صفحه 166 از 177 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان، من تو رشته نوروساینس و در مقطع دکتری بورس تحصیلی از دانشگاه گرفتم. شروع ترمم 25 فوریه بود. من 14 دسامبر برای ویزا لاج کردم و هنوز گرنت نشده. به دانشگاه درخواست تعلیق دادم و برای 6 may به من coe جدید دادند. شما فکر میکنین کی نتایج میاد؟ من الان تو فروم دیدم که برای عده ای 15 ماه هم طول کشیده و نگرانم. فکر میکنین ممکنه بورسیه ام رو از دست بدم؟

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم. برای اپلای کردن ویزا ابتدا اپلیکیشن سابمیت میشود و بعد از آن پرداخت انجام خواهد شد؟ وضعیت من ready to submit هست الان. الان که نمیشه پرداخت کرد تا سابمیت انجام شود. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehgh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تو رشته نوروساینس و در مقطع دکتری بورس تحصیلی از دانشگاه گرفتم. شروع ترمم 25 فوریه بود. من 14 دسامبر برای ویزا لاج کردم و هنوز گرنت نشده. به دانشگاه درخواست تعلیق دادم و برای 6 may به من coe جدید دادند. شما فکر میکنین کی نتایج میاد؟ من الان تو فروم دیدم که برای عده ای 15 ماه هم طول کشیده و نگرانم. فکر میکنین ممکنه بورسیه ام رو از دست بدم؟
    لطفا صندوق پیامتون رو خلی کنید نمیتونم پیام بدم بهتون در مورد ویزا

Junior Member

ممنون میشم اگه کمکم کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashmir نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم. برای اپلای کردن ویزا ابتدا اپلیکیشن سابمیت میشود و بعد از آن پرداخت انجام خواهد شد؟ وضعیت من ready to submit هست الان. الان که نمیشه پرداخت کرد تا سابمیت انجام شود. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmir نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه کمکم کنید
    اره اخرین مرحله ست اون و بعد از سابمیت

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehgh نمایش پست ها
    سلام برای بورسیه باید از آموزش پرسید. اونا آخرین تاریخ معتبر بودن اسکالرشیپ میگن.

Junior Member

سلام به همه دوستان

من بورسیه دانشگاه QUT هستم. تاریخ لاج ویزام 6 دسامبر است و در تاریخ 14 مارچ ازم خواستند که فرم 1221 را پر کنم.

تاریخ شروع ترم ام 25 فوریه بوده و تاریخ 25 مارچ آخرین روز ثبت نام با تاخیر بوده که متاسفانه هنوز از ویزا خبری نیست و درخواست دیفر دادم ام.

کسی می‌تونه راهنمایی کنه یا اگر تجربه خاصی دارید ممنون میشم با من در میان بگذارید.

Junior Member

سلام دوستان. من حدود 7 ماه دانشجوی یکی از دانشگاه های استرالیا بودم اما متاسفانه با استاد راهنمام نتونستم ادامه بدم و با توجه به نوع بورسی که داشتم نتونستم استاد راهنمام رو عوض کنم و خودم ویت درا کردم. می خواستم بدونم اگر از یک دانشگاه دیگه پذیرش و coe بگیرم آیا باید از اول پروسه ویزا و هزینش رو طی کنم؟ ویزای قبلیم تا 2022 بوده و تو اکانتم تغییری خاصی نشون نمیده.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم از خدمتتون، اسکن کارت معافیت سربازی رو باید کجا آپلود کنیم؟ صفحه آخر چیزی به این عنوان من ندیدم
    در ضمن سابقه تحصیلیمون رو باید تو بخش Employment بنویسیم؟ مدارکش (ریز نمرات و دانشنامه) رو باید همون بخش آپلود کنیم؟
    با تشکر
    ویرایش توسط YZG : April 4th, 2019 در ساعت 08:09 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای تحقیقاتی (408) 11 دسامبر لاج کردم و 7 ژانویه 2019 خواستند که فرم 1221 را پرکنم. از 10 ژانویه تا امروز تو حالت further assesment و به اضافه اینکه این لینک Actions requiredComplete character assessment information

تو صفحه هست که به جایی هم وصل نیست. در واقع ویزای 408 خیلی شبیه ویزای دانشجویی و برای فرصت های مطالعاتی هستش. فعلا زمان پردازش 25 تا 50 روز هست. می خواستم بدونم بچه هایی که شرایط مشابهی دارند چیکار می کنند آیا جایی هست که اعتراض کنی و اصولا ایمیل زدن فایده ه ای داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)