صفحه 128 از 177 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

ممنون .منظورتوت قسمت بررسی ویزا چیه.در بین اون 25 سوال هست؟
    برای تایید نامه پذیرش یک فرم پر کردم .اونجا نوشته بود محل اقدام ویزا که من تهران را زدم.منظورتون همون هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    به نظر من ویزای امریکا در هر حالتی میتونه تاثیر مثبت داشته باشه.
    منم همینطور فکر میکنم. فقط چیزی که بذهن آدم میرسه اینه که نکنه تاثیر برعکس داشته باشه. یعنی بگن که با وجود ویزای آمریکای معتبر، این متقاضی برای چی دنبال ویزای استرالیاست. نظرتون در این خصوص چیه؟ احتمال چنین برداشتی هست؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز

یک سوال داشتم از خدمتتون

من 4 ماه پیش برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کردم و پروندم هنوز تحت بررسیه. اخیرا پاسپورتمو عوض کردم. میخاستم بپرسم که آیا لازمه که الان سفارت را از تعویض پاسپورت و تغییر شماره پاسپورت مطلع کنم؟ اگر لازمه، به چه طریقی باید اطلاع بدم؟ با ایمیل یا باید فرم خاصی را پر کنم و توی ImmiAccount آپلود کنم؟ اسکن صفحاتشم لازمه (مخصوصا که بلافاصله بعد از تعویض، یک مسافرت خارجی هم داشتم و مهر ورود و خروج دارم)؟

با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoobli نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

یک سوال داشتم از خدمتتون

من 4 ماه پیش برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کردم و پروندم هنوز تحت بررسیه. اخیرا پاسپورتمو عوض کردم. میخاستم بپرسم که آیا لازمه که الان سفارت را از تعویض پاسپورت و تغییر شماره پاسپورت مطلع کنم؟ اگر لازمه، به چه طریقی باید اطلاع بدم؟ با ایمیل یا باید فرم خاصی را پر کنم و توی ImmiAccount آپلود کنم؟ اسکن صفحاتشم لازمه (مخصوصا که بلافاصله بعد از تعویض، یک مسافرت خارجی هم داشتم و مهر ورود و خروج دارم)؟

با سپاس
    بله حتما در اسرع وقت باید اطلاع بدید وارد پروفایل خود در ایمی اکانت بشید و در قسمت update us یک بخشی هست مربوط به تغییر اطلاعات پاسپورت اون رو تکمیل کنید و بعد از اون اسکن پاس رو هم با توضیحات لازم برای سفارت ایمیل کنید حتما

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط subk8 نمایش پست ها
    منم همینطور فکر میکنم. فقط چیزی که بذهن آدم میرسه اینه که نکنه تاثیر برعکس داشته باشه. یعنی بگن که با وجود ویزای آمریکای معتبر، این متقاضی برای چی دنبال ویزای استرالیاست. نظرتون در این خصوص چیه؟ احتمال چنین برداشتی هست؟

ممنون از راهنماییتون
    بعید میدونم کاری داشته باشن ولی شما میتونید توضیح بدید که میخواید برید استرالیا و تصمیم بر این کشور هست چون ویزاش مالتیپل هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    بعید میدونم کاری داشته باشن ولی شما میتونید توضیح بدید که میخواید برید استرالیا و تصمیم بر این کشور هست چون ویزاش مالتیپل هست
    خیلی ممنون و متشکرم از راهنماییتون. فقط یکسوال دیگه و اونم در خصوص نحوه ی اطلاع رسانی به سفارت استرالیا. آیا ایمیل بزنم (به آدرس ایمیل سفارت استرالیا در تهران) و ضمن توضیح، اسکن ویزای آمریکا را بفرستم؟ یا اینکه باید در ایمی اکانت وارد کنم؟ یا فرم 1022 (با عنوان Notification of Changes in Circumstances) را پر کنم (آخه من موقع اپلای گفته بودم برای ویزای آمریکا اقدام کردم و تحت بررسیه و حالا فقط میخام اپدیتشون کنم از نتیجه)؟

مجددا از راهنمایی ها و کمکهاتون تشکر میکنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط subk8 نمایش پست ها
    خیلی ممنون و متشکرم از راهنماییتون. فقط یکسوال دیگه و اونم در خصوص نحوه ی اطلاع رسانی به سفارت استرالیا. آیا ایمیل بزنم (به آدرس ایمیل سفارت استرالیا در تهران) و ضمن توضیح، اسکن ویزای آمریکا را بفرستم؟ یا اینکه باید در ایمی اکانت وارد کنم؟ یا فرم 1022 (با عنوان Notification of Changes in Circumstances) را پر کنم (آخه من موقع اپلای گفته بودم برای ویزای آمریکا اقدام کردم و تحت بررسیه و حالا فقط میخام اپدیتشون کنم از نتیجه)؟

مجددا از راهنمایی ها و کمکهاتون تشکر میکنم.
    ایمیل بزنید سفارت و اسکن ویزا رو هم واسشون ارسال کنید ولی در اینجالت برای یک توضیح بدید که چرا همچنان مصر بر ویزای استرالیا هستید. اسکن ویزا رو تو ایمی اکانت هم میشه اپلود کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوست عزیز. تبریک میگم بابت دریافت اسکولارشیپ
    بنده هم از دانشگاه UQ همین اسکلارشیپ رو دریافت کردم. انشالله استرالیا ببینمتون. ببخشید من 9 می اکسپت کردم آفر رو. شما چقدر طول کشید COE رو دریافت کنید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

بنده هم از دانشگاه UQ همین اسکلارشیپ رو دریافت کردم. انشالله استرالیا ببینمتون. ببخشید من 9 می اکسپت کردم آفر رو. شما چقدر طول کشید COE رو دریافت کنید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط El_eb2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بسیار ممنونم از پاسختون.
    برای باطل کردن CoEقبلی چه دلیلی رو باید بیارم. آیا ممکنه دانشگاه دوم برای صدورCoEجدید خیلی معطل کنه؟
    بورسیه دوم من UQ Research Training Scholarship هستش. ایا مشابه RTP دولتی به حساب میاد؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)