صفحه 4 از 177 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIAM11111 نمایش پست ها
    با سلام
    خیلی ممنون از لطف تمامی دوستان. من یه سئوال درباره رزومه برای سفارت داشتم. میخواستم ببینم آیا رزومه رو سفارت میخاد و اینکه آیا دانشگاه رزومه یا اپلیکشن رو برای سفارت میفرسته یا نه. من یکسری پروژه انجام دادم که میخوام برای رزومه ای که برای اپلیکشن دانشگاه هست بنویسم. میخاستم ببینم آیا سفارت به این رزومه دسترسی خواهد داشت یا نه؟ مرسی از لطف شما. با سپاس فراوان
    معمولا رزومه و پروپوزال شما برای DFAT (Department of Foreign Affairs and Trade) ارسال میشه. ترجیحا سعی کنین چیزی رو در رزومه ننویسید که بعدا دردسر داشته باشه ولی اگر مقاله هست چاره ای نیست چون امتیاز آور هست و از اینترنت هم میشه پیدا کرد پس حذف کردنش فایده ای نداره و امیدوار باشین که سفارت یا اداره مهاجرت چیزی رو از دانشگاه استعلام نکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mq1365 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از mrardani عزیز بابت این صفحه.
    در رابطه با سوال اخر صفحه اول:
    Is the applicant receiving partial or full funding under a training sceme approved by the Commonwealth government of Australia?
    دوستان حواسشون باشه که از دانشگاه بپرسن که بورسشون شامل این سوال میشه یا نه. بعضی از بورس ها مثل بورس دانشگاه شامل نمیشه و با زدن yes در مرحله اخر صفحه پرداخت برای شما نمیاد. چون بورس های شامل این سوال معاف از پرداخت هزینه ویزا هستند. دوستانی بودند که اشتباها yes زدند و سابمیت کردند درخواست ویزا رو بعدا ناچار شدند که درخواست رو کنسل کنند و پروسه یکم وقت گیر تر میشه.
    سلام دوست عزیز
    در صورتی که بخواهیم اپلیکیشنی رو که پرداخت نکرده ایم رو کنسل کنیم فقط همون Remove رو بزنیم کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوست عزیز اگر اپلیکیشن رو بدون پرداخت سابمیت کردید (به خاطر اشتباه در اپلیکیشن و این که مثلا عنوان کردید فاند دولتی دارید) با Remove حذف نمیشه و باید از روشی که توی این صفحه نوشته عمل کنید:
    https://www.border.gov.au/Lega/Lega/...sa-application
    در غیر این صورت، اگر کلا سابمیت نکردید با Remove حذف میشه.
    این رو هم ذکر کنم که هر اپلیکیشنی که شماره گرفته رو حتی اگر Remove کنید بعدا میتونید برگردونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط eli3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در صورتی که بخواهیم اپلیکیشنی رو که پرداخت نکرده ایم رو کنسل کنیم فقط همون Remove رو بزنیم کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

این رو هم اضافه کنم که پس از تکمیل و آپلود فرم 1446، معمولا چند روز طول میکشه تا اپلیکشین شما رو از سیستم Finalised کنن و قبلش از سفارت به شما زنگ میزنن و بهتون میگن که اپلیکیشن شما Invalid هست چون پرداخت نداشتید تایید میکنید یا نه؟! این پروسه برای من یک هفته طول کشید. بعد از اون تونستم اپلیکیشن جدید سابمیت کنم.

این نکته در پایین اون صفحه نوشته که جواب سوال قبلی شما بود:
    Note: Removing the application from your ImmiAccount does not withdraw the application.

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر اپلیکیشن رو بدون پرداخت سابمیت کردید (به خاطر اشتباه در اپلیکیشن و این که مثلا عنوان کردید فاند دولتی دارید) با Remove حذف نمیشه و باید از روشی که توی این صفحه نوشته عمل کنید:
    https://www.border.gov.au/Lega/Lega/...sa-application
    در غیر این صورت، اگر کلا سابمیت نکردید با Remove حذف میشه.
    این رو هم ذکر کنم که هر اپلیکیشنی که شماره گرفته رو حتی اگر Remove کنید بعدا میتونید برگردونید.

سلام..خواهشا منو راهنمایی کنید.میخوام تو اروپا دندونپزشکی بخونم.شرایطش چیه..ممنون اگه ج بدین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط persian7110 نمایش پست ها
    سلام..خواهشا منو راهنمایی کنید.میخوام تو اروپا دندونپزشکی بخونم.شرایطش چیه..ممنون اگه ج بدین
    سلام دوست عزیز این فروم مربوط به ویزای دانشجویی کشور استرالیا میباشد. لطفا سوالتون رو در فروم مربوطه بپرسید.

