صفحه 118 از 177 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmani67 نمایش پست ها
    سلام،
    من خودم الان بیشتر از 6 ماه منتظر ویزام یبارم حتی COE جدید فرستادم ولی فعلا خبری از ویزا نیست.
    کلا وقتی پرونده بره زیر SECURITY CHECKS خیلی دیگه اهمیت نمیدن تاریخ شروعت کی هست. فقط منتظر میشن جواب اون چکهای امنیتی بیاد.
    به هر صورت امیدوارم همه ی دوستان بتونن ویزاشون سریع تر بگیرن و من هم زودتر بتونم برم.

دوست عزیز لطف میکنید بفرمایید رشته تون چیه و دلیل اینکه چک امنیتی خوردین رو فکر میکنین چیه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam54 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطف میکنید بفرمایید رشته تون چیه و دلیل اینکه چک امنیتی خوردین رو فکر میکنین چیه؟؟
    ببین عزیزم عوامل زیادی میتونه پروسه چک امنیتی طولانی کنه، مثلا رشته تحصیلی و صد البته گرایش، مقالاتی که چاپ کردی، سابقه پژوهشی که داری، خدمت سربازی و اگه پروژه کسر انجام داده باشی، گپ تحصیلی و خیلی عوامل دیگه ...

به هر صورت تو این مرحله کاری نمیشه کرد و فقط و فقط باید امیدوارانه صبر کرد.
    منم در حال حاضر همین کار دارم میکنم.
    به امید روزی که ویزای همه عزیزان صادر بشه و همچنین ویزای بنده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmatkhezri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تقریبا 40 روزه اقدام کردم برای ویزا و برای status نوشته:

This application has been received by the department and will be assessed.

این یعنی دیگه مدارک اضافی نمی خوان درسته؟ یعنی بعد از این مرحله باید جواب بدن که ویزا آمادست؟ معلوم نیست چقدر دیگه طول بکشه؟
    سلام
    حتمن با سفارت تماس بگیرید
    بهتون میگن ویزا تو چ مرحله ای هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmani67 نمایش پست ها
    سلام،
    من خودم الان بیشتر از 6 ماه منتظر ویزام یبارم حتی COE جدید فرستادم ولی فعلا خبری از ویزا نیست.
    کلا وقتی پرونده بره زیر SECURITY CHECKS خیلی دیگه اهمیت نمیدن تاریخ شروعت کی هست. فقط منتظر میشن جواب اون چکهای امنیتی بیاد.
    به هر صورت امیدوارم همه ی دوستان بتونن ویزاشون سریع تر بگیرن و من هم زودتر بتونم برم.

6 ماه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
    منم امروز فهمیدم برا منم رفته
    SECURITY CHECKS
    یعنی منم باید چند ماه منتظر بمونم؟

انگار استرالیا هم داره میشه مثل امریکا

امیدوارم جواب شما هم زودتر بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

دوستان، سفارت چند روز پیش از من Military service details و Details of intended research program و Evidence of enrolment – letter of offer رو خواستن و من در پروفایلم در IMMI آپلود کردم.
    من از سربازی معاف شدم و رشته ام هم عمران هستش. حالا امکان داره این مدارک رو خواستن ممکنه پرونده رفته باشه چک امنیتی؟؟؟؟

سلام دوستان

وقت بخير

چند صفحه از اين فروم را خوندم منتها جواب سوالم رو پيدا نكردم. بنده دكتري دارم و دارم پذيرش براي دكتري دوم از دانشگاهي از استراليا ميگيرم. جسارتا ميخواستم ببينم اين صحيح هست كه استراليا براي مقطع تكراري (دكتري يا مستر دوم) ويزا نميدن؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    سلام دوستان

وقت بخير

چند صفحه از اين فروم را خوندم منتها جواب سوالم رو پيدا نكردم. بنده دكتري دارم و دارم پذيرش براي دكتري دوم از دانشگاهي از استراليا ميگيرم. جسارتا ميخواستم ببينم اين صحيح هست كه استراليا براي مقطع تكراري (دكتري يا مستر دوم) ويزا نميدن؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين

سلام دوست عزيز. من هم ديدم كه دوستاني براي دكتري دوم اقدام كردن و ويزاشون رد شده. ولي به نظر من اقدام كردن براي دكتراي دوم به تنهايي دليل رد ويزا نميتونه باشه. شما اگه بتونيد در GTE به خوبي و با دلايل محكم نشون بديد كه اين دكتراي دوم در زندگي شما چه تاثيري داره و چقدر براي شما ضروري هست و اينكه شما قصد موندن در استراليا رو نداريد و بعد از اتمام تحصيل گزينه هاي بهتر از استراليا در ايران خواهيد داشت، ميتونه كمك كنه. البته اين رو هم در نظر بگيريد كه از نظر اونا كسي كه يه دكتري داره و براي دكتراي دوم ميخواد بياد استراليا به احتمال زياد فقط به قصد مهاجرت هست و كار سختي خواهد بود كه بتونيد توي GTE قانعشون كنيد ولي بسته به شرايط شما ميتونه شدني باشه.
    موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliarefian نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. من هم ديدم كه دوستاني براي دكتري دوم اقدام كردن و ويزاشون رد شده. ولي به نظر من اقدام كردن براي دكتراي دوم به تنهايي دليل رد ويزا نميتونه باشه. شما اگه بتونيد در GTE به خوبي و با دلايل محكم نشون بديد كه اين دكتراي دوم در زندگي شما چه تاثيري داره و چقدر براي شما ضروري هست و اينكه شما قصد موندن در استراليا رو نداريد و بعد از اتمام تحصيل گزينه هاي بهتر از استراليا در ايران خواهيد داشت، ميتونه كمك كنه. البته اين رو هم در نظر بگيريد كه از نظر اونا كسي كه يه دكتري داره و براي دكتراي دوم ميخواد بياد استراليا به احتمال زياد فقط به قصد مهاجرت هست و كار سختي خواهد بود كه بتونيد توي GTE قانعشون كنيد ولي بسته به شرايط شما ميتونه شدني باشه.
    موفق باشيد.
    البته الان ديدم كه شما توي يه گروه ديگه گفتيد كه به دلايل امنيتي قبلا ويزاتون رد شده كه اين كارتون رو خيلي سخت تر ميكنه.
    ميتونم بدونم رشتتون چيه و دلايلي كه براي رد ويزاتون بهتون اعلام كردن چيا بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliarefian نمایش پست ها
    البته الان ديدم كه شما توي يه گروه ديگه گفتيد كه به دلايل امنيتي قبلا ويزاتون رد شده كه اين كارتون رو خيلي سخت تر ميكنه.
    ميتونم بدونم رشتتون چيه و دلايلي كه براي رد ويزاتون بهتون اعلام كردن چيا بوده؟
    ممنون دوست گرامي براي توضيحات. بله حدودا 3 سال پيش ريجكت شدم به طرز كاملا ناجوانمردانه اي چون هيچ كار حساسي نكرده بودم و جاي حساسي هم كار نكرده بودم. رشتم مهندسي مواد هست. اميدوارم تو اين بازه 3 ساله روال كارشون منطقي شده باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    ممنون دوست گرامي براي توضيحات. بله حدودا 3 سال پيش ريجكت شدم به طرز كاملا ناجوانمردانه اي چون هيچ كار حساسي نكرده بودم و جاي حساسي هم كار نكرده بودم. رشتم مهندسي مواد هست. اميدوارم تو اين بازه 3 ساله روال كارشون منطقي شده باشه.
    توصیه میکنم اگر این دفعه هم تو چک امنیتی پرونده رد شد و بهتون 21 روز زمان دادن تا مدارک ارائه بدید پروسه ویزا رو withdraw کنید که لااقل ریجکت نخوره تو سوابق ویزاتون اونم دو بار به یک دلیل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)