صفحه 163 از 177 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان
    من از دانشگاه ملبورن بورس شدم برای مقطع دکترا و مدت یک ماه هست که ویزامو lodge کردم. امروز که وضعیتمو چک کردم در قسمت Actions required از من

• Complete character assessment information خواسته شده. در توضیحات سه فرم Form 80,Form 1221 ,Character assessment form رو مشخص کردند. اما من هر جا گشتم Character assessment form رو ندیدم. لطفا دوستان راهنمایی کنند که آیا می بایست هر دو فرم 80 و 1221 رو کاملا پرکنم؟ آیایک فرم مجزا با عنوان Character assessment form وجود دارد یا این فرم بخشی از همان فرم 80 هستش؟ و اینکه بعد از پر کردن میبایست اسکن آنها رو کجا بارگذاری کنم. ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

سلام دوستان
    لطفا کمک کنید

پزشک هستم و initiam assement اولیه رو خوذم باید با پست مدارک رو بفرستم استرالیا.
    باید کپی مدارک رو بفرستم و اینکه باید کپی ها Certify بشه
    سفارت انجام میده اما برگه ای 500 هراز تومان هزینه میشه و مدارک بسیار زیاده.
    جای دیگه هم میتونم certify کنم ؟ میگن وکیل استرالیا هم میتونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان. قسمت character assessment از روز اولی که ویزام رو لاج کردم به عنوان action required بود. ولی هیچ لینکی نداره. کسی از دوستان میدونه باید چکار کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dp6768 نمایش پست ها
    سلام دوستان. قسمت character assessment از روز اولی که ویزام رو لاج کردم به عنوان action required بود. ولی هیچ لینکی نداره. کسی از دوستان میدونه باید چکار کرد؟
    سلام کاری لازم نیست انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه ملبورن بورس شدم برای مقطع دکترا و مدت یک ماه هست که ویزامو lodge کردم. امروز که وضعیتمو چک کردم در قسمت Actions required از من

• Complete character assessment information خواسته شده. در توضیحات سه فرم Form 80,Form 1221 ,Character assessment form رو مشخص کردند. اما من هر جا گشتم Character assessment form رو ندیدم. لطفا دوستان راهنمایی کنند که آیا می بایست هر دو فرم 80 و 1221 رو کاملا پرکنم؟ آیایک فرم مجزا با عنوان Character assessment form وجود دارد یا این فرم بخشی از همان فرم 80 هستش؟ و اینکه بعد از پر کردن میبایست اسکن آنها رو کجا بارگذاری کنم. ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.
    فرم 80 همونطور که از اسم کاملش هم مشخصه character assessment هم شاملش میشه:
    Personal particulars for assessmentincluding character assessment

و جواب یکی ار ایجنت های معتبر:
    When in doubt, always submit the documents. It's better having more than needed than lacking the essential.
    there is no harm in uploading information which they may ask to submit and then you have to wait again for case officer response. If you upload all the information at once then it might be possible after completing your health tests, you may be getting direct grant.
    لینک توضیحات خود هوم افیرز:
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help-support/meeting-our-requirements/character
    فرم 80:
    https://immi.homeaffairs.gov.au/form-listing/forms/80.pdf
    فرم1221:
    https://immi.homeaffairs.gov.au/form-listing/forms/1221.pdf

حرف پایانی:
    اول فرم 1221 که بخونین نوشته هرکی بالا 18 ساله و برای هر نوع ویزایی باید این فرم بفرسته....
    اول فرم 80 نوشته بالای 16 سال و در صورت درخواست کیس افیسر.....

در ضمن مورد من خود دانشگاه تو ایمیل بهم گفته بود که فرم1221 هم لازمه دانلود و اپلود کنی تو ایمی اکانتت.

ایشالا ویزاهای همه زودتر بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا کمک کنید

پزشک هستم و initiam assement اولیه رو خوذم باید با پست مدارک رو بفرستم استرالیا.
    باید کپی مدارک رو بفرستم و اینکه باید کپی ها Certify بشه
    سفارت انجام میده اما برگه ای 500 هراز تومان هزینه میشه و مدارک بسیار زیاده.
    جای دیگه هم میتونم certify کنم ؟ میگن وکیل استرالیا هم میتونه.
    ببینید کیس شما رو من ندارم
    اما برای کار خودم واسه سرتیفای کردن خوندم که میشه کسی که ناتی معتبر هست با مهرش اینکار انجام بده
    لیست ناتی های معتبر در هر کشوری منجمله ایران که 10 12 نفری هستن میتوتین از خود سایت ناتی ببینین. و مشکلتون با اونا مطرح کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
    فرم 80 همونطور که از اسم کاملش هم مشخصه character assessment هم شاملش میشه:
    Personal particulars for assessmentincluding character assessment

