صفحه 140 از 177 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

من 11 ماه هست كه منتظرم.

دوستان سلام من یه سوالی داشتم خیلی ممنون میشم جواب بدید,من پذیرش از دانشگاه لاتروب گرفتم و الان میخوام وارد مرحله سفارت بشم دانشگاه ازم خواسته بود که تاییدیه مدارک رو از طریق یکی از نماینده هاشون انجام بدم که بصورت رایگان انجام شد,الان اون موسسه خیلی اصرار داره که خودتون انجام ندید کار سابمیت پرونده رو و بسپرید به وکیل یا موسسه,میگن برای این نمیگیم که بدید به ما(که روشنه دروغ میگن) اما من راستش یکم ترسیدم بابت این موضوع,میخواستم بدونم آیا دوستان همشون به وکیل و موسسه سپردن یا خودشون انجام دادن؟و اینکه آیا اینکه میگفتن یه آدم وارد باید حتما انجام بده صحیحه یا اینکه هدف پول بوده از این حرفا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ChemEng - RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط aliarefian نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. به قسمت messages در اكانتتون مراجعه كنيد. اين پيام معمولا به اين معني هست كه ازتون مدارك اضافي خواسته آفيسر. براي مرحله سكيوريتي چك توي پروفايل معمولا ميزنه further assessment .
    اگه چيزي پيدا نكردين يه ايميل بزنيد به سفارت و چك كنيد كه آيا بايد مدارك بهشون ارائه بديد يا خير.
    موفق باشيد.
    ّبرای من هم دقیقا مشابه همین وضعیت هست. و وقت کلیک میکنم روی character assessment ، تو صفحه جدید زیر اسمم هیچ فرمی برای تکمیل شدن نیست. و تو قسمت messages هم غیر اون پیام اکنالجمنت چیزی نیست. ایمیلی هم برام نیومده.. چکار کنیم الان؟ دوستان میگن جواب ایمیل هم نمیدن سفارت اردن..

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hedayati1991 نمایش پست ها
    ّبرای من هم دقیقا مشابه همین وضعیت هست. و وقت کلیک میکنم روی character assessment ، تو صفحه جدید زیر اسمم هیچ فرمی برای تکمیل شدن نیست. و تو قسمت messages هم غیر اون پیام اکنالجمنت چیزی نیست. ایمیلی هم برام نیومده.. چکار کنیم الان؟ دوستان میگن جواب ایمیل هم نمیدن سفارت اردن..
    هیچ کاری نیاز نیست انجام بشه این یعنی پرونده رفته چک امنیتی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dena2018 نمایش پست ها
    من امروزم اپلیکیشنم بعد 1 ماه اپدیت شد. جالبه هنوز ایمیلی برام نیومده
    ولی یه قسمت اضافه شده Action required: Complete character assessment information
    نمیدونم منظورش فرم80 و 1221 و سوپیشینه هست؟ دوستان میشه راهنمایی کنید؟ بعدش باید Update detail زد و فرم های تکنیل شده رو اتچ کرد؟
    هیچ کاری نیاز نیست انجام بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ChemEng - RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    هیچ کاری نیاز نیست انجام بشه این یعنی پرونده رفته چک امنیتی
    ممنون. با مطالعه ای که تو فروم های مختلف داشتم، اینجور فهمیدم اگه آفیسر از GTE قانع نشده باشه، همون دو سه هفته اول ریجکت میکنه. درسته این؟

رشته و دانشگاه

ممنون. با مطالعه ای که تو فروم های مختلف داشتم، اینجور فهمیدم اگه آفیسر از GTE قانع نشده باشه، همون دو سه هفته اول ریجکت میکنه. درسته این؟
    با توجه به تغییر سفارت به اردن نمیشه چنین نظری داد. قبلا که در ایران بود با توجه به حجم پرونده ها میشد چنین تعبیری داشت ولی الان که اردن رفته طبیعتا حجم پرونده ها زیاد هست و معلوم نیست که دقیقا کی بررسی ها شروع میشه

Junior Member

سلام دوست عزیز. راستش دوستمون آقای اردانی نظرشون با من فرق داره. من که الان توی وضعیت سکیوریتی چک هستم برای من نوشته further assesment. اون زمان که از من مدراک بیشتر خواستن نوشته بود request for more information که البته از اون موقع یه مقدار ترم هاشون تغییر کرده. حالا ضرر نداره یه ایمیل به سفارت بزنید و بپرسید. من هفته پیش برای COE جدید ایمیل زدم و جواب دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidnarimani نمایش پست ها
    دوستان سلام من یه سوالی داشتم خیلی ممنون میشم جواب بدید,من پذیرش از دانشگاه لاتروب گرفتم و الان میخوام وارد مرحله سفارت بشم دانشگاه ازم خواسته بود که تاییدیه مدارک رو از طریق یکی از نماینده هاشون انجام بدم که بصورت رایگان انجام شد,الان اون موسسه خیلی اصرار داره که خودتون انجام ندید کار سابمیت پرونده رو و بسپرید به وکیل یا موسسه,میگن برای این نمیگیم که بدید به ما(که روشنه دروغ میگن) اما من راستش یکم ترسیدم بابت این موضوع,میخواستم بدونم آیا دوستان همشون به وکیل و موسسه سپردن یا خودشون انجام دادن؟و اینکه آیا اینکه میگفتن یه آدم وارد باید حتما انجام بده صحیحه یا اینکه هدف پول بوده از این حرفا؟
    سلام حمید جان . اگه وقت و حوصله و دقت کافی دارین و میتونین تمام این فروم رو بخونین و از نظرات ارزشمند بچه ها استفاده کنین به نظر من بهترین گزینه خودتون هستین و هیچکسی بهتر از شما نمیتونه کارتون رو درست انجام بده.

با سلام
    به نظرتون igis میتونه راه حل مناسبی برای کوتاه کردن روند بررسی ویزا باشه؟ مثلا میشه هماهنگ کنیم همه بچه هایی که بیشتر از 6 ماه منتظرن با هم این فرم رو پرکنن؟ شاید فرجی شد...
    وقت اسکالرشیپ داره میگذره و هیچ کسی هم از دو طرف پاسخگو نیست، نه سفارت نه دانشگاه...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)