صفحه 3 از 177 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_136415 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    آیا فرم 157a لازم هست برای ویزا آن لاین (دانشجویی؟) چون ننوشته در مدارک مورد نیاز دانشگاه هم ذکر نکرده.
    به نظز شما آزمایشات پزشکی را می شود جلو جلو وقتی که ویزا لاج شد همزمان انجام داد قبل از این که آنها احتمالا بخواهند؟ چون من وقت کم دارم. در سایت هم دیدم که نوشته می شود انجام داد اما مطمین نیستم. کسی تجربه ای دارد؟
    سلام دوست عزیز
    در روش آنلاین نیاز به فرم ۱۵۷ نیست. در مورد مدیکال از سال پیش حذف شده و اگر لازم باشه خود آفیسر میگه برین واسه مدیکال فعلا نیاز نیست دنبال مدیکال باشین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    تجربیات قبلی روشن میگه مدرک سازی نکنید برای استرالیا چون سفارت تهران بود و پیگیری میکرد و آخرش دستتون رو میشد.
    ولی من یه سوال دارم: الان که انلاین هست کی میخاد زنگ بزنه؟؟؟؟؟! مگه هنوز تهران بررسی میکنه؟؟؟
    بله دوست عزیز مدارکتون میره واسه سفارت تهران و همون آفیسرهای قدیم هستن که بررسی میکنن و اگر لازم باشه با بچه ها تماس میگیرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

اگر اینجوری هست آیا امکان داره ازمون بخوان مدارکی رو که سابمیت کردیم براشون پست کنیم؟ یا اصل مدارک رو ازمون بخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    بله دوست عزیز مدارکتون میره واسه سفارت تهران و همون آفیسرهای قدیم هستن که بررسی میکنن و اگر لازم باشه با بچه ها تماس میگیرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

در تکمیل این پاسخ بگم که شما هر چند بار که خواستید میتونید از سیستم خارج شید و بعدا ادامه بدید. یه مزیت دیگه هم که داره سیستم آنلاین استرالیا اینه که شما حتی بعد از سابمیت هم میتونید مدارک لازم رو ضمیمه کنید. فقط نمیتونید جواب سوالات رو عوض کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_136415 نمایش پست ها
    من سوال دوم را می دانم. میشه هر چند بار log out کنید باز برید اون مرحله و ادیت کنید یا هر چی...

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

سلام دوستان

من قبل از جولای واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم و مدارکمو پست کردم هنوزم جوابش نیومده.
    کسی نمیده ماها که قبلا از این قانون درخواست دادیم تا کی باید صبر کنیم؟ الان 2 ماه شده

Junior Member

با سلام
    خیلی ممنون از لطف تمامی دوستان. من یه سئوال درباره رزومه برای سفارت داشتم. میخواستم ببینم آیا رزومه رو سفارت میخاد و اینکه آیا دانشگاه رزومه یا اپلیکشن رو برای سفارت میفرسته یا نه. من یکسری پروژه انجام دادم که میخوام برای رزومه ای که برای اپلیکشن دانشگاه هست بنویسم. میخاستم ببینم آیا سفارت به این رزومه دسترسی خواهد داشت یا نه؟ مرسی از لطف شما. با سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قبل از جولای واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم و مدارکمو پست کردم هنوزم جوابش نیومده.
    کسی نمیده ماها که قبلا از این قانون درخواست دادیم تا کی باید صبر کنیم؟ الان 2 ماه شده
    سلام
    تا كی باید صبر كرد رو كسی نمیدونه. اما به نظر میرسه جدیدا استرالیا در مورد گرنت ویزای دانشجوهای ایرانی سخت گیر تر شده!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فوریه 2017 در مقطع ارشد با هزینه شخصی پذیرش گرفتم. چند سوال در مورد فرم ان لاین ویزا دارم. آیا داشتن مدرک آیلتس معتبر نیازه. من با نمره 7 پذیرش بدون شرط و coe را گرفتم ولی چون برای سال بعد اقدام کرده بودم قبل از اقدام به گرفتن ویزا ایلتسم اعتبارش تمام شد. حالا باز باید امتحان بدم؟ چون من آفر و coe را unconditional دریافت کرده ام. سوال دیگر آنکه برای اثبات توانایی مالی داشتن اسناد ملک کافی نیست؟ آیا باید حتما حساب بانکی داشت؟ و مبلغ آن باید حداقل چقدر باشد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فوریه 2017 در مقطع ارشد با هزینه شخصی پذیرش گرفتم. چند سوال در مورد فرم ان لاین ویزا دارم. آیا داشتن مدرک آیلتس معتبر نیازه. من با نمره 7 پذیرش بدون شرط و coe را گرفتم ولی چون برای سال بعد اقدام کرده بودم قبل از اقدام به گرفتن ویزا ایلتسم اعتبارش تمام شد. حالا باز باید امتحان بدم؟ چون من آفر و coe را unconditional دریافت کرده ام. سوال دیگر آنکه برای اثبات توانایی مالی داشتن اسناد ملک کافی نیست؟ آیا باید حتما حساب بانکی داشت؟ و مبلغ آن باید حداقل چقدر باشد؟
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم
    فکر نمی کنم نیازی باشه چون نمره شما در COE ثبت شده. برای تعهد مالی حتما شرایط ویزای 500 در سایت border.gov.au رو مطالعه بفرمایید چون قوانینش یک مقداری تغییر کرده. شما باید حتما گردش مالی ارائه بدین. داشتن اسناد ملکی برای بحث social tie و ارتباط شما با کشورتون و برگشت به ایران میتونه خیلی تاثیرگذار باشه ولی برای تمکن مالی خیر. تمکن مالی هم میتونه مجموعی از حساب ها باشه ولی مقدارش مشخص هست. ترجیحا حساب پدر و مادر و یا همسر باشه. مبلغش فکر کنم 70000 دلار استرالیا در سال هست. شما دانشگاه براتون مصاحبه نذاشت؟

برای درخواست آنلاین ترجمه NAATI ی معتبر قبوله؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)