و جواب یکی ار ایجنت های معتبر:
    When in doubt, always submit the documents. It's better having more than needed than lacking the essential.
    there is no harm in uploading information which they may ask to submit and then you have to wait again for case officer response. If you upload all the information at once then it might be possible after completing your health tests, you may be getting direct grant.
    لینک توضیحات خود هوم افیرز:
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help-support/meeting-our-requirements/character
    فرم 80:
    https://immi.homeaffairs.gov.au/form-listing/forms/80.pdf
    فرم1221:
    https://immi.homeaffairs.gov.au/form-listing/forms/1221.pdf

حرف پایانی:
    اول فرم 1221 که بخونین نوشته هرکی بالا 18 ساله و برای هر نوع ویزایی باید این فرم بفرسته....
    اول فرم 80 نوشته بالای 16 سال و در صورت درخواست کیس افیسر.....

در ضمن مورد من خود دانشگاه تو ایمیل بهم گفته بود که فرم1221 هم لازمه دانلود و اپلود کنی تو ایمی اکانتت.

ایشالا ویزاهای همه زودتر بیاد
    n
    واقعا ممنونم از زاهنمایی شما دوست عزیز انشالا ویزای همه دوستان بزودی بیاد.پس بعد از پرکردن هر دو فرم 80 و 1221 می بایست انها رو در قسمت attach documents بارگذاری کنم؟

Junior Member

سلام و با آرزوی موفقیت همه دوستان
    چند سوال در مورد فرم 1221 دارم :
    1.intended date of departure رو چی بزنم دقیقا طول دوره یا چند ماه بیشتر؟
    2.details of stopovers رو باید کجاها بنویسم؟ خوب از الان مشخص نیست که پرواز کجا توقف داشته باشه .
    3.در بخش contacts in Australia دختر عموی من دانشجو هست اونجا.آیا لازمه اشاره کنم یا نگم بهتره؟حتی نوشته educational institution هم میشه ینی منظورش دانشگاه مقصدمون هست؟

ممنون میشم اگر پاسخ این سوالات رو به من بدین .

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    در خصوص فرم 80, چند تا سوال برام مبهم بوده چون خیلی کلی هستش ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    ایا برای سوال DO you have any proposed or booked travel dates for your journey to Australia میبایست گزینه yes رو انتخاب کنم و تاریخ Arrival date رو تاریخ شروع دوره دکترا بزنم و یا اصلا باید no رو انتخاب کنم?
    همچنین برای سوال proposed final departure from Australia آیا میبایست تاریخ اتمام دوره دکترا رو قید کنم؟
    و سوال are you being sponsored by, or associated with, a business or organisation in Australia? ایا برای این سوال میبایست در فسمت organisation/business name اسم دانشگاه را وارد کنم؟؟
    ممنون میشم از دوستانی که این فرم رو قبلا پر کردند و لطف کنند اطلاعاتی در این زمینه بدهند

ب

نقل قول نوشته اصلی توسط mhr9196 نمایش پست ها
    سلام و با آرزوی موفقیت همه دوستان
    چند سوال در مورد فرم 1221 دارم :
    1.intended date of departure رو چی بزنم دقیقا طول دوره یا چند ماه بیشتر؟
    2.details of stopovers رو باید کجاها بنویسم؟ خوب از الان مشخص نیست که پرواز کجا توقف داشته باشه .
    3.در بخش contacts in Australia دختر عموی من دانشجو هست اونجا.آیا لازمه اشاره کنم یا نگم بهتره؟حتی نوشته educational institution هم میشه ینی منظورش دانشگاه مقصدمون هست؟

ممنون میشم اگر پاسخ این سوالات رو به من بدین .
    1. من دقیقا طول دوره زدم.
    ۲. نوشتم هنوز بلیط تهیه نکردم و همچنین خودم قصد استاپ در هیچ کشوری از ایران به استرالیا و بالعکس ندارم.
    ۳. من هم فامیل درجه دومم نوشتم و بخش دوم سوالتون اسم و مشخصات افیسر اسکالرشیب دانشگاه دادم.
    ویرایش توسط pashnetala : January 31st, 2019 در ساعت 04:26 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)