!!! اخه طی 2000 حرف ادم پی بگه که اینا قانع شن؟؟؟
    در قسمت EMPLOYMENT HISTORY DETAIL، گفته گپ تحصیلی رو با دیتیل توضیح بدین و باز فقط 200 حرف اجازه داده. هرکاری میکنم حرفهام خیلی بیشتر میشه.
    کسی میتونه راهنمایی کنه ایا فوت کوزه گری خاصی داره؟
    سلام دوست عزیز
    شما در اون کادر فقط بنویسید که به فایل اتچ شده به اپلیکیشن ویزا مراجعه کنن و شما اون فایل رو در انتها در قسمت GTE اپلود کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    دوستان گواهی سپرده مالی یا اشتغال به کار رو که انگلیسی صادر شده باید بازم مهر ناتی بخوره؟
    سلام دوست عزیز
    خیر

من نمیدونم چرا پست قبلیم حذف شده
    به هرحال اینجاییم که مشکلات و سوالات رو به کمک دوستان با تجربه کمک کنیم. علت وسواسیت زیاد هم اینه که این دیگه داستان سفارته و یه اشتباه کوچک ممکنه کل زحمات چندین ساله رو زیر سوال ببره.
    پس ادمین محترم لطف منه یکمی بیشتر هوامون داشته باشه.

من سوالم راجع به جاب افر بود. اینکه اگه از شرکتی که قبلا اونجا کار کردم (و الان یه جا دیگه کار میکنم) میتونه کمکی کنه بهم یا نه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)