صفحه 142 از 177 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryar_n نمایش پست ها
    دوستان من این سوالو یه بار پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد؛ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره جواب بده. گویا همه دوستانی که درخواست ویزا کردن کارت معافیت یا پایان خدمت داشتن. کسی که هنوز یک سال از فارغ التحصیلیش نگذشته باشه باید چیو آپلود کنه؟ ممنونم
    سلام.
    من نه کارت پایان خدمت داشتم و نه کارت معافیت. دسامبر 2017 {در حالیکه 4 ماه از فراغت ارشدم میگذشت} برای ویزا اقدام کردم و تا امروز منتظرم. چیزی در مورد سربازی اصلن آپلود نکردم.
    امیدوارم کمک کرده باشم.

سلام دوستان. اگه غیبت سربازی نداشته باشیم وزارت علوم با همون eCoE برامون معافیت تحصیلی صادر میکنه؟ و اینکه چون کارت پایان خدمت نداریم همون معافیت تحصیلی رو ترجمه و آپلود کنیم کافیه؟
    ممنون از کمکتون
    ولی تا جایی که خودم قوانین رو خوندم و از امور دانشجویان پرسیدم، برای اینکه معافیت تحصیلی براتون صادر بشه باید اصل نامه پذیرش رو به همراه ویزای دانشجویی بهشون ارائه بدین.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان من این سوالو یه بار پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد؛ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره جواب بده. گویا همه دوستانی که درخواست ویزا کردن کارت معافیت یا پایان خدمت داشتن. کسی که هنوز یک سال از فارغ التحصیلیش نگذشته باشه باید چیو آپلود کنه؟ ممنونم
    pdf شو یا اسکن یا عکسی ک دانشگاه داده رو اپلود کن.
    موقع پرونده درست کردنم کسی ازت نسخه اصلی هارد کپی (برگه پذیرش) رو نمیخاد
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه تهران

من شنیدم که فقط اصل نامه پذیرش لازمه (مثلا برای امریکا میگن i20 هم میخواد)، شما مطمئن هستین که اول باید ویزا بیاد بعد معافیت بدن؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    pdf شو یا اسکن یا عکسی ک دانشگاه داده رو اپلود کن.
    موقع پرونده درست کردنم کسی ازت نسخه اصلی هارد کپی (برگه پذیرش) رو نمیخاد
    ممنون دوست عزیز، شما برای درخواست معافیت تحصیلی میگین؛ تصمیم دارم فردا حضوری برم امور دانشجویان. اما در مورد مدرکی که باید برای ویزا آپلود کنیم چطور؟

من شنیدم که فقط اصل نامه پذیرش لازمه (مثلا برای امریکا میگن i20 هم میخواد)، شما مطمئن هستین که اول باید ویزا بیاد بعد معافیت بدن؟؟؟
    والا تا جایی که من حدود یک هفته پیش پرسیدم ازشون اینطوری هست. من خودم هم همین مشکل رو داشتم. اگر فقط پذیرش لازم بود برای امور دانشجویان میفرستادم و معافیت میگرفتم و الان ریسک ضبط وثیقه رو نمیکردم و وارد غیبت نمیشدم. ولی ویزا هم لازم هست. باز خودتون بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    شما این نامه رو در immi account آپلود کنید کافی هست. اگر حدس می‌زنید ویزاتون تا ۲۱ سپتامبر نمیاد مکاتبه‌اتون رو ادامه بدین تا روال صدور CoE جدید سریعتر شروع بشه. من که از UTS پذیرش دارم و ترم پیش دیفر کردم حدود یکماه الی ۴۰ روزی طول کشید تا CoE جدید رو صادر کنند.
    سلام ممنونم از پاسخ تون

منم از UTS پذیرش دارم ولی خب هیچ ایده ای در مورد اینکه ویزام کی صادر میشه رو ندارم.
    چون پروپوزالم اصلا جز موضوعات حساس نیست ولی خب از اون طرف کارمند دولت هستم و ممکنه از این نظر حساسیت زا !! باشم.

Junior Member

سلام. من بیش از سه ماهه درخواست ویزا دادم و کمتر از دو ماه دیگه بورسم از بین میره چون دولتی هستش. می خواستم بدونم به چه آدرس ایمیلی ، باید ایمیل فرستاد که جواب بدن؟ ممنون

Junior Member

سلام. اپلیکیشن من برای بار دوم اپدیت شد 5 روز پیش و Character assessment که بود برداشته شد. ولی هنوز ایمیلی نیامده باید چیکار کنم؟ یعنی می خوان ریجکت کنن؟ نمی دونم خیلی نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dena2018 نمایش پست ها
    سلام. اپلیکیشن من برای بار دوم اپدیت شد 5 روز پیش و Character assessment که بود برداشته شد. ولی هنوز ایمیلی نیامده باید چیکار کنم؟ یعنی می خوان ریجکت کنن؟ نمی دونم خیلی نگرانم
    جواب سئوال رو خودم بدم. ویزای من بعد از43 روز تایید شد. به امید گرنت شدن ویزای همه بچه های اینجا..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)