Junior Member

سلام
    من از دانشکاه مککوایری پذیرش با فاند دارم . البته فاند من کامل نیست و تقریبا 7500 دلار هست برا هر ترم . چند سوال دارم که ممنون میشم کمک کنین:
    1- به نطرتون بهترین روش پرداخت شهریه دانشگاه چطور هست؟
    2- من گپ طولانی دارم ولی تمام مدت در رشته مرتبط کار میکردم . چون قبلا برای امریکا هم اقدام کردم جاب افر هم دارم ولی نمیدونم اگر از سفارت تماس بگیرن با اون موسسه اصلا ج درستی میتونن بدن یا نه چون یه موسسه بزرک هست و قسمت های مختلفی داره. به نظرتون حاپ افر و ارایه بدم ؟
    3- BS زمان خاصی داره؟
    4- من تافل دارم که توتالش معادل 7 ایلس هست ولی چون 1 نمره فقط تو رایتینک کم داشتم دانشگاه بهم 4 هفته ربان داده . این میتونه برام مشکل ایجاد کنه تو ویزا ؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من دقت کردم دیدم هیچ جایی برای آپلود مدارک بانکی و مالی نیست. این ها رو باید کجا گذاشت؟ توی فایل GTE؟ ضمنا قبلا سفارت مدرک زبان و کارنامه های دانشگاه ها رو هم میخاست. ممکنه الان هم بعد از سابمیت ازمون این مدارک رو بخان؟ چون به خود سفارت استرالیا ارجاع میشه و در تهران پرونده رو بررسی میکنن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    من دقت کردم دیدم هیچ جایی برای آپلود مدارک بانکی و مالی نیست. این ها رو باید کجا گذاشت؟ توی فایل GTE؟ ضمنا قبلا سفارت مدرک زبان و کارنامه های دانشگاه ها رو هم میخاست. ممکنه الان هم بعد از سابمیت ازمون این مدارک رو بخان؟ چون به خود سفارت استرالیا ارجاع میشه و در تهران پرونده رو بررسی میکنن.
    سلام دوست عزیز شما باید تمام مدارک مورد نیاز مثل ضمانت بانکی مدارک تحصیلی پروپوزال رو در قسمت Other در پایان آپلود کنین. هر مدرکی مثل سند زمین و غیره رو هم می تونین تو همین قسمت آپلو کنین.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aceredit نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشکاه مککوایری پذیرش با فاند دارم . البته فاند من کامل نیست و تقریبا 7500 دلار هست برا هر ترم . چند سوال دارم که ممنون میشم کمک کنین:
    1- به نطرتون بهترین روش پرداخت شهریه دانشگاه چطور هست؟
    2- من گپ طولانی دارم ولی تمام مدت در رشته مرتبط کار میکردم . چون قبلا برای امریکا هم اقدام کردم جاب افر هم دارم ولی نمیدونم اگر از سفارت تماس بگیرن با اون موسسه اصلا ج درستی میتونن بدن یا نه چون یه موسسه بزرک هست و قسمت های مختلفی داره. به نظرتون حاپ افر و ارایه بدم ؟
    3- BS زمان خاصی داره؟
    4- من تافل دارم که توتالش معادل 7 ایلس هست ولی چون 1 نمره فقط تو رایتینک کم داشتم دانشگاه بهم 4 هفته ربان داده . این میتونه برام مشکل ایجاد کنه تو ویزا ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    پرداخت شهریه رو میتونین از طریق برخی صرافی ها انجام بدین بررسی کنین کدوم یکی ارزونتر در میاد پول رو واستون حواله می کنن
    شما باید حتما تمامی گواهی های شغلی تون رو ارائه بدین و هیچ بازه ای رو بدون گواهی خالی نزارین و حتما جاب آفر لازم هست و خیلی بدرد بخور هست برای اینکه نشون بده شما بر میگردین دقیقا همون سیستمی که سفارت آمریکا داره برای social tie سفارت استرالیا هم به سختی داره
    BS حداکثر برای دو هفته قبل باشه تاریخ صدورش نه بیشتر و باید برای شما که اسکولار کامل نداریم گردش مالی 3 ماه اخیر باشه حتما. میتونه از چند تا حساب باشه ولی مقدارش تو سایت اداره مهاجرت هست
    نتیجه زبان و کورسی که دانشگاه داده رو در COE شما ذکر می کنه نیاز به نگرانی نیست خودتون هم میتونین در SOP یک اشاره مختصری انجام بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)