صفحه 14 از 177 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhde_amiri نمایش پست ها
    این ویزاها واسه دوره ی دکتراست؟
    phd by research واسه رشته کامپیوتر هم جزو رشته هایی هست که زیاد سخت میگیرن یا نه؟

بله برای دوره دکترا هست... ببینید رشته مهم نیست مهم پروپوزال شما و زمینه کاری شما هست که در چه موردی قرار هست کار کنین... طبیعتا هر چه موضوع پروژه دکترا شما از مسائل مربوط به تحریم دورتر باشه شانس گرفتن ویزا بیشتر و دردسرهاش کمتر هست.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من 27 جولای لاج کرده بودم. امروز ویزای خودم و همسرم گرنت شد.

رشته دکترای برق
    امیدوارم ویزای همه به زودی گرنت بشه و الکی به خودتون استرس وارد نکنین ویزای همه در روند جدید تا یک ماه میاد.
    تشکر زیاد بابت راهنماییاتون تو این مدت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eli3 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

رشته دکترای برق
    امیدوارم ویزای همه به زودی گرنت بشه و الکی به خودتون استرس وارد نکنین ویزای همه در روند جدید تا یک ماه میاد.
    خیلی تبریک میگم بهتون دوست عزیز
    فقط از همه دوستان خواهش میکنم در مورد زمان گرنت ویزا بر مبنای یک تجربه اطلاع رسانی نکنن اینکه ویزای شما یک ماهه اومده خیلی خوبه ولی ممکن هست ویزای یکی هم رشته شما ۳ ماهه بیاد... فقط باید صبر و حوصله داشت همین... باز هم تبریک میگم بهتون...

سلام دوستان عزیز

رشته دکترای برق
    سلام بر شما دوست عزیز

تیریک زیاد بابت گرنت ویزای شما و شروع یرگ تازه ای از زندگی برای شما...

خوشحالم که ویزای شما در بازه بهینه گرنت شده . . . امیدوارم که برای همه دوستان هم اتفاق بیافته، گرچه که به هزار و یک دلیل زمان گرنت میتونه کم و زیاد بشه که ما از اونها کمترین اطلاع رو داریم.

بهترین کار برای ما صبر همراه با امیدواریست ... یک سال دیگه همین موقع لبخند به لب به استرس هایی که بیشتر از نرمال بخ خودمون وارد کردیم میخندیم و البته شاید کمی هم تاسف بخوریم.

روزگارتان شاد

سلام دوستان عزیز

رشته دکترای برق
    درود برشما، تبریک صمیمانه منو بپذیرید.
    راستش منم 19 جولای لاج کردم ولی هنوز خبری نشده. به سفارت زنگ زدم گفتن منتظر جواب استرالیا هستن (فکر کنم منظورش همون چک امنیتی باشه). میشه لطفا تاریخ شروعی که تو eCoE شما هست رو بدونم؟

Junior Member

با سلام به همه دوستانی که دنبال آموختن و روزهای خوب هستن...
    آنشاءالله قرار COE من طی هفته های آینده (2-3هفته ) طبق گفته ادمیشتن دانشگاه بیاد (فول فاند-by research)
    پروژه باطری های لیتیمی قرار باشه؟
    و همسرم هم همراهم هست.
    سوال هام اینه.
    1. به نظرتون پروژه من شامل چک امنیتی میشه؟
    2. مدارکی که برای همسرم بخوام ارائه بدم که کامل باشه چیه؟ (دوستانی که با همسرشون اقدام کردن و ویزاشون گرانت شده لطفا جواب بدن)
    3. مدرک مالی تا چقدر ارائه بدم اوکی هست؟ (باجناق من استرالیا هست و از پلیس اونجا نامه ای گرفته و پر کرد که مسکن و زندگی من رو تامین میکنه + 23000 دلار حساب مالی + حقوق بالای 8000 تا در ماه رو نشون داده واسشون)
    4. مدرک خونه و زمین به نام خودم و همسرم دارم ترجمه کنم؟
    به همه دوستای عزیزی هم که بعد کلی تلاش به آرزوهای قشنگشون رسیدن صمیمانه تبریک میگم. همیشه سربلند باشید و ایران رو سربلند تر کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستانی که دنبال آموختن و روزهای خوب هستن...
    آنشاءالله قرار COE من طی هفته های آینده (2-3هفته ) طبق گفته ادمیشتن دانشگاه بیاد (فول فاند-by research)
    پروژه باطری های لیتیمی قرار باشه؟
    و همسرم هم همراهم هست.
    سوال هام اینه.
    1. به نظرتون پروژه من شامل چک امنیتی میشه؟
    2. مدارکی که برای همسرم بخوام ارائه بدم که کامل باشه چیه؟ (دوستانی که با همسرشون اقدام کردن و ویزاشون گرانت شده لطفا جواب بدن)
    3. مدرک مالی تا چقدر ارائه بدم اوکی هست؟ (باجناق من استرالیا هست و از پلیس اونجا نامه ای گرفته و پر کرد که مسکن و زندگی من رو تامین میکنه + 23000 دلار حساب مالی + حقوق بالای 8000 تا در ماه رو نشون داده واسشون)
    4. مدرک خونه و زمین به نام خودم و همسرم دارم ترجمه کنم؟
    به همه دوستای عزیزی هم که بعد کلی تلاش به آرزوهای قشنگشون رسیدن صمیمانه تبریک میگم. همیشه سربلند باشید و ایران رو سربلند تر کنید.

