صفحه 121 از 177 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

با سلام، من پذيرش و فول فاند براي رشته مهندسي مكانيك دارم و براي ويزاي دانشجويي اقدام كردم. تاريخ لاج ١٥ ژانويه بود و در تاريخ ١٢ فوريه ازم شرح كامل پروپوزالم رو خواستن كه من همون روز آپلود كردم. الان تو اكانتم وضعيت پرونده ام initial assessment هست. ميخواستم ببينم چند مرحله assessment مگر هست كه الان من در مرحله اوليه هستم. البته به سفارت زنگ زدم و اونا گفتن رفته security check. آيا منم بايد ١٠ -١٢ ماه صبر كنم براي ويزا؟ اين status هاي اكانت چجوريه مراحلش؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    با سلام، من پذيرش و فول فاند براي رشته مهندسي مكانيك دارم و براي ويزاي دانشجويي اقدام كردم. تاريخ لاج ١٥ ژانويه بود و در تاريخ ١٢ فوريه ازم شرح كامل پروپوزالم رو خواستن كه من همون روز آپلود كردم. الان تو اكانتم وضعيت پرونده ام initial assessment هست. ميخواستم ببينم چند مرحله assessment مگر هست كه الان من در مرحله اوليه هستم. البته به سفارت زنگ زدم و اونا گفتن رفته security check. آيا منم بايد ١٠ -١٢ ماه صبر كنم براي ويزا؟ اين status هاي اكانت چجوريه مراحلش؟
    سلام
    به استتوس های داخل سایت خیلی توجه نکنید. اون تغییر نمیکنه تا زمانی که جواب نهایی رو بهتون بدن یا مدرکی کم باشه ازتون بخوان اپلود کنید. الان سیستم جدید خیلی سریع تر هست که معمولا 2ماهه جواب ویزا میاد. ولی کم نیستن کسایی که خیلی بیشتر از این مدت منتظر ویزا هستن و هنوز نتیجه ای نیومده. فقط منتظر و امیدوار باشید که زودتر جواب ویزاتون بیاد. پیگیری مداوم یا تماس گرفتن با سفارت تاثیری نداره.

Junior Member

برای من نه، ولی ویزای برخی از دوستان اومد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadiust نمایش پست ها
    منم شکایت کردم، حالا تاثیری هم داشته؟؟؟

Junior Member

سلام. تبریک میگم برای اومدن ویزاتون.

شما چه مدت بعد از لاج درخواست ویزاتون شکایت کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    برای من نه، ولی ویزای برخی از دوستان اومد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. وقتتون به خیر . من حدوده 33 روز که ویزام رو لانچ کردم برای دانشگاه کویینزلند و هیچ خبری نیست. در coe شروع ترم من رو حدوده 23 روز دیگه زده. حالا سوال من اینه که آیا اگر ویزای من تو این مدت نیاد و بعد از شروع ترم بیاد تا چه مدت بعد از شروع ترم می تونم با همین COE بیام استرالیا. و اگر چند روز از تاریخ شروع ترم بگذره و ویزام نیاد باید درخواست دیفر بدم؟

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط massood نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. وقتتون به خیر . من حدوده 33 روز که ویزام رو لانچ کردم برای دانشگاه کویینزلند و هیچ خبری نیست. در coe شروع ترم من رو حدوده 23 روز دیگه زده. حالا سوال من اینه که آیا اگر ویزای من تو این مدت نیاد و بعد از شروع ترم بیاد تا چه مدت بعد از شروع ترم می تونم با همین COE بیام استرالیا. و اگر چند روز از تاریخ شروع ترم بگذره و ویزام نیاد باید درخواست دیفر بدم؟
    سلام
    انشالا ویزاتون میاد و تشریف میارید اینجا.
    شما درخواست دیفر ندید تا دانشگاه بهتون بگه. معمولا شروع هر ترم دو یا سه دوره Induction میذارن. شما حتما باید به یکی از این دوره ها برسید. اگر همه اون تاریخ ها بگذره بعدش مجبورید دیفر کنید برای ترم بعد. این تاریخ ها رو خود دانشگاه بهتون ایمیل میزنه میگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام به همه..

اخیرن از گریفیت پذیرش گرفتم. 21 ژوئن ویزا لاج شده و الان بیشتر از دو ماه شده که جواب ویزا نیومده. ظاهرن احتمال اینکه برای چک امنیتی رفته باشه زیاده.

بنظرتون با این شرایط (که امکان داره چندین ماه دیگه هم طول بکشه) خوبه آدم برای یه دانشگاه بهتر اپلای کنه؟ حداقل وقتش تلف نشه

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام به همه..

اخیرن از گریفیت پذیرش گرفتم. 21 ژوئن ویزا لاج شده و الان بیشتر از دو ماه شده که جواب ویزا نیومده. ظاهرن احتمال اینکه برای چک امنیتی رفته باشه زیاده.

بنظرتون با این شرایط (که امکان داره چندین ماه دیگه هم طول بکشه) خوبه آدم برای یه دانشگاه بهتر اپلای کنه؟ حداقل وقتش تلف نشه
    سلام
    به سلامتی. بهتون تبریک میگم. انشالا که ویزاتون همین روزا میاد. 2ماه هم تا حدودی معمولیه و نمیشه گفت پرونده شما به مشکل خورده. چک تامنیتی رو همه بچه ها طی میکنن. نگران این قضیه نباشید.
    اپلای برای دانشگاه بهتر هم خوبه. حتی بعد از شروع تحصیل هم شما شرایطش رو دارید که دانشگاهتون رو عوض کنید.

Junior Member

بعد از 6 ماه به igis شکایت کردم، بعد از ده ماه هم به commonwealth ombudsmen شکایت کردم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kth121 نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم برای اومدن ویزاتون.

شما چه مدت بعد از لاج درخواست ویزاتون شکایت کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir129 نمایش پست ها
    بعد از 6 ماه به igis شکایت کردم، بعد از ده ماه هم به commonwealth ombudsmen شکایت کردم.
    واسه شما ایمیلی هم از طرف igis اومد؟ آخه واسه ما جدیداً ی ایمیلی اومده که توش گفتن علت تاخیر ویزا رو متوجه شدن و درخواست دادن تا رسیدگی بشه؟
    به نظرتون میتونن تاثیر بزارن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)