صفحه 145 از 177 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

دوستان من برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کردم.. اسکالرشیپ هم دارم از یکی از دانشگاهای G8. اپلیکیشنمو 3 سپتامبر سابمیت کردم. ولی هیچ میلی دریافت نکردم از طرف سفارت..
    دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید..خیلی استرس دارم به این خاطر که نمره زبان من 17 دسامبر اکسپایر میشه.. و نمیدونم تا اون موقع ویزا میاد یا نه...
    الان که وارد ایمی اکانت میشم... اولین چیزی که میبینم اینه:
    Current System issue:

Action Required flag still showing:

Please disregard the action required flag if you have already provided the following information and it is still showing as required on your application summary page:

• Health Assessment
    • Character assessment
    • Biometrics
    • Additional payment requirement

This is a known system issue that is currently being investigated.

بعد continueم میزنم میرم داخل اکانتم ... قسمت view details رو میزنم ...
    کل فایل هایی که Attach کردم 7 تاست...( از این نگرانم نکنه مدارک بیشتر بخوان و من یه جایی اشتباه دارم میکنم؟؟؟)
    تو قسمت GTE یه SOP و یه job offer ارائه کردم ..تو قسمت identify هم یه دونه پاسپورت و عکس خودمو آپلود کردم..
    و تو قسمت employment یه فایل جایی که کار کردم سابقه کارمو ارئه دادم...یه نامه هست از شرکت
    و تو قسمت Health Insurance ... اون سرتیفیکت های دانشگاه که بهم داد گفت ارائه بده رو آپلود کردم...

دوستان راهنمایی بکنید من دارم اشتباه میکنم.. این پیام بالا Action Required flag still showing برای چیه؟

Junior Member

دوستان آدرس میل سفارت چیه که خوام مکاتبه کنم با سفارت برای اینکه بدونم پروندم آیا مشکلی داره یا نه؟

Junior Member

دوستان من همچنین انتخاب سفارت وقتی داشتم اپلیکیشن رو پر میکردم سفارت استرالیا در تهران رو انتخاب کردم.. الان داشتم مرور میکردم صفحات این گروه رو.. یه چیزهایی خوندم که ظاهراً سفارت کارهای دانجشویی رو انجام نمیده.. به نظرتون اشتباه کردم.. باید چه کار کنم؟... لطفاً راهنمماییم کنید خیلی استرس گرفتم از این همه شرایط.

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

مشکلی نیست که تهران رو انتخاب کردید، خودشون پروندتون رو میفرستند امّان، اردن هاشمی.
    اینم ایمیلشون: immigration.amman@dfat.gov.au
    ولی جواب نمیدن درست حسابی، زنگ بزن بهشون اگه کارت واجبه.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    مشکلی نیست که تهران رو انتخاب کردید، خودشون پروندتون رو میفرستند امّان، اردن هاشمی.
    اینم ایمیلشون: immigration.amman@dfat.gov.au
    ولی جواب نمیدن درست حسابی، زنگ بزن بهشون اگه کارت واجبه.
    دوست عزیز ممنونم از تو
    شماره تلفنی نداری ازشون صبح زنگ بزنم؟؟

Junior Member

دوستان من ویزای دانشجویی اقدام کردم و رشته من دکترای بایوساینس است حدود 20 روز پیام character assessment در صفحه immi account داشتم. بعد از اینکه این پیام و پرچم زردرنگ از صفحه ام رفت آپدیت خوردم اما حدود یک ماه و نیم گذشته و نتیجه ویزا مشخص نشده.با توجه به اینکه اکثرا یک هفته پس از آپدیت دوم ویزایشان گرنت میشود کسی تا به حال با این وضعیت روبرو شده است؟ خیلی نگران هستم و به نظر خودم هیچ نکته حساسی در بک گراند و پروپوزالم نمیبینم و البته حدود 20 روز دیگر تا کامنسمنت وقت دارم. آیا ممکن است دلیل این طولانی شدن منفی بودن جواب چک بوده باشد؟؟ یا به این علت است که ویزاها نزدیک ددلاین صادر میشود؟ از همه دوستانی که اطلاعات خود را به اشتراک میگذارند سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasisadi نمایش پست ها
    دوستان من ویزای دانشجویی اقدام کردم و رشته من دکترای بایوساینس است حدود 20 روز پیام character assessment در صفحه immi account داشتم. بعد از اینکه این پیام و پرچم زردرنگ از صفحه ام رفت آپدیت خوردم اما حدود یک ماه و نیم گذشته و نتیجه ویزا مشخص نشده.با توجه به اینکه اکثرا یک هفته پس از آپدیت دوم ویزایشان گرنت میشود کسی تا به حال با این وضعیت روبرو شده است؟ خیلی نگران هستم و به نظر خودم هیچ نکته حساسی در بک گراند و پروپوزالم نمیبینم و البته حدود 20 روز دیگر تا کامنسمنت وقت دارم. آیا ممکن است دلیل این طولانی شدن منفی بودن جواب چک بوده باشد؟؟ یا به این علت است که ویزاها نزدیک ددلاین صادر میشود؟ از همه دوستانی که اطلاعات خود را به اشتراک میگذارند سپاسگزارم
    دوست عزیز میتونم بپرسم چه مدارکی رو آپلود کردید کلاً... ممنون میشم برام بنویسید...
    این پیام character assessment کجا دریافت میکردید؟... من بالای این صفحه یه پیام گذاشتم.. پیامتون همینجوریه؟

