صفحه 124 از 177 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام. من دو ماه پیش برا ویزای دانشجویی اقدام کردم. ولی هنوز گرنت نشده برای آپدیت COE درخواست دادم. میگن تو سیسنتم زده شما تحصیلتون با CEO قبلی شروع شده و نمیتونیم اپدیت کنیم با تاریخ دیفر جدید. من با ووو هم چک کردم هیچ ویزای فعالی ندارم در اکانت هم زده Further assessment. حالا چکار باید بکنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط aert نمایش پست ها
    سلام. من دو ماه پیش برا ویزای دانشجویی اقدام کردم. ولی هنوز گرنت نشده برای آپدیت COE درخواست دادم. میگن تو سیسنتم زده شما تحصیلتون با CEO قبلی شروع شده و نمیتونیم اپدیت کنیم با تاریخ دیفر جدید. من با ووو هم چک کردم هیچ ویزای فعالی ندارم در اکانت هم زده Further assessment. حالا چکار باید بکنم؟
    سلام تغییر دانشگاه داشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام تغییر دانشگاه داشتید؟
    سلام نه من تا به حال در استرالیا تحصیل نکردم و این اولین COE من بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadiust نمایش پست ها
    من یک ماهی میشد که فرمو پر کرده بودم، چنین پیامی دادن
    You recently made a complaint to the Inspector-General of Intelligence and Security about a visa application lodged in August 2017.

We have completed our review in relation to your complaint. We have identified a delay in processing that is affecting a number of cases, and your case has been identified as a case that has been affected by this delay.

We have investigated the cause of the delay and have requested that it be address, in particular in relation to the priority of such cases.

If you have not received an outcome for the visa application by July 2018 please feel free to contact us again.

سلام
    در مورد فرم شکایت igis یک سوال دیگه هم دارم :

منظور از DIAC case file number همون file number پرونده درخواست ویزامونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kth121 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد فرم شکایت igis یک سوال دیگه هم دارم :

منظور از DIAC case file number همون file number پرونده درخواست ویزامونه؟
    سلام
    والا من همون رفرنس نامبر رو نوشتم چون حتی همون file number رو هم ندارم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aert نمایش پست ها
    سلام نه من تا به حال در استرالیا تحصیل نکردم و این اولین COE من بود
    از تاریخ شروع تحصیل گذشته که شما این درخواست رو دادید؟ اگر از تاریخ شروع تحصیل گذشته عجیبه که دانشگاه coe رو فعال کرده. اگر نگذشته هم که ایراد از اونا هست باید اصلاح کنن که بعدا واستون مشکل ساز نشه. در هر صورت اگر دانشگاه در جریان باشه که شما هنوز منتظر ویزا هستید جای نگرانی نیست چون اخیرا به ندرت سفارت دیگه Coe جدید میخواد روی همون coe قبلی ویزا رو صادر میکنه.

سلام دوستان . من يه سوالي واسم پيش اومده و نگرانم چي كار كنم يدفه به خاطر اشتباه ويزام رد نشه . من دوره خدمت سربازيم كه يكسال بوده رو از طرف كارفرمام بيمه رد شده . و من اون زمان رو به عنوان سابقه كاري ميخام عنوان كنم . حالا ايا براي سفارت استراليا و افيسر ها مهمه كه در طول دوره سربازي چطور كار ميكردم ؟ به نظرتون بگم پاره وقت كار ميكردم اون زمان ؟ نميدونم چي كار كنم . ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه . و اينكه اينا رو تو gte بايد اعلام كنم ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1122003 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من يه سوالي واسم پيش اومده و نگرانم چي كار كنم يدفه به خاطر اشتباه ويزام رد نشه . من دوره خدمت سربازيم كه يكسال بوده رو از طرف كارفرمام بيمه رد شده . و من اون زمان رو به عنوان سابقه كاري ميخام عنوان كنم . حالا ايا براي سفارت استراليا و افيسر ها مهمه كه در طول دوره سربازي چطور كار ميكردم ؟ به نظرتون بگم پاره وقت كار ميكردم اون زمان ؟ نميدونم چي كار كنم . ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه . و اينكه اينا رو تو gte بايد اعلام كنم ؟
    سلام.
    1. چرا میخواهید مدت سربازی رو بعنوان سابقه کاری عنوان کنید وقتی سرباز بودید؟
    2. برای چه ویزایی؟ ویزای دانشجویی؟
    3. مدت سربازی گپ تحصیلی محسوب نمیشه و شما نیاز نیست برای مدت سربازی چیزی عنوان کنید فقط میگید سربازی بودید.
    4. نیاز نیست در مورد سربازی صحبتی در gte بشه در مورد گپ تحصیلی غیر از اون اگر دارید توضیح بدید که چیکار میکردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام.
    1. چرا میخواهید مدت سربازی رو بعنوان سابقه کاری عنوان کنید وقتی سرباز بودید؟
    2. برای چه ویزایی؟ ویزای دانشجویی؟
    3. مدت سربازی گپ تحصیلی محسوب نمیشه و شما نیاز نیست برای مدت سربازی چیزی عنوان کنید فقط میگید سربازی بودید.
    4. نیاز نیست در مورد سربازی صحبتی در gte بشه در مورد گپ تحصیلی غیر از اون اگر دارید توضیح بدید که چیکار میکردید.
    سلام . من واسه ويزا تحصيلي اقدام ميكنم و براي اين مدت سربازي رو ميخام اعلام كنم كه كار ميكردم چون در اون مدت بيمه رد شده واسم از طرف همون كارفرمام

سلام دوستان عزیز
    اگر مدت سه ماه تحصیل از یک دانشگاه در استرالیا انجام شده باشد (ویزای دانشجویی) با اسکولارشیپ دانشگاه نه RTP. و از بعد این مدت در دانشگاه دیگر استرالیا جواب اسکولارشیپ بیاد . می توان دانشگاه قبلی رو کنسل کرد و به دانشگاه جدید رفت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)