صفحه 146 از 177 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

دوستان
    در صورت وجود گپ تحصیلی باید علتش توی SOP توضیح داده بشه؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahare8 نمایش پست ها
    دوستان
    در صورت وجود گپ تحصیلی باید علتش توی SOP توضیح داده بشه؟
    بله حتما باید توضیح داده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_1984 نمایش پست ها
    سلام ممنونم از پاسخ تون

منم از UTS پذیرش دارم ولی خب هیچ ایده ای در مورد اینکه ویزام کی صادر میشه رو ندارم.
    چون پروپوزالم اصلا جز موضوعات حساس نیست ولی خب از اون طرف کارمند دولت هستم و ممکنه از این نظر حساسیت زا !! باشم.
    سلام ، منم از UTS پذیرش دارم و late arrival دادن تا 21 سپتامبر ، نه موضوع پروپزالم حساسه نه شغل دولتی دارم! الانم 52 روز می گذره و هنوز خبری نیست... استادمم هر چند روز یه بار ایمیل میده که ویزات چی شد؟ و این خیلی نگرانم کرده که چون از گرنت خود استاد رو دارم ترم بعد منو قبول نکنه و دانشجوی دیگه ای رو بگیره

من با سفارت تماس گرفتم گفتن ما اجازه نداریم هیچ اطلاعاتی بهتون بدیم ، شما اگه کارتون واجبه ایمیل بزنید و درخواست کنید که باهاتون تماس گرفته بشه. بعد خودمون زنگ می زنیم. منم ایمیل دادم اما بعید می دونم با اون حجم ایمیل هایی که می گیرن جوابگو باشن.

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar matin نمایش پست ها
    من با سفارت تماس گرفتم گفتن ما اجازه نداریم هیچ اطلاعاتی بهتون بدیم ، شما اگه کارتون واجبه ایمیل بزنید و درخواست کنید که باهاتون تماس گرفته بشه. بعد خودمون زنگ می زنیم. منم ایمیل دادم اما بعید می دونم با اون حجم ایمیل هایی که می گیرن جوابگو باشن.
    منم از UTS پذیرش دارم و بیش از ۷ ماه که منتظرم. معمولا اگه استادتون موافقت کنه یکبار می‌تونید دیفر کنید. آخرین باری که از GRS پرسیدم گفتند ۲ هفته هم بعد از ۲۱ سپتامبر می‌تونید در قالب "ثبت نام خیلی با تاخیر" ثبت نام کنید. ولی فکر کنم باید یه نامه بگیریم و در application مون آپلود کنیم تا اگه مراحل بررسی ویزا تموم شده ویزا رو صادر کنند.

شما با سفارت در امان تماس گرفتید؟ ایمیل رو هم به همون سفارت زدید؟

من تا حالا چندین بار به سفارت در امان ایمیل زدم ولی هرگز جواب ندادن.

Junior Member

سلام دوستان،
    من ارشذم رو در دانشگاه معتبر المانی گذروندم با معدل خوب ولی 8 ترمه. دلیلشم اینه که دو سه ترم اول مشکلی داشتم که من رو در ذرس عقب انداخت و یادگیری زبان آلمانی هم وقت زیادی از من گرفت

حالا برای پذیرش بورس دکترا و ویزاش از آلمان اقدام کنم به نظر شما اون نکاتی که در جمله قبلی گقتن باعث شک افیسر ویزا می شه؟ شما چه پیشنهادی دارید اگز در این زمینه برای ویزا از من سوال کردن؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Limo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ارشذم رو در دانشگاه معتبر المانی گذروندم با معدل خوب ولی 8 ترمه. دلیلشم اینه که دو سه ترم اول مشکلی داشتم که من رو در ذرس عقب انداخت و یادگیری زبان آلمانی هم وقت زیادی از من گرفت

حالا برای پذیرش بورس دکترا و ویزاش از آلمان اقدام کنم به نظر شما اون نکاتی که در جمله قبلی گقتن باعث شک افیسر ویزا می شه؟ شما چه پیشنهادی دارید اگز در این زمینه برای ویزا از من سوال کردن؟
    سلام
    کدوم جمله قبلی؟ اگر منظورتون طولانی بودن دوره ارشدتون هست، اون مشکلی برای شما ایجاد نمیکنه. ولی محض اطمینان میتونید دلیلش رو توی GTE بیارید. طولانی بودن دوره تحصیلی چیزی نیست که سفارت بخواد حساسیت نشون بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    کدوم جمله قبلی؟ اگر منظورتون طولانی بودن دوره ارشدتون هست، اون مشکلی برای شما ایجاد نمیکنه. ولی محض اطمینان میتونید دلیلش رو توی GTE بیارید. طولانی بودن دوره تحصیلی چیزی نیست که سفارت بخواد حساسیت نشون بده.
    سلام ممنونم از پاسخ

بله بله دقیقا مدت طولانی ارشد و البته تو آلمان بودن. اصلا نمی دونم کار درستی هست از المان اقدام کنم برای ویزا یا نه. برای اینکه شک می کنن به اینکه برای هدف اصلیم در واقع تحصیله یا اقامت.

Junior Member

سلام. سوالی داشتم و ممنون میشم دوستان جواب بدم. من برای دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. و به احتمال خیلی زیاد با توجه به پاسخ های یکی دو تا از دانشگاه ها و اساتید پذیرش و فاندم به زودی میاد. مشکلی که الان برام پیش اومده این هست که متوجه شدم که ظاهرا برای سفارت استرالیا وضعیت نظام وظیه باید مشخص باشد. من نه کارت پایان خدمت دارم (سربازی نرفتم) و نه معافیت تحصیلی میتونم بگیرم. با توجه به این شرایط یعنی حتی اگر پذیرش با فاند هم بگیرم باز هم نمیتونم ویزا بگیرم و دچار مشکل میشم؟ آیا راهی هست؟ ممنون میشم پاسخ بدین احساس میکنم زحمت های چندین ساله ام برای پذیرش داره میپره....

سلام
    شما پاسپورت دارین؟ فکر کنم با این شرایط شما، قبلنا حتی پاسپورت هم نمی دادن!!!...

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77777 نمایش پست ها
    سلام. سوالی داشتم و ممنون میشم دوستان جواب بدم. من برای دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. و به احتمال خیلی زیاد با توجه به پاسخ های یکی دو تا از دانشگاه ها و اساتید پذیرش و فاندم به زودی میاد. مشکلی که الان برام پیش اومده این هست که متوجه شدم که ظاهرا برای سفارت استرالیا وضعیت نظام وظیه باید مشخص باشد. من نه کارت پایان خدمت دارم (سربازی نرفتم) و نه معافیت تحصیلی میتونم بگیرم. با توجه به این شرایط یعنی حتی اگر پذیرش با فاند هم بگیرم باز هم نمیتونم ویزا بگیرم و دچار مشکل میشم؟ آیا راهی هست؟ ممنون میشم پاسخ بدین احساس میکنم زحمت های چندین ساله ام برای پذیرش داره میپره....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)