صفحه 158 از 177 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsalan199 نمایش پست ها
    ممنونم بابت اطلاعات
    سلام خیلی بهتون تبریک میگم آقا امیرارسلان
    ببخشید میشه بگید که چه مراحلی از ابتدا تا گرنت شدن ویزاتون سپری شد؟
    من 6 آگوست لاج کردم و اولش Received بود. بعد 8 اکتبر Complete: Character Assessment زده بود و مجددا Received شده بود. از اون موقع تا الان آپدیت نشده. واسه شما چه جوری بود آقا امیرارسلان؟
    ممنون از پاسختون

سلام. من به همون پست اولتون رپلای کردم! نمیدونم چرا رپلایم حذف شد. ممکنه با قوانین سایت مغایر بوده باشه.
    پی ام دادم بهتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    سلام خیلی بهتون تبریک میگم آقا امیرارسلان
    ببخشید میشه بگید که چه مراحلی از ابتدا تا گرنت شدن ویزاتون سپری شد؟
    من 6 آگوست لاج کردم و اولش Received بود. بعد 8 اکتبر Complete: Character Assessment زده بود و مجددا Received شده بود. از اون موقع تا الان آپدیت نشده. واسه شما چه جوری بود آقا امیرارسلان؟
    ممنون از پاسختون

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان، توی نامه "قبول آفر" دانشگاه UTS یه گزینه‌ جدید اضافه شده:

Have you, any person(s) included (or intended to be included) in this student visa application, or any
    family members (even if they do not intend to travel to Australia) previously had a visa application,
    rejected, cancelled or have overstayed your/their visit in Australia or any other country: Yes/No

If you answered ‘Yes’ to the above question, please do not proceed with signing and accepting this form/ offer. You are
    required to contact UTS Graduate Research School by emailing international.research@uts.edu.au

کسی در این رابطه تجربه‌ایی داره؟ من از سفارت آمریکا دو بار نتونستم ویزا بگیرم.

من دارم آفر قبلی‌ام رو دیفر می‌کنم. در فرم قبلی همچین سئوال وجود نداشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام
    وقتتون بخیر. سوالی که میپرسم نمیدونم چقدر صحیح هستش یا نه . آیا میشه با ویزای گردشگری از طربق دعوت نامه خانواده درجه یک قبل از شروع ترم وارد استرالیا شد و بعد با ارایه نامه پذیرش تبدیل به ویزای دانشجویی کردش؟. این رو برای این مطرح میکنم که دریافت ویزای دانشجویی برای رشته های مهندسی خیلی طولانی هست و رسیدن به تاریخ شروع ترم یکم ریسکی میشه.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    سلام دوستان، توی نامه "قبول آفر" دانشگاه UTS یه گزینه‌ جدید اضافه شده:

Have you, any person(s) included (or intended to be included) in this student visa application, or any
    family members (even if they do not intend to travel to Australia) previously had a visa application,
    rejected, cancelled or have overstayed your/their visit in Australia or any other country: Yes/No

If you answered ‘Yes’ to the above question, please do not proceed with signing and accepting this form/ offer. You are
    required to contact UTS Graduate Research School by emailing international.research@uts.edu.au

کسی در این رابطه تجربه‌ایی داره؟ من از سفارت آمریکا دو بار نتونستم ویزا بگیرم.

من دارم آفر قبلی‌ام رو دیفر می‌کنم. در فرم قبلی همچین سئوال وجود نداشت.
    سلام. من این سوالو موقعی که داشتم اپلای میکردم برای دانشگاه ANU پرسیده بودند و بعد از گرفتن افر و حتی موقع دیفر این سوالو دیگه نپرسیدن. من هم 2 بار ویزای امریکام ریجکت شده تو سالای کذشته. متاسفانه این واقعیت وجود داره که داشتن ریجکتی از امریکا میتونه براحتی ویزای کانادا و استرالیا رو هم تحت تاثیر بزاره با این و جود که من 1.5 سال ویزای شینگن داشتم. الان 7 ماه منتظر ویزا هستم.

سلام دوستان
    ممنون از لطف همه شما که راهنمایی می کنید
    من شرایطم رو می گم ممنون میشم ازتون اگه راهنمایی به ذهنتون میرسه به من بگین
    من برای 2019 از یک دانشگاه در استرالیا پذیرش با بورس خود دانشگاه گرفتم
    مشکل من گپ تحصیلی هست، آخه من سال 2011 فوق لیسانس گرفتم
    دو سال اول رو سرباز بودم
    بعدش حدود یکسال کار مرتبط داشتم
    ولی سه چهار سال کار غیر مرتبط با بیمه های مختلف داشتم
    تو رزومه ای که برای دانشگاه فرستادم این سه چهار سال رو گفتم در دانشگاه تدریس می کردم (در حالی که اینطور نبوده، ولی تدریس خصوصی داشتم)
    در حال حاضر هم شغل خاصی ندارم
    نمی دونم employment history رو چه طوری پر کنم!
    آیا باید سابقه بیمه ارائه بدیم؟
    آیا باید با رزومه ای که برای دانشگاه فرستادیم یکی باشه؟
    ببخشید سوالاتم زیاد شد
    بازم ممنون از همتون
    ویرایش توسط salehiabbas : November 21st, 2018 در ساعت 10:28 PM

