صفحه 159 از 177 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

ممنون از پاسخ تون

در مورد سابقه کار مطمئن هستید باید سابقه بیمه باشه؟ چون دوستان تو فروم گفتند که تنها یه نامه گواهی کار کفایت می کنه، چون سابقه بیمه من نا مرتبط با رشته من هست اصلا تو رزومه دانشگاه حرفی ازش نزدم، برای سفارت هم می خوام بگم پاره وقت دانشگاه تدریس می کردم و نامه ای که از دانشگاه میگیرم رو ارسال کنم؟
    دوستان ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید که آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ یا بعدا سابقه بیمه بخوان و ببینند بیمه از جای دیگه بوده (چون واسه تدریس پاره وقت بیمه نبودم)؟

بازم ممنون
    پ. ن. : راستی ویزای شما گرنت شده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    در مورد سربازیتون نیازی نداره که بگید کجا بودید. الکی حساسیت ایجاد میشه براتون. همینکه کارت پایان خدمت رو اپلود کنید معلوم میشه تو اون دوسال سرباز بودید و کافیه. حالا اگه 1 درصد بخوان بدونن کجا سرباز بودین بعدا ازتون درخواست میکنن. در مورد سابقه کار معمولا باید نامه از تامین اجتماعی بگیرید که تعداد روزهایی که بیمه براتون فرستادن معلوم بشه و البته اون رو ترجمه ناتی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehiabbas نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون

در مورد سابقه کار مطمئن هستید باید سابقه بیمه باشه؟ چون دوستان تو فروم گفتند که تنها یه نامه گواهی کار کفایت می کنه، چون سابقه بیمه من نا مرتبط با رشته من هست اصلا تو رزومه دانشگاه حرفی ازش نزدم، برای سفارت هم می خوام بگم پاره وقت دانشگاه تدریس می کردم و نامه ای که از دانشگاه میگیرم رو ارسال کنم؟
    دوستان ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید که آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ یا بعدا سابقه بیمه بخوان و ببینند بیمه از جای دیگه بوده (چون واسه تدریس پاره وقت بیمه نبودم)؟

بازم ممنون
    پ. ن. : راستی ویزای شما گرنت شده؟
    معمولا بچه ها سابقه بیمه ترجمه ناتی شده میفرستن. خب یه نامه از کارفرما به تنهایی نمیتونه مستند باشه. بنظرم سوابقی که مستند هست رو ارایه بدید. حالا سابقه تدریس از دانشگاه میتونه مفید باشه چون یجورایی میتونید بگید به خاطر علاقه رفتید تدریس کردید واسه همین سابقه بیمه ازش ندارید. کلا سعی کنید تناقضی بین اطلاعات رزومه و مدارک پیوستتون نباشه.
    من 45 روزه منتظرم ویزام.

سلام بازم ممنون
    امیدوارم ویزای شما و بقیه دوستان به زودی گرنت شه
    اگه یه تناقض کوچیک بین رزومه ارسالی به دانشگاه با مدارکی که برای ویزای میفرستیم باشه به نظر شما مشکل حادیه؟
    راستش من کمی گیج شدم، من ریز سوابق کاری رو واسه دانشگاه ندادم چون غیر مرتبط بود و فقط تدریس دانشگاه رو مطرح کردم، برای سفارت هم مایل به ارائه بیمه و ریز سوابق نیستم چون مثلا شش ماه یه شرکت بودم، شش ماه یه شرکت دیگه و ... خلاصه اینکه طی دو سه سال گذشته یه ذره قاطی بوده، در حقیقت خب من چون واسه امتحان تافل و جی آر ای میخوندم گاهی اوقات مجبور به ترک کارم میشدم و به خاطر همین سابقه بیمه ام یک مقدار غیر مرتبط و پراکنده ست که اگر به سفارت ارائه کنم (با توجه به گپ تحصیلی پنج شش ساله و سن 32 سال) میگه این فرد تو کشور خودشون ثبات و جایگاه خاصی نداره، و نمره منفی بدی محسوب میشه، برای همین تصمیم دارم نامه کار از کارفرمای اولم ( دوسال سابقه کار مرتبط) بگیرم و نامه تدریس دانشگاه (دو سال) رو هم ارائه بدم
    ممنون میشم اگه یه همفکری به من بدید و یا اگه بهتر می دونید یک ایجنت یا وکیل برای مشورت به من معرفی کنید

بسیار متشکرم از لطف شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    معمولا بچه ها سابقه بیمه ترجمه ناتی شده میفرستن. خب یه نامه از کارفرما به تنهایی نمیتونه مستند باشه. بنظرم سوابقی که مستند هست رو ارایه بدید. حالا سابقه تدریس از دانشگاه میتونه مفید باشه چون یجورایی میتونید بگید به خاطر علاقه رفتید تدریس کردید واسه همین سابقه بیمه ازش ندارید. کلا سعی کنید تناقضی بین اطلاعات رزومه و مدارک پیوستتون نباشه.
    من 45 روزه منتظرم ویزام.

