صفحه 129 از 177 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

دوستان سوالی داشتم، ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه:

در GTE یا فرم آن لاین اپلای برای ویزا باید در خصوص افراد خانواده (برادر یا خواهر) که الان در خارج از کشور مشغول به کار و تحصیل هستن توضیح بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    بله حتما در اسرع وقت باید اطلاع بدید وارد پروفایل خود در ایمی اکانت بشید و در قسمت update us یک بخشی هست مربوط به تغییر اطلاعات پاسپورت اون رو تکمیل کنید و بعد از اون اسکن پاس رو هم با توضیحات لازم برای سفارت ایمیل کنید حتما
    خیلی متشکر از راهنمایی تون
    توی ایمی اکانت، فرم آپدیت رو پر کردم / اسکن پاس را توی ایمی اکانت گذاشتم / به سفارت ایمیل هم زدم و اسکن پاس را ضمیمه کردم
    آیا نیازه فرم 929 رو هم تکمیل و ارسال کنم یا همین موارد کافین؟؟؟

با سپاس از راهنمایی های مفید و سازنده تون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoobli نمایش پست ها
    خیلی متشکر از راهنمایی تون
    توی ایمی اکانت، فرم آپدیت رو پر کردم / اسکن پاس را توی ایمی اکانت گذاشتم / به سفارت ایمیل هم زدم و اسکن پاس را ضمیمه کردم
    آیا نیازه فرم 929 رو هم تکمیل و ارسال کنم یا همین موارد کافین؟؟؟

با سپاس از راهنمایی های مفید و سازنده تون
    همین کافی هست

Junior Member

سلام
    یک سوال پیش اومده که من بعد از 1 هفته از سابمیت نهایی ویزای دانشجویی تو پروفایلم اومده: Actions required
    • Complete character assessment information
    • و وقتی هم روش کلیک می کنم ببینم چه فرمی میخاد که باید پر کنم و آپ کنم، هیچی نیست فقط یه مستطیل سفید بدون متن یا فایل قابل دانلود!
    • کسی می دونه چرا اینجوره؟
    • مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin60 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال پیش اومده که من بعد از 1 هفته از سابمیت نهایی ویزای دانشجویی تو پروفایلم اومده: Actions required
    • و وقتی هم روش کلیک می کنم ببینم چه فرمی میخاد که باید پر کنم و آپ کنم، هیچی نیست فقط یه مستطیل سفید بدون متن یا فایل قابل دانلود!
    • مرسی

سلام
    واسه منم دقیقا همین جوری شده ایمیل زدم گفتن لازم نیست کاری بکنی البته من فرم 1221 و 80 رو واسشون پر کردم فرستادم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام
    • مرسی

یعنی پرونده رفته برای چک امنیتی و سفارت منتظر هست تا جواب مشخص بشه

Junior Member

سلام
    • مرسی

براي چك امنيتي حدود 1 تا 2 ماه طول ميكشه كه سفارت اول خودش مدارك رو بررسي كنه و اگه اوكي بود بفرسته براي چك امنيتي. در ضمن اگه براي چك امنيتي بره ،وضعيت به further assessment تغيير ميكنه. احتمالا ازتون مدارك تكميلي ميخوان. بهتره يه ايميل به سفارت بزنين و ازشون بپرسين كه چي ميخوان. جديدا تلفني جواب نميدن.