سلام دوست عزیز
    تبریک میگم بهتون
    تمام رشته های فنی شامل چک امنیتی هستند ولی زمانش با توجه به نوع و کاربرد پروپوزال فرق داره. شما چرا از باجناق خودتون خواستین همچین مدارکی برای حمایت هزینه های شما انجام بدن وقتی فاند دارین؟؟؟؟ مدارک خونه به نام خودتون و یا همسرتون طبیعتا خوب هست. برای همسرتون مدارک خاصی نیاز نیست در حد رزومه و مدارک تحصیلیشون. حتی برخی دوستان یک sop یک صفحه ای برای همسرشون اپلود میکنن که یکی از دوستان بالاتر گفتن همچین کاری هم نکردن و مشکلی نبوده. در جریان باشین غیر از چک امنیتی بزرگترین نکته پروسه ویزا اثبات GTE بودن و یا بعبارتی قانع شدن افیسر از این مورد هست که شما دارین میرید فقط تحصیل کنید هست و قصد مهاجرت به بهانه تحصیل ندارین. همون فاند شما برای اثبات تمکن مالی اگر فول فاند هست کافی هستش فوقش با یک پرینت موجودی ۶۰ ۷۰ میلیونی نیاز به تعهد باجناق ندارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دلیل ریجکت امریکاتون social tie بوده؟؟؟ چه مدارکی اون زمان ارائه دادین؟ البته وجود برادرتون در امریکا احتمال میدم خیلی بی تاثیر نبوده؟ گپ تحصیلی رو با گواهی کار که پر کردین فقط باید یک sop خیلی خوب به سفارت ارائه بدین خیلی از سند زمین و حساب بانکی مهمتر هست
    بله social tie بود و البته تفریبا اون روز به هیچ کس عیر از 2 نفر ئیزا ندادن . کلا روند ویزا برای امریکا خیلییییییییی بد شده متاسفانه . الان هم سم هفتست دارم sop مینویسم . به من گفتن برگه ریچکتم رو بفرسنم . یه سوال ایا از داشتن پدیرش از 2 دانشکاه در امریکا تو sop چیزی بنویسم ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aceredit نمایش پست ها
    بله social tie بود و البته تفریبا اون روز به هیچ کس عیر از 2 نفر ئیزا ندادن . کلا روند ویزا برای امریکا خیلییییییییی بد شده متاسفانه . الان هم سم هفتست دارم sop مینویسم . به من گفتن برگه ریچکتم رو بفرسنم . یه سوال ایا از داشتن پدیرش از 2 دانشکاه در امریکا تو sop چیزی بنویسم ؟
    نیازی نیست وقتی ریجکت ویزا دانشجویی دارین یعنی پذیرش هم داشتین دیگه نگران نباشین زیاد

Junior Member

سلام دوستان كسي رو سراغ داريد كه مستر مخابرات توي استراليا باشند ميخوام بدونم اين رشته داراي حساسيت هستش و چك امنيتي داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)