صفحه 127 از 177 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط El_eb2 نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه اخیرا مدارک برای ویزای همسر ( همراه ) چی لازمه؟
    پست های قبلی رو خوندم ولی گویا الان مدارک تغییر کرده! مثلا ایا SOP جداگانه برای همسر لازم است؟ و ایا اگر من فول فاند داشته باشم همسرم باید پرینت حساب بانکی نشون بده؟ممنونم
    بله نیاز به sop هست. قاعدتا با داشتن بورسیه نیاز به تمکن مالی برای همسر نباید باشه. ولی اگر بزارید بهتره

سلام. امروز 140 روز از سابمیت کردن ویزا و 114 روز از ارائه مدارک اضافی که درخواست کرده بودند، میگذره. دو هفته پیش به سفارت ایمیل زدم و گفتم با توجه به اینکه global processing time بین 59 تا 86 روز هست، دلیل این که اپلیکیشن من اینقدر تاخیر داشته چیه. هنوز جوابی به من ندادن. خواستم ببینم وجهه خوبی داره که دوباره همون ایمیل رو براشون بفرستم یا باید بیشتر صبر کنم؟ ممنون

Junior Member

سلام به دوستان،
    چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید. من برای دانشگاه تکنولوژی سیدنی اپلای کردم و پذیرش با فاند گرفتم برای مقطع دکتری. الان با توجه به پست هایی که خوندم به نظر میاد پروسه بررسی و صدور ویزا ممکنه طولانی بشه. زمان نهایی برای ثبت نام برای من 24 آگوست هست.
    سوال اولم اینه که آیا جواب ویزای من باید تا اون موقع بیاد یا من می تونم از همین جا ثبت نام رو انجام بدم تا اون زمان و داشتن ویزا و ثبت نام ربطی به هم ندارن؟
    دوم این که من اکانت رو باید در کدوم سایت بسازم تا بتونم آن لاین فرم ها رو پر کنم؟
    فاند من International Research Training Program Scholarship (IRTP) هست در جواب سوال is the applicant receiving partial or full funding under a training scheme approved by the Commonwealth Government of Australia?باید گزینه yes رو بزنم یا no؟ در شرایط این اسکولارشیپ نوشته شده که هزینه صدور ویزا رو پوشش نمیده.

ممنون میشم راهنمایی کنید. من قبلا تو سفارت آلمان سر قضیه صدور ویزا به دردسر افتادم و کلی زمانم رفت و نتونستم به موقع برسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp19 نمایش پست ها
    سلام. امروز 140 روز از سابمیت کردن ویزا و 114 روز از ارائه مدارک اضافی که درخواست کرده بودند، میگذره. دو هفته پیش به سفارت ایمیل زدم و گفتم با توجه به اینکه global processing time بین 59 تا 86 روز هست، دلیل این که اپلیکیشن من اینقدر تاخیر داشته چیه. هنوز جوابی به من ندادن. خواستم ببینم وجهه خوبی داره که دوباره همون ایمیل رو براشون بفرستم یا باید بیشتر صبر کنم؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    اگر سکوریتی چک خورده باشی ایمیل یا زنگ زدن به سفارت فایده ای نداره، من الان خودم 274 روزه منتظر ویزام، آخرین بار دو هفته پیش ایمیل زدم به سفارت، خوندن ولی جواب ندادن
    فقط باید صبر کرد
    امیدوارم سریعتر جوابتون بیاد

Junior Member

سلام دوستان .بنده مطالب را خوندم و وبسیار اطلاعات کاملی بود برای اقدام ویزا. .چند وسال دارم ممنون میشم کمک کنید.
    من پذیرش دکتری فول فاند گرفتم استرالیا، ولی الان دارم چین تحصیل میکنم نزدیک 3 ماه هست. والان باید یک GTE قوی وSOP خوب بنویسم چرا میخوام چین را رها کنم و برم استرالیاو دوستان گفتن چه مواردی ذکر بشه.
    اگر کسی سمپل GTE و SOP مناسب کیس من داره ممنون میشم بفرسته.
    2. در کدوم قسمت اپلیکشن فرم باید اشاره کنم که الان دانشجوی دکتری هستم وآیا بهتر نیست اصلا اشاره نکنم.
    3. و اینکه حتما باید برای اقدام کردن ویزای استرالیا نامه انصراف دانشگاه چین را بگیرم؟ شاید استرالیا اوکی نشد وخواستم چین ادامه بدم..و زیاد اوکی نیست که الان نامه انصراف بگیرم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    من در مرحله درخواست ویزا student subclass 500 هستم. سه سوال دارم واقعا مممنون می شم.
    1_ insurance policy number برای بورس RTP چی هستش؟ در COEمن جایی ننوشته!
    2_ برای بورس دولتی در قسمت organization name باید اسم دانشگاه رو بنویسیم؟
    3_ من کل ۲۵ مرحله رو تموم کردم. نمی دونم مدارک رو کجا اپلود کنم. ایا بعد از سابمیت جایی داره برای اتچ کردن مدارک یا قبل سابمیت باید جایی وجود داشته باشه؟