سلام
    ببخشید موقع وارد کردن اطلاعات ویزا باید مشخصات تمام اعضا خانواده رو وارد کرد؟
    Does the applicant have any parents or siblings in or outside Australia?
    چون من خواهر و بردار ناتنی هم در ایران دارم (البته درکل خانواده پرجمعیتی هم هستیم میشه اونا رو وارد نکرد؟)
    مشخصات پدر (اگر فوت شده باشه) رو باید وارد کرد؟
    ممنون از راهنمایی شما و دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    این موارد براشون خیلی مهمه. عجله نداشته باشید چون کوچیکترین اشتباهی توی این پروسه ممکنه باعث ریجکت شما بشه. یکیش هم وجود تناقض بین اطلاعاتی هست که بهشون میدید و در بهترین حالت کلی به پروسه بررسی پرونده شما اضافه میکنه.
    همه موارد رو سعی کنید صحیح وارد کنید تا بعدا براتون مشکلی پیش نیاد که قابل جبران نباشه.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salehiabbas نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید موقع وارد کردن اطلاعات ویزا باید مشخصات تمام اعضا خانواده رو وارد کرد؟
    Does the applicant have any parents or siblings in or outside Australia?
    چون من خواهر و بردار ناتنی هم در ایران دارم (البته درکل خانواده پرجمعیتی هم هستیم میشه اونا رو وارد نکرد؟)
    مشخصات پدر (اگر فوت شده باشه) رو باید وارد کرد؟
    ممنون از راهنمایی شما و دوستان
    سلام
    بهتره اطلاعات همه اعضای خانواده رو وارد کنید. چون بعدا اگر زمانی خانواده تون بیان استرالیا باید اسم همشون توی لیست اعضای خانواده شما توی سفارت باشه. اگر کسی نباشه بعدا خیلی دردسر داره اضافه کردن اسمش. البته اگر بعدا هیچ وقت نمیخواید برای اون افراد درخواست ویزا بدید میتونید اطلاعاتشون رو وارد نکنید.
    در مورد پدرتون هم نمیدونم.

سلام دوستان
    ببخشید من زیاد سوال می پرسم، ممنون از همه شمایی که به سوالات من و بقیه پاسخ می دهید.
    من دوره سربازیم رو امریه بودم و در اداره جهاد کشاورزی مشغول به کار بودم (الان دکترای اقتصاد پذیرش دارم).
    به نظرتون آیا یه نامه از اداره کشاورزی بگیرم و بگم که برای امریه انتخاب شده بودم یا نه؟ یا اینکه تو GTE اشاره کنم ولی نامه نگیرم؟
    راستش یکی از دوستانم میگه چون اگه بخوای نامه بگیری اسم جهاد میاد (Jihad) این کار رو نکنی بهتره، ممنون میشم شما نظر بدید؟

سوال بعد اینکه برای پرکردن فیلد های اپلیکیشن ویزا می پرسه هر گونه سابقه کاری داشتید رو بگید، طی دو سال گذشته من سابقه کار غیر مرتبط (با بیمه) دارم. ولی توی رزومه ای که به دانشگاه فرستادم اشاره ای به اون نکردم و فقط گفتم دانشگاه تدریس می کردم. به نظرتون اگه در رابطه با کار غیرمرتبطم چیزی نگم و فقط از یه دانشگاه کوچیک یه گواهی کار بگیرم خوبه؟

بازم ممنون از شمایی که لطف می کنید و پاسخ می دهید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehiabbas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من زیاد سوال می پرسم، ممنون از همه شمایی که به سوالات من و بقیه پاسخ می دهید.
    من دوره سربازیم رو امریه بودم و در اداره جهاد کشاورزی مشغول به کار بودم (الان دکترای اقتصاد پذیرش دارم).
    به نظرتون آیا یه نامه از اداره کشاورزی بگیرم و بگم که برای امریه انتخاب شده بودم یا نه؟ یا اینکه تو GTE اشاره کنم ولی نامه نگیرم؟
    راستش یکی از دوستانم میگه چون اگه بخوای نامه بگیری اسم جهاد میاد (Jihad) این کار رو نکنی بهتره، ممنون میشم شما نظر بدید؟

سوال بعد اینکه برای پرکردن فیلد های اپلیکیشن ویزا می پرسه هر گونه سابقه کاری داشتید رو بگید، طی دو سال گذشته من سابقه کار غیر مرتبط (با بیمه) دارم. ولی توی رزومه ای که به دانشگاه فرستادم اشاره ای به اون نکردم و فقط گفتم دانشگاه تدریس می کردم. به نظرتون اگه در رابطه با کار غیرمرتبطم چیزی نگم و فقط از یه دانشگاه کوچیک یه گواهی کار بگیرم خوبه؟

بازم ممنون از شمایی که لطف می کنید و پاسخ می دهید
    در مورد سربازیتون نیازی نداره که بگید کجا بودید. الکی حساسیت ایجاد میشه براتون. همینکه کارت پایان خدمت رو اپلود کنید معلوم میشه تو اون دوسال سرباز بودید و کافیه. حالا اگه 1 درصد بخوان بدونن کجا سرباز بودین بعدا ازتون درخواست میکنن. در مورد سابقه کار معمولا باید نامه از تامین اجتماعی بگیرید که تعداد روزهایی که بیمه براتون فرستادن معلوم بشه و البته اون رو ترجمه ناتی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)