صفحه 120 از 177 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان
    من الان 7 ماهی هست که واسه ویزا اقدام کردم و هنوز در مرحله چک امنیتی هستم. از اونجایی که وقت چندانی از طرف دانشگاه واسم نمونده، واقعاً هیچ راهی نیست که بشه از وضعیتم مطلع بشم یا کاری کرد که مشکل چک امنیتی حل بشه؟؟؟

Junior Member

با igis میتونی تماس بگیری و ازشون بخوای زودتر کارتو راه بندازن. ی فرم آنلاینی داره میتونی ازون قسمت درخواستتو ثبت کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط easter نمایش پست ها
    با igis میتونی تماس بگیری و ازشون بخوای زودتر کارتو راه بندازن. ی فرم آنلاینی داره میتونی ازون قسمت درخواستتو ثبت کنی
    .
    فرمشو پر کردم، میگه اگه کمتر از 12 ماه گذشته باشه شکایتتون مورد بررسی قرار نمیگیره
    ویرایش توسط mohammadiust : March 4th, 2018 در ساعت 12:30 AM

Junior Member

برای ویزای موقت، شش ماه بشه میتونی شکایت کنی. من شکایت کردم قبلا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadiust نمایش پست ها
    .
    فرمشو پر کردم، میگه اگه کمتر از 12 ماه گذشته باشه شکایتتون مورد بررسی قرار نمیگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    برای ویزای موقت، شش ماه بشه میتونی شکایت کنی. من شکایت کردم قبلا.
    منم شکایت کردم، حالا تاثیری هم داشته؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون به خیر. من حدوده 21 روزی هست که ویزای دانشجوییم رو سابمیت کردم اما هیچ تغییری تو این مدت اتفاق نیفتاده و حتی تماس هم باهام نگرفتند. و میزنه This application has been received by the department and will be assessed. می دونم زود هست ولی می خوام بدونم که آیا طبیعی هست و آیا این نشون میده که سراغ پرونده من نرفتند؟

سلام خدمت دوستان
    من 8 فوریه لاج کردم و تا دو روز پیش last update رو 8 فوریه زده بود. 8 مارچ تاریخ آپدیت به این روز عوض شد. این آپدیت یک ماهه معموله و مربوط به سیستمه یا واقعاً تغییری اتفاق افتاده؟ و این که سفارت استرالیا در تهران چه روزهایی تعطیله؟
    ممنون از همکاری و اطلاع رسانی شما.

Junior Member

سلام،
    من خودمم الان حدود هفت ماه و 10 روز منتظر ویزام فعلا که خبری از ویزا نیست، امید وارم زودتر ویزای همه صادر بشه.
    راجب IGIS اگه برید مطالعه کنید قوانینش، این ارگان به صورت اتوماتیک و رندوم بر روی روند چک امنیتی صدور ویزا نظارت داره، و شکایت شما هیچ تاثیری بر سریع تر شدن این روند نداره. مگر اینکه در کیس شما کار غیر قانونی انجام شده باشه که احتمالش خیلی کمه. اما نکته اینجاس که تو IGIS میشه بی نام شکایت کرد ولی بحثی که هست شما مجبورید یه شکایتی بکنید که نام و مشخصاتتون توش باشه تا کیس خاص شمارو پیگیری کنن، بنابراین چه بسا تاثیر منفی هم بزاره بر روی افرادی که دارن چک امنیتی شما رو انجام میدن. پس بنظر من اصلا شکایت نکنید.
    علاوه بر این به نظر من شکایت بردن به وزارت خارجه هم کاملا بی تاثیر.
    من یکی از آشناهام ویزاش حدود هفت ماه و نیم صادر شد، هیچ شکایتی هم نکرده بود و اصلا عضو این سایت هم نبود که بخواد اعلام کنه. پس فکر نکنید فقط شماید که صدور ویزاتون خیلی طولانی شده و نا امید نباشید.
    یسری هام هستن تو این سایت مثلا طرف همه چی خودش اعلام کرده بعد آخرین پست نوشته 7 ماه منتظر ویزام دیگه بعدش هیچی نگفته که ویزام اومده نیومده یا ... بنظرم این وظیفه اخلاقی همس وقتی اعلام میکنن منتظر ویزام وقتی طرف ویزاش صادر شد بیاد اعلام کنه نه اینکه کلا یادش بره!
    به هر صورت دوستان عزیزم امیدوار باشید همون طور که من خودم امیدوارم و اگه استادتون باهاتون اوکی باشه میشه تا 1 سال تمام بورسیه رو به تعویق انداخت و کاملا دست استادتون که تا کی بورسیه شما اعتبار داشته باشه.
    موفق باشید همگی

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط massood نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون به خیر. من حدوده 21 روزی هست که ویزای دانشجوییم رو سابمیت کردم اما هیچ تغییری تو این مدت اتفاق نیفتاده و حتی تماس هم باهام نگرفتند. و میزنه This application has been received by the department and will be assessed. می دونم زود هست ولی می خوام بدونم که آیا طبیعی هست و آیا این نشون میده که سراغ پرونده من نرفتند؟
    سلام
    نگران نباشید. در اکثر موارد هیچ وقت تغییری توی وضعیت پرونده مشاهده نمیشه. یه روز صبح بیدار میشید میبینید ایمیل اومده که ویزاتون اومده! به همین راحتی. نگران چیزی نباشید. اگر مدرکی هم کم باشه باز حتما بهتون ایمیل میزنن. اصلا نیازی نیست هرروز برید سایت immi رو چک کنید. سیستم الان خیلی سریع تر از قبل شده. اکثرا کمتر از 2ماه جواب رو میگیرن. مگر اینکه یه گیری پیش بیاد و باعث شه بیشتر از 6 ماه هم طول بکشه.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من 8 فوریه لاج کردم و تا دو روز پیش last update رو 8 فوریه زده بود. 8 مارچ تاریخ آپدیت به این روز عوض شد. این آپدیت یک ماهه معموله و مربوط به سیستمه یا واقعاً تغییری اتفاق افتاده؟ و این که سفارت استرالیا در تهران چه روزهایی تعطیله؟
    ممنون از همکاری و اطلاع رسانی شما.
    سلام
    این میتونه نشونه خوبی باشه که پرونده شما ممکنه همین روزا بهتون جوابش رو بدن. سفارت استرالیا در تهران خیلی پرونده ها رو سریع بررسی میکنه. بیشتر گیر توی چک امینتی هست که پرونده ها میره وزارت دفاع استرالیا. ساعت کاریشون برای امورات ویزا از یکشنبه س تا چهارشنبه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)