Junior Member

پیش فرض روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام خدمت همه دوستان

حدودا 6 ماه برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کردم ولی تا الان خبری نشده. مدتها قبل از اون هم برای ویزای امریکا اقدام کرده بودم که اخیرا تایید و صادر شد. موقع اپلای برای ویزای استرالیا، اعلام کردم که برای ویزای دانشجویی امریکا اقدام کردم و تحت بررسیه. حالا سوالم این هست که بنظر شما، آپدیت کردن سفارت استرالیا از صدور ویزای آمریکا میتونه تاثیر مثبت بر تسریع روند بررسی و صدور ویزای استرالیا داشته باشه یا خیر؟ بنظرتون کلا این مورد تاثیر مثبت داره یا منفی؟

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kapor نمایش پست ها
    سلام دوستان .بنده مطالب را خوندم و وبسیار اطلاعات کاملی بود برای اقدام ویزا. .چند وسال دارم ممنون میشم کمک کنید.
    من پذیرش دکتری فول فاند گرفتم استرالیا، ولی الان دارم چین تحصیل میکنم نزدیک 3 ماه هست. والان باید یک GTE قوی وSOP خوب بنویسم چرا میخوام چین را رها کنم و برم استرالیاو دوستان گفتن چه مواردی ذکر بشه.
    اگر کسی سمپل GTE و SOP مناسب کیس من داره ممنون میشم بفرسته.
    2. در کدوم قسمت اپلیکشن فرم باید اشاره کنم که الان دانشجوی دکتری هستم وآیا بهتر نیست اصلا اشاره نکنم.
    3. و اینکه حتما باید برای اقدام کردن ویزای استرالیا نامه انصراف دانشگاه چین را بگیرم؟ شاید استرالیا اوکی نشد وخواستم چین ادامه بدم..و زیاد اوکی نیست که الان نامه انصراف بگیرم.
    ممنون
    در یک قسمت از اپلیکیشن از شما میپرسه ایا ویزای کشوری رو داری یا نه و شما باید اشاره کنید که ویزای دانشجویی چین رو دارید. در قسمت بررسی ویزا هم توصیه میکنم سفارت ایران رو انتخاب کنید درسته چین هستید ولی پرونده ایران بررسی بشه بهتره که افیسرها شرایط ایرانی ها رو بهتر میدونن.
    فکر نکنم نامه انصراف از چین نیازی باشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط El_eb2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من در مرحله درخواست ویزا student subclass 500 هستم. سه سوال دارم واقعا مممنون می شم.
    1_ insurance policy number برای بورس RTP چی هستش؟ در COEمن جایی ننوشته!
    2_ برای بورس دولتی در قسمت organization name باید اسم دانشگاه رو بنویسیم؟
    3_ من کل ۲۵ مرحله رو تموم کردم. نمی دونم مدارک رو کجا اپلود کنم. ایا بعد از سابمیت جایی داره برای اتچ کردن مدارک یا قبل سابمیت باید جایی وجود داشته باشه؟
    1. اگر دانشگاه برای شما بیمه رو خریده نمیخواد خالی بزارید. شماره بیمه نامه هست
    2. بله
    3. شمما وقتی به صفحه review رسیدی پایین next رو میزنی وارد مرحله اپلود میشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط subk8 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

حدودا 6 ماه برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کردم ولی تا الان خبری نشده. مدتها قبل از اون هم برای ویزای امریکا اقدام کرده بودم که اخیرا تایید و صادر شد. موقع اپلای برای ویزای استرالیا، اعلام کردم که برای ویزای دانشجویی امریکا اقدام کردم و تحت بررسیه. حالا سوالم این هست که بنظر شما، آپدیت کردن سفارت استرالیا از صدور ویزای آمریکا میتونه تاثیر مثبت بر تسریع روند بررسی و صدور ویزای استرالیا داشته باشه یا خیر؟ بنظرتون کلا این مورد تاثیر مثبت داره یا منفی؟

با تشکر
    به نظر من ویزای امریکا در هر حالتی میتونه تاثیر مثبت داشته باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)