صفحه 141 از 177 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    با سلام
    به نظرتون igis میتونه راه حل مناسبی برای کوتاه کردن روند بررسی ویزا باشه؟ مثلا میشه هماهنگ کنیم همه بچه هایی که بیشتر از 6 ماه منتظرن با هم این فرم رو پرکنن؟ شاید فرجی شد...
    وقت اسکالرشیپ داره میگذره و هیچ کسی هم از دو طرف پاسخگو نیست، نه سفارت نه دانشگاه...
    تقریبا هر سه چهار ماه یکی از دوستان این پیشنهاد رو به طریقه مختلف بررسی میکنه. این سازمان هیچ گونه دخالتی تاکید میکنم هیچ گونه دخالتی در روند بررسی ویزا نداره. تنها کاری که این سازمان انجام میده این هست که ایا بررسی های امنیتی مطابق قانون داره انجام میشه یا خیر که 100 درصد مطابق قانون انجام میشه برای همین مکاتبه با این سازمان خیلی تاثیر خاصی بر روی روند ویزا نخواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    با سلام
    به نظرتون igis میتونه راه حل مناسبی برای کوتاه کردن روند بررسی ویزا باشه؟ مثلا میشه هماهنگ کنیم همه بچه هایی که بیشتر از 6 ماه منتظرن با هم این فرم رو پرکنن؟ شاید فرجی شد...
    وقت اسکالرشیپ داره میگذره و هیچ کسی هم از دو طرف پاسخگو نیست، نه سفارت نه دانشگاه...
    من پر کردم این رو برام نوشتن: "We have completed our review in relation to your complaint. We have identified a delay in processing that is affecting a number of cases, and your case has been identified as a case that has been affected by this delay. We have investigated the cause of the delay and have requested that it be addressed, in particular in relation to the priority of such cases."
    ضمن اینکه، با احترام، فکر میکنم این سازمان یک دکان محله نباشه که اگر هجوم ببریم به اونجا بتونیم چیزی که میخوایم رو بدست بیاریم.
    سلامت باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp19 نمایش پست ها
    من پر کردم این رو برام نوشتن: "We have completed our review in relation to your complaint. We have identified a delay in processing that is affecting a number of cases, and your case has been identified as a case that has been affected by this delay. We have investigated the cause of the delay and have requested that it be addressed, in particular in relation to the priority of such cases."
    ضمن اینکه، با احترام، فکر میکنم این سازمان یک دکان محله نباشه که اگر هجوم ببریم به اونجا بتونیم چیزی که میخوایم رو بدست بیاریم.
    سلامت باشین
    واسه من هم همینو نوشته بود، فک کنم این یک سمپل هست که واسه همه میفرسته و در ادامه هم میگه اگه تا فلان تاریخ ویزا نیومد دوباره با ما تماس بگیرید که باز هم همین پیامو میده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliarefian نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. راستش دوستمون آقای اردانی نظرشون با من فرق داره. من که الان توی وضعیت سکیوریتی چک هستم برای من نوشته further assesment. اون زمان که از من مدراک بیشتر خواستن نوشته بود request for more information که البته از اون موقع یه مقدار ترم هاشون تغییر کرده. حالا ضرر نداره یه ایمیل به سفارت بزنید و بپرسید. من هفته پیش برای COE جدید ایمیل زدم و جواب دادن.
    سلام دوست عزیز. من بیش از سه ماهه درخواست ویزا دادم و کمتر از دو ماه دیگه بورسم از بین میره چون دولتی هستش. می خواستم بدونم شما به چه آدرس ایمیلی ، ایمیل فرستادید که جوابتون رو دادن؟ ممنونم

Junior Member Ghmerti آواتار ها

سلام

کسی می‌دونه اگه دانشنامه ارشد آماده نباشه چیکار باید کرد؟ یا اینکه اصلا قبل از فارغ‌التحصیلی می‌شه اقدام کرد؟

آخه صدور دانشنامه خیلی طول می‌کشه و از اونجا که صدور ویزا هم طول می‌کشه من نمی‌تونم اینقد صبر کنم.

خیلی ممنون

Junior Member

سلام

من شروع دوره ام 24 آگست هست که هنوز ویزام صادر نشده با دانشگاه مکاتبه کردم که CoE جدید واسم صادر کنند ولی در جوابم Late Arrival letter فرستادن که تا 21 سپتامبر مهلت ثبت نامم را تمدید کردن. الان لازم هست این نامه رو تو immiaccount آپدیت کنم و برای سفارت هم ارسال کنم ؟

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم
    من 4 سال هست که از مقطع ارشد تو رشته ی نانو مهندسی شیمی فارغ التحصیل شدم
    4 تا مقاله ی ای اس ای دارم که در سالهای 2016 و 2017 چاپ شدن که نتیجه ی کارهای ارشدم هست
    تو این مدت خیلی دنبال کار مرتبط گشتم
    حدود 1 سال به طور پراکنده جاهای مختلف سابقه کار مرتبط دارم و برام بیمه هم رد شده
    اما چون شهرمون کوچیک هست و تقریبا اکثر کارخونه ها تعطیل شدن کار مناسبی نتونستم پیدا کنم
    بخاطر همین یه مدت خودم مغازه زدم و بعدش هم نرم افزار طراحی داخلی 3 دی مکس رو یاد گرفتم و طراحی داخلی انجام دادم
    اما الان نگران این 4 سال گپ هستم
    به نظرتون چطوری باید این گپ 4 ساله رو پر کنم؟
    اینکه چهار تا مقاله هام تو سالهای 2016 و 2017 چاپ شدن میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه تهران

سلام دوستان. اگه غیبت سربازی نداشته باشیم وزارت علوم با همون eCoE برامون معافیت تحصیلی صادر میکنه؟ و اینکه چون کارت پایان خدمت نداریم همون معافیت تحصیلی رو ترجمه و آپلود کنیم کافیه؟
    ممنون از کمکتون

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_1984 نمایش پست ها
    سلام

من شروع دوره ام 24 آگست هست که هنوز ویزام صادر نشده با دانشگاه مکاتبه کردم که CoE جدید واسم صادر کنند ولی در جوابم Late Arrival letter فرستادن که تا 21 سپتامبر مهلت ثبت نامم را تمدید کردن. الان لازم هست این نامه رو تو immiaccount آپدیت کنم و برای سفارت هم ارسال کنم ؟
    شما این نامه رو در immi account آپلود کنید کافی هست. اگر حدس می‌زنید ویزاتون تا ۲۱ سپتامبر نمیاد مکاتبه‌اتون رو ادامه بدین تا روال صدور CoE جدید سریعتر شروع بشه. من که از UTS پذیرش دارم و ترم پیش دیفر کردم حدود یکماه الی ۴۰ روزی طول کشید تا CoE جدید رو صادر کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه تهران

دوستان من این سوالو یه بار پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد؛ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره جواب بده. گویا همه دوستانی که درخواست ویزا کردن کارت معافیت یا پایان خدمت داشتن. کسی که هنوز یک سال از فارغ التحصیلیش نگذشته باشه باید چیو آپلود کنه؟ ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)