صفحه 19 از 177 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط HomayounfarMeh نمایش پست ها
    با سلام
    من پذیرش دکترا از Flinders گزفتم و الان هم منتظر جواب اسکالرشیپم هستم که تا نوامبر قرار بیاد.
    در مورد هزینه های ویزای همسر و فرزندان می تونید راهنماییم کنید؟؟
    با تشکز

سلام دوست عزیز
    به سایت اداره مهاجرت border.gov.au ویزای سابکلاس 500 مراجعه کنید توضیحات لازم رو در مورد هزینه های افراد همراه بالای 18 سال و زیر 18 سال داده

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2200 نمایش پست ها
    سلام بچه ها، با آرزوی اینکه ویزای همتون زود گرنت بشه

من دو ماهه که منتظرم و دو روزه که از تاریخ CoE م گذشته. به دانشگاه ایمیل زدم و گفتم که چکار باید بکنم. اونا گفتن که تاریخ جدیدی برای CoE جدید ست کنم. حالا با توجه به اینکه آفر من تا 1 دسامبر مهلت داره به نظرتون صبر کنم خود سفارت درخواست CoE جدید بده یا اینکه به سفارت ایمیل بزنم و جوابشون واسه دانشگاه بفرستم؟
    میشه لطفا کسی راهنمایی کنه و بگه به چه آدرسی باید ایمیل بزنم و چی باید بگم؟
    متشکرم
    هیچ فرقی نمیکنه چه شما صبر کنین تا سفارت باهاتون تماس بگیره و درخواست COE جدید یا late arrival کنه چه شما زودتر درخواست COE جدید با تاریخ جدید بدین و برای سفارت بفرستین. مهم فقط این هست که دانشگاه رو در جریان این تاخیر ایجاد شده بزارین... ادرس ایمیل سفارت هم در سایت سفارت استرالیا در تهران هست..

دستتون درد نکنه. چک کردم.
    فقط یک سوال
    این subsequent temporary application charge که 700 $ چی هست و برای چه کسانی هست؟؟
    در ضمن من جزو student visa l محسوب میشم یا postgraduate research sector?? هزینه هاش فرق می کنه.
    تشکر از توجهتون
    Subsequent temporary application charge

Junior Member

ممنون از راهنماییتون ولی متاسفانه امکان ارایه مدرک برای هیچ کدومشونو ندارم چون همه رو به صورت خصوصی و شخصی انجام دادم.
    با این حساب ممکنه اصلا نتونم ویزا بگیرم؟استادم گفته اونا کاری به این مسایل ندارن و مشکلی نیست ولی با چیزایی که اینجا خوندم شدیدا نگرانم.
    اگه توی sop بگم هدف من فقط ادامه تحصیل بوده و تو این دو سال بخاطر گرفتن پذیرش و دکترا خوندن نخواستم کار دایم داشته باشم به نظر اونا قابل قبول میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر شده از استادی که باهاش کار تحقیقاتی انجام میدادین نامه ای چیزی بگیرین که این دو سال رو داشتین با ایشون کار میکردین
    برای تدریس هم اگر با موسسه ای چیزی کار میکردین ازشون یک نامه بگیرین
    ممنون از راهنماییتون ولی متاسفانه امکان ارایه مدرک برای هیچ کدومشونو ندارم چون همه رو به صورت خصوصی و شخصی انجام دادم.
    با این حساب ممکنه اصلا نتونم ویزا بگیرم؟استادم گفته اونا کاری به این مسایل ندارن و مشکلی نیست ولی با چیزایی که اینجا خوندم شدیدا نگرانم.
    اگه توی sop بگم هدف من فقط ادامه تحصیل بوده و تو این دو سال بخاطر گرفتن پذیرش و دکترا خوندن نخواستم کار دایم داشته باشم به نظر اونا قابل قبول میاد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin7 نمایش پست ها
    ببینید شما توی sop از ادامه تحصیل و اینا بگین اشکالی نداره ولی نگین چون هدفم ادامه تحصیل بوده دنبال کار نبودم واسه اونا خیلی بی معنی هست... سعی کنید این گپ رو پر کنین. اگر مثلا با استاد پروژتون کار تحقیقاتی کردین بگین یک نامه خود استاد رو سربرگ دانشگاه بنویسه که ایشون تو این مدت در ازمایشگاه من رو فلان موضوع مطالعه داشته نیاز نیست حتما خیلی رسمی باشه

رشته و دانشگاه

سلام دوستان عزیزم
    من چون دیدم از بچه هایی که ویزا گرفتن از دوستام کسی اینجا نگفته و برای اینکه بدونین سفارت بیکار نبوده تو این چند وقت باید بگم که تو این یکی دو هفته اخیر ویزای 7 8 نفر از دوستان گرنت شده مخصوصا بچه هایی که بالای 6 ماه انتظار بودن... بین تمام کسانی که میشناسم شاید فقط الان من و یکی دیگر از دوستان بالای 6 ماه انتظار هستیم و امیدوارم با همین روند ویزای اکثر دوستان زیر 3 ماه گرنت بشه...

Junior Member

اميدوارم تمامي دوستان توي اين ماه با خبر خوش روبرو بشن مخصوصا اين دوست مشهديمون كه واقعا وقت ميگذارن و دوستان رو راهنمايي ميكنن من يه بار ٤ سال پيش از سفارت استراليا ريجكت شدم و اگر فرصت بشه تك آيتم ها و دلايل آفيسر رو واستون مينويسم ولي توي يك جمله از تمامي دوستاني كه اين مطلب رو ميخونن خالصانه خواهشمندم كه با به نام تحصيل ويزا نگيرن و برن اونجا و پناهنده بشن يا درس رو ترك كنن مقيم بشن حالا بعد تمام كردن تحصيل اشكال نداره اقدام كنن ولي با ترك تحصيل فقط كار ماهارو سخت ميكنن كه بخوايم آفيسر رو قانع كنيم كه ميخوايم اونجا درس بخونيم يك جمله آفيسرم نوشته بود كه تعدادي ايراني هستند كه از ويزاي تحصيلي خودشون استفاده نمي كنند و درس رو رها كردند اين روش مهاجرت فقط نوعي خود خواهي و ايجاد بي اعتمادي نسبت به مابقي هموطنان شماست.

Junior Member

البته منظورم mrardani يا همون آقاي راردانيه

سلام بر همه
    از دوستان کسی هست که جدیدا ویزا گرفته باشه؟
    ما با یکی از این شرکت ها قرارداد بستیم که کارمونو انجام بدن.میگه از وقتی الکترونیکی شده خیلی دیر ویزا میدن.خدا کنه این مشکل حل بشه.چون توی یه سایتی خبری استرالیا میخوندم که نمایندگان دانشگاه ها اعتراض دارن میکنن که با این روند ویزا دادنتون بیشتر دانشجوهای ما به کورس ها نمیرسن و ما داریم زیان میکنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)