صفحه 153 از 177 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

بله. منم تو همین مرحله ام. باید صبر کرد و منتظر موند و امیدوار بود که این مرحله اخر باش و زیاد طولش ندن!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز.
    پس لازم نیست مدرکی یا فرمی پر کرد و اپلود کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    اینقدر فرایند ویزای استرالیا بلک باکس شده که نمیشه گفت مرحله اخره. الان پروندتون تو استرالیاست. عموما تو یکی دو هفته بعد از اتمام چک و حذف این کاراکتر اسسمنت از اکانت نتیجه نهایی میاد اما همین الان هم افرادی هستن با وجود اینکه زمان زیادی هست که از چک در اومدن هنوز منتظرن. زمان چک هم بسته به رشته و .... از دو هفته تا چند ماه متغیره
    سلام دوست عزیز من هم جزو اون افرادی هستم که چک امنیتی برای پروندم چند ماهیست که تمام شده ولی هیچ خبری از ویزا نشده. میشه لطفا بفرمایید که آیا کسی رو میشناسید که بعد از مدت طولانی تمام شدن چک ویزایش گرنت شده باشد؟ و نمیدونید که چرا این وضعیت پیش می آید؟ اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم بفرمایید چون واقعا نگران کنندس

سلام دوستان

دو نفر از دوستان با وجود داشتن پذیرش و فاند موقعی که منتظر ویزاشون بودن ای میلی از آموزش دانشگاه دریافت کردند مبنی بر اینکه از سه کشور ایران، سوریه و لیبی دانشجو نمی گیرند!! و قضیه کنسل شد.
    می خواستم ببینم کسی هست که امسال ویزا گرفته باشه؟ باید دور استرالیا رو برای پذیرش تحصیلی خط قرمز بکشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosein_Seifi نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو نفر از دوستان با وجود داشتن پذیرش و فاند موقعی که منتظر ویزاشون بودن ای میلی از آموزش دانشگاه دریافت کردند مبنی بر اینکه از سه کشور ایران، سوریه و لیبی دانشجو نمی گیرند!! و قضیه کنسل شد.
    می خواستم ببینم کسی هست که امسال ویزا گرفته باشه؟ باید دور استرالیا رو برای پذیرش تحصیلی خط قرمز بکشیم؟
    کدوم دانشگاه؟
    این نکته ای که میفرمایید مربوط به سیاست بعضی از دانشگاههاست نه سفارت
    اینم واقعا عجیبه که بعد از دادن فاند این تصمیم رو گرفتن
    بله امسال ویزا گرنت شده و میشه منتها برای رشته های حساس خیلی طول میکشه با توجه به مخدود بودن زمان اسکالرشیپ بعضی از دوستان موقعیتشون رو از دست میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosein_Seifi نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام.
    تو فروم نتایج درخواست روادید دانشجویی چندین مورد هست که 2018 ویزا گرفتن. اگه این موضوع صحت داشته باشه پرونده من که کمتر از یک هفته هست که لاج کردم نباید میرفت چک. بلکه باید همون اول ریجکت میشد. علاوه بر این خیلیا هستن که سابکلس های 189و 190 و ... که مهاجرتی هست اقدام کردن و گرنت شدن که اونا باید حساس تر باشه تا دانشجویی 500 .
    ویرایش توسط Ashkan1367 : October 22nd, 2018 در ساعت 09:16 PM

یک سوال خیلی مهم
    آیا رنک پایین یک دانشگاه ممکن است باعث رد شدن پرونده ویزا توسط سفارت شود ؟

Junior Member

با سلام. دوستان وضعیت من برای بار دوم آپدیت شد و character assessment برداشته شده. مرحله بعد چی میشه؟ و چقد طول میکشه نتیجه ویزام بیاد؟ ممنون

Junior Member

من همچنان منتظر ويزام. براي بيشتر از ٩ ماه، وضعيت اكانت من در حالت furture assessment مونده براي حدود ٨ ماه. با اينكه دو هفته پيش CoE جديدم رو آپلود كردم ولي وضعيت اكانتم آپديت نميشه، هر چقدر هم ايميل ميزنم هيچ جوابي نميگيرم، ديروز هم از صبح تا شب به سفارت اردن تلفن زدم ولي بخش ويزا كه اصلا جوابگو نيست و اپراتور هم گوشي رو بر نميداره. من واقعا نگرانم، اسكالرشيپ من تا اخر سال ٢٠١٨ هست و بعد از اون تماااام. چطور ميشه با سفارت تماس گرفت؟ من فكر ميكنم شايد مشكلي براي اكانتم پيش اومده باشه كه هيج اتفاقي توش نميوفته!

Junior Member

سلام دوستان. ویزای من 24 اگوست گرانت شد. شروع تحصیل دکترای من 9 دسامبر هستش. آیا امکان داره یه جوری یه ماه دیرتر برم و دوره رو شروع کنم؟ با مکاتبه با دانشکده ممکنه اینکار به نظرتون؟ممنون از همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano10 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ویزای من 24 اگوست گرانت شد. شروع تحصیل دکترای من 9 دسامبر هستش. آیا امکان داره یه جوری یه ماه دیرتر برم و دوره رو شروع کنم؟ با مکاتبه با دانشکده ممکنه اینکار به نظرتون؟ممنون از همه دوستان
    فکر می کنم منظورتون 24 اکتبر بوده باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)