صفحه 165 از 177 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان
    تو سایت سفارت نوشته : If you are undertaking research in Australia, attach a copy of your research (thesis/project) topic and your curriculum vitae or résumé.
    باید فقط عنوان تز رو بزاریم یا کلا یه فایل توضیح برای تز (پروپوزال طور!!) اتچ کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eli8899 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو سایت سفارت نوشته : If you are undertaking research in Australia, attach a copy of your research (thesis/project) topic and your curriculum vitae or résumé.
    باید فقط عنوان تز رو بزاریم یا کلا یه فایل توضیح برای تز (پروپوزال طور!!) اتچ کنیم؟

باید پروپورال دکترا رو کامل قرار بدید

Junior Member

من تازه پذیرش گرفتم و یه گپ سه ساله دارم که بیشتر در حال اپلای و تدریس خصوصی بودم . چندتا مساله منو برای ویزا نگران میکنه که خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن.
    1- گپ سه ساله رو چه کنم؟ البته مقاله دارم 4 تا و یکشم همین اواخر بوده
    2- پروپوزال رو چه کنم که حساسیت کمتر بشه چون پذیرش شیمی دارم و در مورد سنسورهاست تز دکترام
    3- آیا در مورد افرادی که باهاشون مقاله دارم هم سفارت تحقیق میکنه و حساسه؟؟
    خیلی ممنون

سلام دوستان. من یک سوال دارم و ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه. شرایطم یکم پیچیده س، برای همین کامل توضیح میدم:
    من سپتامبر 2014 در ایران ارشد رو شروع کردم. دسامبر 2014 یک پذیرش در ترکیه گرفتم. از ارشد ایران انصراف دادم، ژانویه 2015 وثیقه گذاشتم و برای ارشد از ایران خارج شدم. آگوست2017 فارغ التحصیل ارشد شدم و سپتامبر 2017 دکترا رو در ترکیه شروع کردم. یک ماه بعد پذیرش استرالیام اومد و دسامبر 2017 اپلیکیشن ویزای استرالیا رو لاج کردم. چون که یک بار قبلن انصراف از تحصیل داده بودم، شروع دکتریم در ترکیه رو به اطلاع سازمان امور دانشجویان یا نظام وظیفه نرسوندم به این امید که ویزای استرالیام زود بیاد و بعدش برم معافیت برای دکترای استرالیا بگیرم. ضمن اینکه معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط یک بار صادر میشه. امروز از اردن خانمی بهم زنگ زد و گفت اپلیکیشنت کامل هست فقط این نامه معافیت رو باید آپلود کنم.
    حالا سوال من این هست که با توجه به اینکه یک سال و 7 ماه از فراغت ارشدم میگذره و من میبایست ظرف یک سال بعد از فراغت خودم رو به نظام وظیفه معرفی میکردم و این مدت غیبت خورده م، آیا با پرداخت جریمه ای بهم معافیت تحصیلی میدن؟ یا اینکه هیچ راهی نداره؟
    ممنون

سلام دوستان. من یک سوالی دارم. کسانی که معافیت تحصیلی باید بگیرن، آیا باید ویزای استرالیا رو به سازمان امور دانشجویان ارائه بدن؟ یا اینکه فقط نامه پذیرش استرالیا رو به امور دانشجویان میدن و بعد از گرفتن معافیت تحصیلی، اون رو در ایمی اکانت آپلود میکنن؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniz_k64 نمایش پست ها
    تبریک میگم. شما چه تاریخی ویزاتونو سابمیت کرده بودید؟
    من 17 دسامبر سابمیت کردم و یک ماه بعد ویزام اومد

با سلام خدمت دوستان
    سوالی داشتم در خصوص مبحث دیفر کردن دوستان عزیزی که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.
    من از دانشگاه ملبورن پذیرش دارم و حدود دو ماه هستش که ویزامو لاج کردم. تاریخ حضور در اوایل آپریل هستش و بیمه نیز از همان تاریخ برای من مشخص شده. البته در COE تا ژون مهلت دارم. میخوام بدونم اگر ویزا به تاخیر افتاد من می بایست در کدام یک از این دو تاریخ از دانشگاه مهلت بگیرم و آیا باید از استاد این درخواست رو کنم یا مسولین دانشگاه؟ لطفا منو راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan111 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون. من هم شروع ترمم 18 فوریه بود در دانشگاه uniSA و مثل شما امیدوارم تا یک ماه آینده که تمدید کردن ویزا رو دریافت کنم.
    طبق بررسی ایی که روی نتایج ویزای دوستان در همین بخش انجام دادم به نظر می رسه مقطع دکترا (نسبت به فوق) و مذکر بودن باعث طولانی شدن دریافت ویزا میشه. هر چند بررسی رشته های فنی و علی الخصوص مکانیک هم ظاهرا بیشتر طول میکشه.
    لطفا در صورتیکه وضعیت تون تغییر کرد اطلاع بدین.
    ممنون و موفق باشین.
    سلام. امروز ویزای من گرنت شد.
    تاریخ لاج 6 دسامبر بود. 4 مارچ کرکتر برداشته شد و درخواست افزایش مدت بیمه رو دادن و در نهایت 5 مارچ ویزا گرنت شد. امیدوارم ویزای شما هم به زودی گرنت بشه.

Junior Member

سلام دوستان
    در صفحه character declaration دو تا سوال زیر را دارد.
    Has any applicant ever undergone any military/paramilitary training, been trained in weapons/explosives or in the manufacture of chemical/biological products?

Has any applicant ever served in a military force, police force, state sponsored / private militia or intelligence agency (including secret police)?
    من با توجه به اینکه صرفا خدمت سربازی را رفته ام جوابم به این دو سوال باید منفی باشد یا مثبت
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در صفحه character declaration دو تا سوال زیر را دارد.
    Has any applicant ever undergone any military/paramilitary training, been trained in weapons/explosives or in the manufacture of chemical/biological products?

Has any applicant ever served in a military force, police force, state sponsored / private militia or intelligence agency (including secret police)?
    من با توجه به اینکه صرفا خدمت سربازی را رفته ام جوابم به این دو سوال باید منفی باشد یا مثبت
    ممنونم

هر دو منفی. در نهایت فقط کارت پایان خدمت رو اتچ می کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)