Junior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم که واقعا ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره سریع بهم جواب بده.
    همسرم از دانشگاه موناش پذیرش و بورس برای master by research گرفته توی یکی از رشته های زیرگروه پزشکی و بیومدیسین. سال گذشته هم برای یکی از دانشگاههای سوئد اقدام کرده بود که الان ویزامون اومده، ولی خب قطعا اگه ویزای استرالیا اوکی بشه، موقعیت خیلی بهتری هست. حالا من چندتا سوال دارم:
    1- با توجه به اینکه master هست و فول فاند، و من هم به عنوان همراه، برای خودم تمکن مالی دارم، آیا بهتره که ایشون اول تنها اقدام کنند یا اینکه با هم اقدام کنیم؟ تاثیری در روند اخذ ویزا و اینا داره یا نه؟
    2- با توجه به اینکه مقطع by research هست، آیا هزینه ویزا برای هردومون باید پرداخت بشه؟ چون جایی توی فروم خوندم که مقطع by research دیگه هزینه ویزا نداره!!!
    3- آیا باید پذیرش سوئد رو در sop ذکر کنیم و توضیح بدیم که در صورت گرفتن ویزای استرالیا از اون انصراف میدیم؟ چون هنوز وارد سوئد نشدیم. آیا اصن تاثیری در روند ویزای استرالیا داره؟ چه مثبت چه منفی؟
    توی قسمت Has the applicant completed, or is currently enrolled in any other studies or training outside Australia
    چه چیزایی رو باید وارد کنیم؟
    4- همسرم بعد از گذروندن آموزشی از طریق نخبگان اقدام کرد و به جای سربازی یه پروژه یک ساله توی رشته خودش کار کرد که با توجه به اینکه مربوط به دوران نظام وظیفه بود، استاد راهنماش هم از دانشگاه علوم پزشکی ارتش بود. آیا میتونه تاثیر منفی داشته باشه؟ اصن توی قسمتی که در مورد military پرسیده، چه جوابی باید بده؟ باید بگه که دوماه آموزشی گذرونده؟
    5- آیا من باید sop جدا بنویسم یا توی sop همسرم در مورد من هم بگه کافیه؟ چه چیزایی در مورد من بگه که مطمئن بشن که برمیگردیم؟ آیا مدرکی از طرف من لازمه؟
    6- و دیگه اینکه با توجه به این شرایطی که توضیح دادم، دوستانی که تجربه دارند، فکر میکنید شانسمون برای گرفتن ویزا و اصن مدت زمانی که طول میکشه چقدره؟
    واقعا ممنون میشم اگه سریع جواب بدید. وقتمون خیلی کمه

Junior Member

دوستان دو سوال مهم دارم
    من اسکالرشیپ برای دکتری بای ریسرچ از دانشگاه ادلاید گرفتم و میخوام برای ویزا اقدام کنم

1) من ترجمه و تایید خیلی از مدارک تحصیلیم رو دارم ولی مال دو سه سال پیشه. آیا تاریخ ترجمه مدارک محدودیت داره و دردسر ساز میشه یا باهمینا اقدام کنم؟

2) من و همسرم ساکن کره جنوبی هستیم و ایشون درسش یک سال دیگه تموم میشه ولی زمان مشخص پیوستنش به من مشخص نیست شاید یک سال, دو سال و شاید هیچوقت. ولی میخوایم امکان پیوستنش رو فراهم کنیم
    حالا نمیدونم که برای ویزا قسمت همراه چی باید بنویسم
    باید اسمش رو بیارم و توضیح بدم که همزمان نمیاد یا اگه اصلا اسمش رو نیارم امکانش هست که بعدا بشه تقاضا داد؟
    در صورتی که اسمش توی قسمت همراه باشه ایا باید حتما براش بیمه خرید؟

بدجوری گیج شدم
    ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاع داره راهنمایی کنن.

Junior Member

سلام یه سوال داشتم بنده پارسال بعد از اینکه اپلیکیشنمو سابمیت کرده بودم استادم گفته بود واسه ایرانیا پروپوزالشون میره واسه وزارت امور خارجه تا از نظر امنیتی چک بشه و بخاطر همین ترم اول رو از دست دادم چون خیلی طول کشید و بعد از چند ماه ادمیشنم اومد و بعد از سه ماه یعنی اپریل امسال اسکولارشیپم اومد و بعدش واسه ویزا اقدام کردم. الان تو وضعیتم زده
    Actions Required: Complete Character Assessment Information
    یعنی دوباره رفته واسه چک امنیتی؟ و اون چک امنیتی اولیه چه تاثیری میذاره پس؟ و چقدر طول میکشه؟؟ ممنون اگه کسی میدونه جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliarefian نمایش پست ها
    براي چك امنيتي حدود 1 تا 2 ماه طول ميكشه كه سفارت اول خودش مدارك رو بررسي كنه و اگه اوكي بود بفرسته براي چك امنيتي. در ضمن اگه براي چك امنيتي بره ،وضعيت به further assessment تغيير ميكنه. احتمالا ازتون مدارك تكميلي ميخوان. بهتره يه ايميل به سفارت بزنين و ازشون بپرسين كه چي ميخوان. جديدا تلفني جواب نميدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)