صفحه 151 از 177 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

این سوال هم که موقع وارد کردن کد CoE هست خیلی گنگه واقعا..

Is this course a continuation of applicant studies and training outside Australia?
    yes or no?

سلام دوست عزیز
    جواب به این سوالات با توجه به سربازی رفتن شما (کارت پایان خدمت) "بله" است (شما سربازی رفتید (سوال اول) و در دوران سربازی آموزش نظامی دیدید (سوال دوم)). حالا اگر خواستید می تونید در مورد جایی که خدمت کردید و آموزشی که دیدید بسیار جزئی توضیح بدهید که شک برانگیز نشود. (براساس تجربه شخصی، معمولاً وقتی سوالات بدیهی بپرسید، در فروم کسی جواب نمیده!!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    سلام عزیزان خواهشا کسی هست جواب بده ممنون میشیم واقعا گیریم

در مورد سوال 1، همانطور که خودتون هم در جمله انتهایی آوردین، گزینه اول رو باید انتخاب کنین.
    در مورد سوال 2، مجدد می تونید با استفاده از جمله انتهایی که ذکر کردید، گزینه اول رو انتخاب کنید.
    در مورد سوال 3، مجدد می تونید مشخصات دانشگاهی که در جمله انتهایی آوردید، استفاده کنید.
    به همین راحتی...

و البته این سوال....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    جواب به این سوالات با توجه به سربازی رفتن شما (کارت پایان خدمت) "بله" است (شما سربازی رفتید (سوال اول) و در دوران سربازی آموزش نظامی دیدید (سوال دوم)). حالا اگر خواستید می تونید در مورد جایی که خدمت کردید و آموزشی که دیدید بسیار جزئی توضیح بدهید که شک برانگیز نشود. (براساس تجربه شخصی، معمولاً وقتی سوالات بدیهی بپرسید، در فروم کسی جواب نمیده!!!!)
    مرسی از جوابتون.
    در مورد این سوال من تو صفخات قبلی جوابهای متناقضی دیدم. بعضی از دوستان نظرشون این بود که هر دو سوال رو no بزنید و فقط کارت پایان خدمت رو اپلود کنیم. چون نظرات متفاوته ادم واقعا به بدیهی بودن سوال شک میکنه. حتی تو صفحات قبلی یه مورد رو خوندم که بنده خدا چون این سوالا رو yes زده بود کارش خراب شده بود و سفارت ازش detail کامل خواسته بود. به هر حال ممنونم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

مرسی از جوابتون.
    در مورد این سوال من تو صفخات قبلی جوابهای متناقضی دیدم. بعضی از دوستان نظرشون این بود که هر دو سوال رو no بزنید و فقط کارت پایان خدمت رو اپلود کنیم. چون نظرات متفاوته ادم واقعا به بدیهی بودن سوال شک میکنه. حتی تو صفحات قبلی یه مورد رو خوندم که بنده خدا چون این سوالا رو yes زده بود کارش خراب شده بود و سفارت ازش detail کامل خواسته بود. به هر حال ممنونم.
    سلام
    نمیشه که بگید سربازی نرفتم بعد کارت پایان خدمت بذارید!!! جواب سوالات رو درست پاسخ بدید. ولی توصیه میشه مثلا اگر سربازیتون رو سپاه رفتید و بگید که سپاه رفتم خب اون میتونه براتون مشکل ایجاد کنه. بعدا هم از شما جزئیات رو اگه بخوان خب بهشون میدید. مشکلی نیست که. توی این زمینه هرچی شما بگید سنده! زیاد نگران این قضیه نباشید. سربازی انچنان مسئله مهمی نیست.

سلام دوستان.
    ابتدا به دلیل فرستادن سوال تکراری عذرخواهی میکنم. این سوال رو قبلا تو فروم دیده بودم ولی یادم نیست کجا بود و جواب هم تو ذهنم نیست. لذا چاره ای نیست جز تکرار.
    امروز تو پروفایل من Complete Character Assessment خورده.
    نه ایمیلی اومدم برام و نه تو سایت توضیح داده که این چیه و من باید چیکار کنم!
    1- آیا من برای این باید کار خاصی انجام بدم؟ چی؟
    2- من هفته پیش criminal Record گرفتم و ترجمه و تاییدیه گرفتم (دادگشتری و وزارت خارجه). به نظرتون الان این رو آپلود کنم تو سایت؟
    3- این مرحله معمولا چقدری طول میکشه و آیا این مرحله آخره یا هنوز مونده؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsalan199 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ابتدا به دلیل فرستادن سوال تکراری عذرخواهی میکنم. این سوال رو قبلا تو فروم دیده بودم ولی یادم نیست کجا بود و جواب هم تو ذهنم نیست. لذا چاره ای نیست جز تکرار.
    امروز تو پروفایل من Complete Character Assessment خورده.
    نه ایمیلی اومدم برام و نه تو سایت توضیح داده که این چیه و من باید چیکار کنم!
    1- آیا من برای این باید کار خاصی انجام بدم؟ چی؟
    2- من هفته پیش criminal Record گرفتم و ترجمه و تاییدیه گرفتم (دادگشتری و وزارت خارجه). به نظرتون الان این رو آپلود کنم تو سایت؟
    3- این مرحله معمولا چقدری طول میکشه و آیا این مرحله آخره یا هنوز مونده؟
    ممنون
    شما وارد مرحله چک امنیتی شدین. هیچ کاری نباس بکنین فقط صبر
    راجب سو پیشینه هم میتونین اپلود کنین ولی احتمالا توجهی نکنن چون اگه میخاستن درخواست میدادن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    شما وارد مرحله چک امنیتی شدین. هیچ کاری نباس بکنین فقط صبر
    راجب سو پیشینه هم میتونین اپلود کنین ولی احتمالا توجهی نکنن چون اگه میخاستن درخواست میدادن

ممنون از پاسختون عزیز. پس یعنی اگر مشکلی پیش نیاد این مرحله آخره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsalan199 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون عزیز. پس یعنی اگر مشکلی پیش نیاد این مرحله آخره؟
    اینقدر فرایند ویزای استرالیا بلک باکس شده که نمیشه گفت مرحله اخره. الان پروندتون تو استرالیاست. عموما تو یکی دو هفته بعد از اتمام چک و حذف این کاراکتر اسسمنت از اکانت نتیجه نهایی میاد اما همین الان هم افرادی هستن با وجود اینکه زمان زیادی هست که از چک در اومدن هنوز منتظرن. زمان چک هم بسته به رشته و .... از دو هفته تا چند ماه متغیره

من میخواستم بدونم برای کلاسهای زبان هم میشه از سفارت استرالیا ویزا گرفت ؟!
    و اگه اره دانشگاهها یا موسسات خاصی رو فقط بهش ویزا میدن یا هر نوع موسسه ای باشه تفاوتی نداره ؟
    و اگه راهنمایی خاصی برای این نوع ویزا دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)