صفحه 126 از 177 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    دوستان
    در رابطه با ویزا توریستی اگر کسی گیرین کارت آمریکا و ویزا کانادا داشته باشه راحت تر ویزا استرالیا میدن؟
    سلام
    بله. همه جای دنیا همینه. اگر ویزاهای دیگه داشته باشید راحتتر به شما ویزا میدن. مخصوصا توریستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin60 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان فرم انلاین ویزای تحصیلی مقطع پی اچ دی همراه اکالرشیپ کامل رو سابمیت کردم subclass 500. سوال اینجاست که ازم نخاست پرداخت اپلیکیشن فی انجام بدم و میگه نیاز نیست! و مینویسه پرداخت شده است!
    جایی من اشتباه تیک زدم تو فرم که این اتفاق افتاده؟
    مرسی
    سلام
    شما اونجا که ازتون اسکالرشیپ رو خواسته گفتید که اسکالرشیپ دولتی گرفتید! اگر توی فرم اسکالرشیپ شما نوشته funded by government نیازی به پرداخت فی ویزا ندارید. ولی اگر اسکالرشیپ شما رو دانشگاده داده اشتباه تیک زدید و حالا باید منتظر بمونید تا سفارت اپلیکیشن شما رو برگردونه که این مورد رو اصلاح کنید. یه چندروزی عقب میوفتید اینجوری فقط.

Junior Member

سلام از من بعد از سه ماه ریسرچ دیتیلز الان و دانشگاه اینده تو استرالیا رو ازم خواستن. من استادم از مدتی پیش رفت به یه دانشگاه استرالیایی. حالا من مشکل من اینه که اینجا من مقداری روی یو ای وی کارکردم حالا میترسم نوشتن اینا برام دردسر ساز بشه. دوستان پیشتهادی دارین؟

Junior Member

سلام دوستان.
    دو سوال دارم ممنون می سم من رو راهنمایز بفرمائید.
    ۱- از یه دانشگاه بورسیه گرفتم و درخواس CoE دادم که صادر شد. ولی درخواست ویزا رو هنوز نفرستادم. حالا بعد چند روز از یک دانشگاه بهتر بورس گرفتم. می خواستم بدونم می تونم همزمان از دانشگاه دوم هم در خواست CoE بدم؟ یا اینکه اول باید CoE قبلی رو باطل کنم؟
    ۲ - سوال دومم اینه که ایا بورس RTP دولتی محسوب می شه یا مربوط به دانشگاهه؟ منظورم اینه که برای ویزا اپلیکیشن فی باید پرداخت کنیم با این بورس یا خیر؟
    ممنون می شم اگر تجربه ای دارید بگید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط El_eb2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دو سوال دارم ممنون می سم من رو راهنمایز بفرمائید.
    ۱- از یه دانشگاه بورسیه گرفتم و درخواس CoE دادم که صادر شد. ولی درخواست ویزا رو هنوز نفرستادم. حالا بعد چند روز از یک دانشگاه بهتر بورس گرفتم. می خواستم بدونم می تونم همزمان از دانشگاه دوم هم در خواست CoE بدم؟ یا اینکه اول باید CoE قبلی رو باطل کنم؟
    ۲ - سوال دومم اینه که ایا بورس RTP دولتی محسوب می شه یا مربوط به دانشگاهه؟ منظورم اینه که برای ویزا اپلیکیشن فی باید پرداخت کنیم با این بورس یا خیر؟
    ممنون می شم اگر تجربه ای دارید بگید.
    سلام دوست عزیز. مبارکتون باشه. باید CoE قبلی رو باطل کنید. اگر بورستون RTP باشه دولتی حساب میشه و دیگه نیاز نیست برای اپلیکیشن ویزا پرداختی داشته باشید.

سلام وقت بخیر. من مبلغ 200 ملیون تومان از 9 ماه پیش در حساب بلند مدت گذاشتم. مشکل اینجاست که حساب بلند مدت گردش نداره. ولی در BS لاتین بانک میانگین 6 ماهه حساب که همون 200 هست زده. آیا مشکلی پیش نمیاد. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. مبارکتون باشه. باید CoE قبلی رو باطل کنید. اگر بورستون RTP باشه دولتی حساب میشه و دیگه نیاز نیست برای اپلیکیشن ویزا پرداختی داشته باشید.

سلام دوست عزیز
    بسیار ممنونم از پاسختون.
    برای باطل کردن CoEقبلی چه دلیلی رو باید بیارم. آیا ممکنه دانشگاه دوم برای صدورCoEجدید خیلی معطل کنه؟
    بورسیه دوم من UQ Research Training Scholarship هستش. ایا مشابه RTP دولتی به حساب میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط El_eb2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بسیار ممنونم از پاسختون.
    برای باطل کردن CoEقبلی چه دلیلی رو باید بیارم. آیا ممکنه دانشگاه دوم برای صدورCoEجدید خیلی معطل کنه؟
    بورسیه دوم من UQ Research Training Scholarship هستش. ایا مشابه RTP دولتی به حساب میاد؟
    فکر نکنم خیلی دلیل مهم باشه. شما انصراف میدید و وظیفه دانشگاهست CoE رو باطل کنه چونکه با اون شما میتونید برای ویزا اقدام کنید. اما خب یه دلیل محترمانه و صادقانه میتونه بهتر باشه.دانشگاه جدید هم باید زمانی مطلع کنید که CoE قبلی باطل شده بود. زمان صدور CoE شما مثل بقیه ی کسایی هست که از دانشگاه پذیرش دارند. یه دانشگاه یک روز این نامه رو صادر میکنه و یه دانشگاه هفت روزه. دیگه باید ببنید دانشگاه چند وقته میده و شما مثل بقیه هستید. بورسیه دومتون مثل RTP نیست و هزینه ی ویزا رو نمیده اما از نظر مبلغی که سالانه میدن فکر کنم باید یکسان باشه. بخش Benefits ویزا رو بخونید تا هزینه های مربوط به بیمه و ریلوکیشن رو متوجه شید.

با سلام خدمت دوستان
    آیا تغییر status اکانت ایمی پشت سر هم اتفاق می افته یا امکانش هست مثلاً از مرحله will be assessed به grant تغییر پیدا کنه؟
    ممنون از اشتراک گذاری تجربیاتتون.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    آیا تغییر status اکانت ایمی پشت سر هم اتفاق می افته یا امکانش هست مثلاً از مرحله will be assessed به grant تغییر پیدا کنه؟
    ممنون از اشتراک گذاری تجربیاتتون.
    موفق باشید
    سلام. استتوس اگر چیزی نخواهند تا روزی که بیاد به حالت Received میمونه. دقیقا روزی که ویزا بیاد و همزمان با ایمیل گرنت به Finalized تغییر میکنه. اگر چیزی از شما بخوان و آپلود کنید استتووس به Further Assessment تغییر میکنه تا دوباره روزی که گرنت بشه و استتوس تغییر کنه.

Junior Member

سلام. کسی می دونه اخیرا مدارک برای ویزای همسر ( همراه ) چی لازمه؟
    پست های قبلی رو خوندم ولی گویا الان مدارک تغییر کرده! مثلا ایا SOP جداگانه برای همسر لازم است؟ و ایا اگر من فول فاند داشته باشم همسرم باید پرینت حساب بانکی نشون بده؟ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)