صفحه 144 از 177 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان.
    اول اینکه من دیروز برای ویزا اقدام کردم و یک گزینه(commonwealth funded student) را اشتباه yes کردم. چون اسکالرشیپ من UIPA هست امروز از سفارت نامه اومد که که اپلیکیشن شما you did not pay the visa applicaiton charge,and this application is not valid. حالا من یک اپلیکشن جدید باید تشکیل بدم؟
    در مرحله پیوست کردن مدارک، من جایی برای آپلود مدارک دانشگاه لیسانس و ارشد، و همچنین برای معافی تحصیلی نمیبینم. فقط ۴تا چیز میخواد ( health insurance, Identity evidence, employment history, GTE). من نمیدونم من جایی اشتباه کردم؟ اگر پروسه همینه، پس این مدارک را کجا باید آپلود کنم؟

سلام
    کسی از دوستان بوده یا شنیده از کسی که پذیرش گرفته باشه از دانشگاه و به خاطر تحریم ها روی موضوع پروپوزال از سفارت ریجکت بشه؟

Junior Member

دوستان جواب این سوال رو باید چی بنویسیم
    Does the applicant have any parents or siblings in or outside Australia?
    Yes OR No
    اگه YES باید اسم تک تک اعضای خانواده رو بنویسیم؟

من برای ویزای دانشجوییی پی اچ دی اقدام میکنم ...الان ترجمه کارت ملی و شناسنامه رو انجام ندادم.. ولی عجله دارم برای سابمیت کردن.. به نظر شما میشه بعداً میل داد اکی کرد؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    دوستان جواب این سوال رو باید چی بنویسیم
    Does the applicant have any parents or siblings in or outside Australia?
    Yes OR No
    اگه YES باید اسم تک تک اعضای خانواده رو بنویسیم؟

من برای ویزای دانشجوییی پی اچ دی اقدام میکنم ...الان ترجمه کارت ملی و شناسنامه رو انجام ندادم.. ولی عجله دارم برای سابمیت کردن.. به نظر شما میشه بعداً میل داد اکی کرد؟
    سلام
    این موارد براشون خیلی مهمه. عجله نداشته باشید چون کوچیکترین اشتباهی توی این پروسه ممکنه باعث ریجکت شما بشه. یکیش هم وجود تناقض بین اطلاعاتی هست که بهشون میدید و در بهترین حالت کلی به پروسه بررسی پرونده شما اضافه میکنه.
    همه موارد رو سعی کنید صحیح وارد کنید تا بعدا براتون مشکلی پیش نیاد که قابل جبران نباشه.

بله باید تمامی اعضا خانوادتون رو بنویسید و yes بزنید و میتونید سابمیت کنید و نقص مدارکتون رو بعدا تو قسمت other document اپلود کنید

سلام ببخشید سوالم این بود که ویزای دانشجویی دکترا ، آیا چندطرفه صادر میشه؟ یا تکیه؟ من از استاد اجازه گرفتم به دلیل اینکه برنامه مهاجرتی کانادا دارم برنامه دکترام را از کانادا انجام بدم چندین ماه در سال ، ایا همچین چیزی امکان داره با توجه به ویزایی که میدن؟ جواب این سوال رااز کجا باید پرسید؟؟؟

Junior Member

سلام
    الان بچه هایی که بعد از بسته شدن بخش ویزای سفارت استرالیا در تهران براشون ویزا اومده، پایین پی دی اف برگه ویزاشون همه از عمان بوده یا کشورای مختلف؟ یا برای اونایی که مثلا قبل بسته شدن بخش ویزا سابمیت کردن ویزاشون رو همون تهران صدور ویزا کرده؟ اصلا معلومه الان دقیقا ویزاها کدوم کشور بررسی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin60 نمایش پست ها
    سلام
    الان بچه هایی که بعد از بسته شدن بخش ویزای سفارت استرالیا در تهران براشون ویزا اومده، پایین پی دی اف برگه ویزاشون همه از عمان بوده یا کشورای مختلف؟ یا برای اونایی که مثلا قبل بسته شدن بخش ویزا سابمیت کردن ویزاشون رو همون تهران صدور ویزا کرده؟ اصلا معلومه الان دقیقا ویزاها کدوم کشور بررسی میشه؟
    با سلام
    آخرین باری که من به تهران ایمیل زدم، از امان جواب دادند!!!!...

Junior Member

من دو بار به سفارت همون ادرسی که در تلفن گویای سفارت میگه ایمیل زدم ولی فقط همون auto reply واسم اومده و هیچ جوابی به سوال من داده نشده. الان بیشتر از هفت ماهه که منتظر ویزا هستم و واقعا نگرانم. چطور سوال پرسیدید که به ایمیلتون جواب دادند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    من دو بار به سفارت همون ادرسی که در تلفن گویای سفارت میگه ایمیل زدم ولی فقط همون auto reply واسم اومده و هیچ جوابی به سوال من داده نشده. الان بیشتر از هفت ماهه که منتظر ویزا هستم و واقعا نگرانم. چطور سوال پرسیدید که به ایمیلتون جواب دادند؟
    منم بیشتر از 7 ماهه منتظر ویزام. 2 ماه پیش به سفارت تهران ایمیل زدم که ددلاین بورسم رسیده و نزدیکه بورس رو باطل کنند، چکار می کنید؟! جواب از امان اومد که پروسه ویزای شما در جریانه، متاسفیم که این فرآیند طول کشیده که به دلیل حجم بالای درخواست ها و عملکرد شرکت های همکار است. در حال حاضر مدارک اضافی مورد نیاز نیست و ما سعی می کنیم در اسرع وقت پروسه ویزای شما به انجام برسد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)