صفحه 156 از 177 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام
    دوستان من تا 28 ژانویه (8 بهمن) خدمت سربازیم تموم میشه. جواب دانشگاه qut و unsw به زودی میاد. آیا میتونم قبل از اتمام سربازیم فرایند ویزا رو شروع کنم؟ و در حین این فرایند وقتی خدمتم تموم شد پایان خدمت رو ارائه کنم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nava1221 نمایش پست ها
    سلام دوستان من پذیرش دانشگاه cqu رو دارم رنکش ۶۰۰ هست برای ارشد مدیریت پروزه اقدام کردم.سفارت خیلی به رنک گیر میده تو مقطع ارشد؟خیلی ذهنم درگیرش شذه ممنون میشم جواب بدین
    تا جایی که من متوجه شدم گرفتن ویزا برای این دانشگاه و دانشگاه های مشابه سختر تر می باشد. در کل هم دانشگاه خوبی به نظر نمی رسد.

Junior Member

ممنون.يه سوال ديگه ميدونين الان تمكن مالي ما رو با دلار چند بررسي ميكنن.بانك مركزي به همون ٢٩٠٠ميده ولي سفارت چند حساب ميكنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    وقتی CoEجدید میاد باید تو پروفایل اپلود کرد یا منتظر موند خودشون بخوان؟ چون برای کانادا وقتی پذیرش دیفر میشه اگه ویزات گرنت بشه خودشون می گن پذیرش جدید رو بفرست و اگه هم ریجکت که هیچ.
    ممنون

ّ
    نقل قول نوشته اصلی توسط nava1221 نمایش پست ها
    ممنون.يه سوال ديگه ميدونين الان تمكن مالي ما رو با دلار چند بررسي ميكنن.بانك مركزي به همون ٢٩٠٠ميده ولي سفارت چند حساب ميكنه؟
    تا جاییکه بنده اطلاع دارم سفارت هم همین نرخ را حساب میکند ولی با اطلاع از اینکه نرخ واقعی خیلی بالاتر می باشد، به همین علت بهتر است مبلغ بیشتری به نرخ دولتی در حساب شما وجود داشته باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تا 28 ژانویه (8 بهمن) خدمت سربازیم تموم میشه. جواب دانشگاه qut و unsw به زودی میاد. آیا میتونم قبل از اتمام سربازیم فرایند ویزا رو شروع کنم؟ و در حین این فرایند وقتی خدمتم تموم شد پایان خدمت رو ارائه کنم؟ ممنون
    ضمن این که ممنون میشم سوال قبلیم رو یکی از دوستان جواب بده، یه سوال دیگه هم دارم:
    اگر سربازیم رو تموم کنم، آیا ممکنه به دلیل اینکه احتمال بدن برنمیگردم بهم ویزا ندن؟ با توجه به اینکه هر دو دانشگاهی که منتظر نتیجه هاشون هستم دانشگاه های خوبی هستن به لحاظ رنک.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    ضمن این که ممنون میشم سوال قبلیم رو یکی از دوستان جواب بده، یه سوال دیگه هم دارم:
    اگر سربازیم رو تموم کنم، آیا ممکنه به دلیل اینکه احتمال بدن برنمیگردم بهم ویزا ندن؟ با توجه به اینکه هر دو دانشگاهی که منتظر نتیجه هاشون هستم دانشگاه های خوبی هستن به لحاظ رنک.
    ممنون
    سلام سرباز

یکی از مدارکی که موقع لاج ویزا لازمه کارت پایان خدمت شماست.یعنی نه تنها بعد اتمام خدمت نمیتونی لاج کنی، بلکه باید صبر کنی تا کارت پایان خدمتت بیاد، ترجمه کنی بعد لاج کنی. چون فکر نکنم مدرک دیگه ای برای سفارت مبنی بر اتمام خدمت قابل قبول باشه. اینا نظر شخصیه و ممکنه دقیق نباشه. بقیه دوستان میتونن اصلاح کنن.

جواب سوال دوم، نه ربطی به خدمت نداره، اتفاقن اگه خدمت نمیرفتی بیشتر ممکن بود حساس بشن. ولی در نهایت باید SOP رو خوب بنویسی که در تاپیکای دیگه بچه ها دقیق جزئیاتشو آوردن.

اگه بسلامتی جواب مثبت اومد، فرآیند لاج رو شروع کن و تا قسمت تعیین وضعیت خدمت پیش برو. همزمان پیگیر باش ببین (اگه ممکنه) شاید بتونی زودتر کارت پایان خدمتو بگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام سرباز

یکی از مدارکی که موقع لاج ویزا لازمه کارت پایان خدمت شماست.یعنی نه تنها بعد اتمام خدمت نمیتونی لاج کنی، بلکه باید صبر کنی تا کارت پایان خدمتت بیاد، ترجمه کنی بعد لاج کنی. چون فکر نکنم مدرک دیگه ای برای سفارت مبنی بر اتمام خدمت قابل قبول باشه. اینا نظر شخصیه و ممکنه دقیق نباشه. بقیه دوستان میتونن اصلاح کنن.

جواب سوال دوم، نه ربطی به خدمت نداره، اتفاقن اگه خدمت نمیرفتی بیشتر ممکن بود حساس بشن. ولی در نهایت باید SOP رو خوب بنویسی که در تاپیکای دیگه بچه ها دقیق جزئیاتشو آوردن.

اگه بسلامتی جواب مثبت اومد، فرآیند لاج رو شروع کن و تا قسمت تعیین وضعیت خدمت پیش برو. همزمان پیگیر باش ببین (اگه ممکنه) شاید بتونی زودتر کارت پایان خدمتو بگیری.
    سلام
    ممنون آقا لطف کردی
    روز پایان خدمت یه نامه به ما میدن که عکس و فکر کنم مهر نظام وظیفه و .... داره. میگن مثل کارت پایان خدمته. یعنی اونو قبول نمیکنن؟
    نمیشه این نامه رو آپلود کنم براشون بعد اگه گیر دادن (که یه مدت هم میگذره تا اون وقت) کارت پایان خدمت رو آپلود کنم؟
    ویرایش توسط hfml : November 3rd, 2018 در ساعت 06:27 AM

Junior Member

دوستان مهر دادگستری حتما لازمه اگه ترجمه ناتی نباشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano10 نمایش پست ها
    سلام.من 14 اگوست لاج کردم و ویزام 24 اکتبر گرنت شد. حدود 70 روز طول کشید.
    عرض سلام مجدد دارم خدمتتون. ببخشید دو بار وضعیتی که آپدیت شدن واسه ویزاتون چی بود؟ من Character Assessment رو از 8 اکتبر زده که Complete شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)