صفحه 2 از 177 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    اولا تایید میشه که روش آنلاین جایگزین روش قدیمی شده. کافیه به سایت سفارت استرالیا در تهران مراجعه کنید که صفحه اش رو به روز کرده:
    http://iran.embassy.gov.au/tran/visa.html

سوالی که دارم اینه که آیا کسی تا حالا پرداخت انجام داده با این روش انلاین. من توی سایت وزارت مهاجرت دیدم که هزینه ها عوض شده و برای همراه هم باید پول پرداخت کرد (410 دلار):
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa/Fees
    یه هزینه 700 دلاری هم تحت عنوان Subsequent temporary application charge به ازای هر نفر باید داد.
    آیا این صحت داره؟
    سلام دوست عزیز
    شما کی چک کردین؟ اخیرا بچه ها پرداخت داشتن انلاین از تو همون سایت هست و همون ۵۵۰ دلار با ضریب ۰.۰۸ هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

بنده توی وبسایت وزارت مهاجرت که آدرسش رو گذاشتم دیدم. خودم هنوز به مرحله پرداخت نرسیدم. آیا این بچه ها، با همسرشون بودن و همون 550 رو دادن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما کی چک کردین؟ اخیرا بچه ها پرداخت داشتن انلاین از تو همون سایت هست و همون ۵۵۰ دلار با ضریب ۰.۰۸ هست

رشته و دانشگاه

بنده توی وبسایت وزارت مهاجرت که آدرسش رو گذاشتم دیدم. خودم هنوز به مرحله پرداخت نرسیدم. آیا این بچه ها، با همسرشون بودن و همون 550 رو دادن؟
    سلام دوست عزیز
    تو همین لینک که برین نوشته هزینه main applicant برای ویزا دانشجویی ۵۵۰ هست سابکلاس ۵۰۰ و هزینه همراه ۴۱۰. قبلا هزینه همراه نبود باز هم من سوال میکنم براتون میگم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ممنون از پاسخ دهی شما. دوستان اگر کس دیگه هم در خصوص هزینه ویزای همراه اطلاعاتی داره، ممنون میشم اینجا به اشتراک بذاره.

یک سوال دیگه هم داشتم. قضیه دعوت به مصاحبه چی هست؟ آیا قبلا هم دعوت به مصاحبه میکردن برای ویزای دانشجویی؟ توی یکی از قسمت ها گفته مشخص کنید که اگر دعوت به مصاحبه شدید، کدوم سفارت میاید! اصلا قضیه مصاحبه چی هست؟ توش چی میخان؟ ما که تمام مدارک رو قبلش آپلود میکنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تو همین لینک که برین نوشته هزینه main applicant برای ویزا دانشجویی ۵۵۰ هست سابکلاس ۵۰۰ و هزینه همراه ۴۱۰. قبلا هزینه همراه نبود باز هم من سوال میکنم براتون میگم.

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسخ دهی شما. دوستان اگر کس دیگه هم در خصوص هزینه ویزای همراه اطلاعاتی داره، ممنون میشم اینجا به اشتراک بذاره.

یک سوال دیگه هم داشتم. قضیه دعوت به مصاحبه چی هست؟ آیا قبلا هم دعوت به مصاحبه میکردن برای ویزای دانشجویی؟ توی یکی از قسمت ها گفته مشخص کنید که اگر دعوت به مصاحبه شدید، کدوم سفارت میاید! اصلا قضیه مصاحبه چی هست؟ توش چی میخان؟ ما که تمام مدارک رو قبلش آپلود میکنیم!
    اره قبلا هم همچین سوالی بود خیالت راحت کسی رو دعوت به مصاحبه نمیکنن شما جواب بده سفارت تهران رو هم انتخاب کن معمولا سوالی باشه آفیسر با شماره همراهتون تماس میگیره و ازتون میپرسه

سلام و خسته نباشید
    آیا فرم 157a لازم هست برای ویزا آن لاین (دانشجویی؟) چون ننوشته در مدارک مورد نیاز دانشگاه هم ذکر نکرده.
    به نظز شما آزمایشات پزشکی را می شود جلو جلو وقتی که ویزا لاج شد همزمان انجام داد قبل از این که آنها احتمالا بخواهند؟ چون من وقت کم دارم. در سایت هم دیدم که نوشته می شود انجام داد اما مطمین نیستم. کسی تجربه ای دارد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش استرالیا و با کمک راهنمایی دوستان می خواهم خودم پروسه ویزا رو جلو برم. ببخشید دو تا سوال داشتم:
    1- من دو سال از فارغ التحصیلیم می گذره تو این دو سال هم درگیر سربازی بودم. ممکنه بتونم سابقه کار صوری از جایی ردیف کنم. به نظرتون لازمه این کار رو بکنم. این کار می تونه مفید باشه یا نه برای پروسه ویزا؟
    2- آیا این مراحل بیست و چندگانه رو میشه وسطش pause کرد؟ یعنی مثلا تو مرحله 15 متوقف بشیم بعدا از ادامه همون مرحله شروع کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش استرالیا و با کمک راهنمایی دوستان می خواهم خودم پروسه ویزا رو جلو برم. ببخشید دو تا سوال داشتم:
    1- من دو سال از فارغ التحصیلیم می گذره تو این دو سال هم درگیر سربازی بودم. ممکنه بتونم سابقه کار صوری از جایی ردیف کنم. به نظرتون لازمه این کار رو بکنم. این کار می تونه مفید باشه یا نه برای پروسه ویزا؟
    2- آیا این مراحل بیست و چندگانه رو میشه وسطش pause کرد؟ یعنی مثلا تو مرحله 15 متوقف بشیم بعدا از ادامه همون مرحله شروع کنیم؟
    من سوال دوم را می دانم. میشه هر چند بار log out کنید باز برید اون مرحله و ادیت کنید یا هر چی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    اگر دوسال رو سرباز بودی كه خب وضعیتت مشخصه اگر نبودی باید براش یه توضیحی داشته باشی. یا جایی كار میكردی یا نه. اگر هم میخوای سابقه كار بگیری از جایی بگیر كه اگر از سفارت تماس گرفتن و در مورد تو پرسیدن تو رو بشناسن و بتونن جواب سفارت رو بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

تجربیات قبلی روشن میگه مدرک سازی نکنید برای استرالیا چون سفارت تهران بود و پیگیری میکرد و آخرش دستتون رو میشد.
    ولی من یه سوال دارم: الان که انلاین هست کی میخاد زنگ بزنه؟؟؟؟؟! مگه هنوز تهران بررسی میکنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mj048 نمایش پست ها
    سلام
    اگر دوسال رو سرباز بودی كه خب وضعیتت مشخصه اگر نبودی باید براش یه توضیحی داشته باشی. یا جایی كار میكردی یا نه. اگر هم میخوای سابقه كار بگیری از جایی بگیر كه اگر از سفارت تماس گرفتن و در مورد تو پرسیدن تو رو بشناسن و بتونن جواب سفارت رو بدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)