Junior Member

سلام
    الان چهار ماهه از تاریخ سابمیت ویزام میگذره و هنوز خبری نیست و کماکان در کامپلیت کرکتر اسسمنت مونده!
    ددلاین بورسم (بورس دانشگاهی ادلاید) هم خیلی نزدیکه. فقط برام یه ماه تمدید کردن (تا 21 دسامبر)!
    لطفا دوستانی که اطلاعات یا تجربه مشابه ای برای همچین موقعیتی دارن یه کمکی کنن که من تو این زمان کم چکار میتونم کنم؟
    ایمیل زدن به , ombudsman, Igis, DHA ، ... فایده ای داره؟
    راجبه قانع کردن دانشگاه واسه تمدید بورس برای یه ترم ایده ای، متن قانع کننده ای ... ؟

سلام دوست عزیز
    من موردی مشابه شما دارم و حدود 10 ماهه که منتظر ویزام. دانشگاه چند بار بورس رو برای من تمدید کرد به طوری که در نهایت مجبور شد CoE جدید بفرستند، ولی در نهایت هم بورس و هم CoE برای سال 2018 باطل شدند و مجبور شدم برای بورس جدید 2019 درخواست بدم که خوشبختانه تونستم بورس جدیدی بگیرم. دانشگاه خیلی همکاری کرد و شرایط من رو درک کرد که از کجا و تحت چه شرایطی دارم ویزا می گیرم. همچنان منتظر ویزا هستم و واقعا مشخص نیست که چه اتفاقی می افته... اوایل که منم نگران بودم قصد داشتم به چند جا ایمیل بزنم و شکایت کنم ولی به توصیه دوستان و ادمین های همین گروه به این نتیجه رسیدم که فایده نداره و باید صبر کرد تا ببینیم چی میشه... دانشگاه ها خودشون میدونن چه خبره و در نهایت شما می تونید با استاد هماهنگ باشید تا اون با اینترنشنال آفیس دانشگاه تماس بگیره و شرایط شما رو توضیح بده که به نظر من بهترین حالته (هم حمایت استاده و هم پیگیری کار شما). من کاملاً شرایط شما رو درک میکنم چون خودم خاک خورده ی این مسیرم ولی صبر کنید و حواستونو به کارهای دیگه یا مسایل مختلف ایران پرت کنید تا بلاخره ویزا بیاد...
    برای همه بچه های منتظر، صبری وافر آرزو دارم...

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxyman نمایش پست ها
    سلام
    الان چهار ماهه از تاریخ سابمیت ویزام میگذره و هنوز خبری نیست و کماکان در کامپلیت کرکتر اسسمنت مونده!
    ددلاین بورسم (بورس دانشگاهی ادلاید) هم خیلی نزدیکه. فقط برام یه ماه تمدید کردن (تا 21 دسامبر)!
    لطفا دوستانی که اطلاعات یا تجربه مشابه ای برای همچین موقعیتی دارن یه کمکی کنن که من تو این زمان کم چکار میتونم کنم؟
    ایمیل زدن به , ombudsman, Igis, DHA ، ... فایده ای داره؟
    راجبه قانع کردن دانشگاه واسه تمدید بورس برای یه ترم ایده ای، متن قانع کننده ای ... ؟

PCC یا همون سابقه کیفری رو آپلود کردید براشون؟

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد اپلود رزومه ایا باید حتما همون رزومه ای باشه که به دانشگاه فرستادیم؟
    پیشاپیش ممنون بابت کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان.
    من به تازگی اپلیکشین ویزا رو سابمیت کردم. از من جز رزومه، GTE، بیمه و مدرک شناسایی چیزی نخواست. من مدارک تحصیلی و پاسپورت رو به عنوان Other documents اپلود کردم. تکلیف اون فرم هایی که چندین صفحه هست و میبایست دستی پر بشه و اپلود بشه چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dp6768 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به تازگی اپلیکشین ویزا رو سابمیت کردم. از من جز رزومه، GTE، بیمه و مدرک شناسایی چیزی نخواست. من مدارک تحصیلی و پاسپورت رو به عنوان Other documents اپلود کردم. تکلیف اون فرم هایی که چندین صفحه هست و میبایست دستی پر بشه و اپلود بشه چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    هیچ فرمی رو لازم نیست بصورت دستی پر کنید. اگه لازم باشه ازتون میخوان و لینکش تو صفحتون ظاهر میشه. البته پیام و ایمیل هم دریافت میکنید.

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    سلام دوستان، توی نامه "قبول آفر" دانشگاه UTS یه گزینه‌ جدید اضافه شده:

Have you, any person(s) included (or intended to be included) in this student visa application, or any
    family members (even if they do not intend to travel to Australia) previously had a visa application,
    rejected, cancelled or have overstayed your/their visit in Australia or any other country: Yes/No

If you answered ‘Yes’ to the above question, please do not proceed with signing and accepting this form/ offer. You are
    required to contact UTS Graduate Research School by emailing international.research@uts.edu.au

کسی در این رابطه تجربه‌ایی داره؟ من از سفارت آمریکا دو بار نتونستم ویزا بگیرم.

من دارم آفر قبلی‌ام رو دیفر می‌کنم. در فرم قبلی همچین سئوال وجود نداشت.
    سلام،

من بعد از اینکه موضوع ویزا‌های ریجکتی رو به GRS دانشگاه UTS گفتم اونها از صدور CoE مجدد برای من سر باز زدنند. طی این مدت هر چی استادم و من اصرار و اعتراض کردیم به این موضوع، دانشگاه قبول نکرد. حالا واقعا همه چیز الکی بعد از کلی هزینه و زمان از دست رفته و دانشگاه هم اصلا پاسخگو نیست.

واقعا مسخره‌است که در مرحله پایانی که Acceptance هست اینطوری آفرها رو رد کنند! اگر قرار هست طبق ویزا‌های قبلی کسی رو قبول نکنند باید موقعی که داریم برای دانشگاه apply می‌کنیم این رو بررسی کنند نه اینکه ما کلی هزینه کنیم بعد در مرحله آخر اینطوری CoE رو صادر نکنند.

جایی هست که بشه به این روند اعتراض کرد؟ پیشنهادی دارید که من انجام بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)