Junior Member

مدارک شناسایی شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت
    ترجمه مدارک تحصیلی شامل دانشنامه وریز نمرات
    نامه job offer و sop که شامل موارد GTE بود
    پروپوزال و رزومه و مدرک آیلتس و عکس
    COE و نامه بیمه که البته در COE مشخصات بیمه بود و لازم نبود
    نامه تمکن مالی البته اسکالرشیپ دارم ولی برای هزینه های اولیه این نامه را گذاشتم و فکر میکنم الزامی نیست این تمام مدارکی بود که آپلود کرده بودم

این Current System issue که شما در پیام قبلیتون گفتید برای همه نشون داده میشه و دو سه روزی هست که به سیستم اضافه شده و واسه خود سیستمه اون ها مهم نیست شما وقتی continue را میزنید و صفحه شخصیتون که لاج کردید باز میشه از اونجا به بعد مهمه که چه پیام های جدیدی بیاد. شما تازه لاج کردید ممکنه اصلا پیام character assessment برای شما نیاد و چک نخورید و بعد از مدتی گرنت بشوید. ممکنه هم چک بخورید و یا مدرک اضافی ازتون بخوان شما صبر کنید . در مورد من حدود 10 روز بعد از لاج ویزا در صفحه immi acount پیامی در قسمتaction required آمده بود که نوشته بودcomplete character assessment که لازم هم نیست کاری انجام بدید باید صبر کنید که چک انجام بشه و بعدش هم این پیام حذف بشه و بعد گرنت ویزا. فکر میکنم با توجه به مواردی که گفتید پرونده شما مشکلی نداشته باشه . باز دوستان پاسخ بدهند

Junior Member

من سوالم از شما يا بقيه اكر ميدونن اينه كه من تو status اكانت ويزام submitted بودم. بعد از يه مدتي initial assessment و الان يه مدت طولاني هست كه در وضعيت Further assessment هستم. هيج وقت character assessment نشد. آيا اين مرحله بعدي هست؟ من الان نزديك ٨ ماهه كه منتظر ويزام. كسي اگر ميدونه اين سيستم رو بهم بگه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط yasisadi نمایش پست ها
    مدارک شناسایی شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت
    ترجمه مدارک تحصیلی شامل دانشنامه وریز نمرات
    نامه job offer و sop که شامل موارد GTE بود
    پروپوزال و رزومه و مدرک آیلتس و عکس
    COE و نامه بیمه که البته در COE مشخصات بیمه بود و لازم نبود
    نامه تمکن مالی البته اسکالرشیپ دارم ولی برای هزینه های اولیه این نامه را گذاشتم و فکر میکنم الزامی نیست این تمام مدارکی بود که آپلود کرده بودم

این Current System issue که شما در پیام قبلیتون گفتید برای همه نشون داده میشه و دو سه روزی هست که به سیستم اضافه شده و واسه خود سیستمه اون ها مهم نیست شما وقتی continue را میزنید و صفحه شخصیتون که لاج کردید باز میشه از اونجا به بعد مهمه که چه پیام های جدیدی بیاد. شما تازه لاج کردید ممکنه اصلا پیام character assessment برای شما نیاد و چک نخورید و بعد از مدتی گرنت بشوید. ممکنه هم چک بخورید و یا مدرک اضافی ازتون بخوان شما صبر کنید . در مورد من حدود 10 روز بعد از لاج ویزا در صفحه immi acount پیامی در قسمتaction required آمده بود که نوشته بودcomplete character assessment که لازم هم نیست کاری انجام بدید باید صبر کنید که چک انجام بشه و بعدش هم این پیام حذف بشه و بعد گرنت ویزا. فکر میکنم با توجه به مواردی که گفتید پرونده شما مشکلی نداشته باشه . باز دوستان پاسخ بدهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mfayyazim نمایش پست ها
    من سوالم از شما يا بقيه اكر ميدونن اينه كه من تو status اكانت ويزام submitted بودم. بعد از يه مدتي initial assessment و الان يه مدت طولاني هست كه در وضعيت Further assessment هستم. هيج وقت character assessment نشد. آيا اين مرحله بعدي هست؟ من الان نزديك ٨ ماهه كه منتظر ويزام. كسي اگر ميدونه اين سيستم رو بهم بگه. ممنون

تا جایی که من میدونم از مارچ 2018 یک سری تغییرات در سیستم immi account ایجاد شده و فکر میکنم شما قبل از این تغییرات لاج کردید. در سیستم جدید statues شما از ابتدا در وضعیت received هست. اگر آفیسر درخواست مدرک اضافی کند statues شما به و ضعیت further assessment تغیییر میکند. در غیر این صورت statues شما تا زمان گرنت received باقی خواهد ماند. حال با این وجود اگر پرونده برای چک فرستاده شود جدای از statues یک پیام با عنوان action required که شامل complete character assessment است به همراه یک پرچم زرد رنگ برای شما ظاهر میشود که مفهوم چک را میدهد تا زمانی که چک تمام شود و دوباره این پیام حذف میشود. من با سیستم قدیمی آشنا نیستم و بر اساس چیزهایی که خواندم فکر میکنم در سیستم قبل از مارچ further assessment به معنای چک بوده و character assessment وجود نداشته و فکر میکنم شما در چک هستید. اگر دوستان نظر دیگری دارند خوشحال میشویم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)